Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.03.00
Překlad CZ/SK
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

Novinky

Dokončete úkoly společně; na mobilu, tabletu či počítači

K tomu, abyste se mohli setkat se svým týmem, nemusíte být nutně v kanceláři. Společnost Cisco představuje službu Cisco Spark pro efektivní virtuální týmovou spolupráci, komunikaci a bezpečné sdílení dokumentů. Loni představená aplikace Project Squared tak dostává komerční podobu. Základní verze ale zůstává bezplatná.

K tomu, abyste se mohli setkat se svým týmem, nemusíte být nutně v kanceláři. Společnost Cisco představuje službu Cisco Spark pro efektivní virtuální týmovou spolupráci, komunikaci a bezpečné sdílení dokumentů. Loni představená aplikace Project Squared tak dostává komerční podobu. Základní verze ale zůstává bezplatná.

Sociální sítě se stávají populární platformu pro komunikaci a sdílení dokumentů a informací. Jsou totiž mnohem flexibilnější než e-mail. Pro firemní použití ovšem nejsou dostatečně bezpečné. Společnost Cisco proto připravila bezpečnou alternativu v podobě Cisco Spark, která umožní propojit tým bez ohledu na to, kde se jeho jednotliví členové nachází. Spark vychází z aplikace Project Squared, která byla představena loni v listopadu, a výrazně rozšiřuje její možnosti. Ve virtuálních projektových místnostech mohou menší týmy sdílet dokumenty nebo zůstat vzájemně v kontaktu. Nemusí být přitom všichni současně on-line. I když například některý z členů týmu není zrovna dostupný on-line, místo zasílání různých zpráv e-mailem či SMS najde všechny potřebné informace na jednom místě, ve virtuální projektové místnosti na Cisco Spark.

Základní varianta služby Cisco Spark zůstává bezplatná. Jednotliví členové týmu mohou díky ní efektivně a bezpečně spolupracovat uvnitř i mimo zázemí firmy s pomocí téměř jakéhokoli stolního i mobilního zařízení. Na základě připomínek uživatelů k aplikaci Project Squared společnost Cisco výrazně rozšířila možnosti, které nyní produkt nabízí. Kromě možnosti vytvářet virtuální projektové místnosti a sdílet dokumenty, je nyní k dispozici například funkce moderátora konferenční místnosti, který rozhoduje o zapojení nebo vyloučení členů z konference, administrátorské funkce pro správu uživatelských účtů, nastavení pravidel přístupu, statistiky využití apod.

„Cisco Spark pohání nová cloudová platforma Cisco Collaboration Cloud. Vedle základních služeb, které může začít využívat bezplatně kdokoliv, kdo projde registrací, nabídne do budoucna například integraci se stávajícími vnitrofiremními aplikacemi, jako jsou adresářové služby (Active Directory), jednotné přihlašování uživatelů (Single Sign On), firemní kalendáře nebo integraci s řídícími servery pro hlasovou a videokonferenční komunikaci,“ vysvětluje Jan Račanský, produktový specialista společnosti Cisco. „Svým uživatelům Spark nabídne výhody stávající vnitrofiremní infrastruktury se všeobecnou dostupností základních služeb zcela zdarma,“ doplňuje Jan Račanský.

Cisco Spark nabízí dvoustranné a skupinové zasílání zpráv, sdílení souborů, dvoustranné videokonference a jednání se sdílením obrazovky pro maximálně tři účastníky. Oproti Project Squared nabízí navíc také integraci mobilního kalendáře a kontaktů nebo komplexní šifrování obsahu. Všechny tyto funkce zůstávají k dispozici zdarma a aplikaci si lze jednoduše stáhnout z obchodů Google Play či Appstore. Novinkou je také podpora 17 jazyků a také nový klient pro operační systém Windows umožňující pohodlné připojení ke službě i ze stolního počítače.

Nadstavbové služby
Souběžně s uvedením bezplatné služby Spark představila společnost Cisco také rozšiřující placené balíčky, které doplňují službu o funkce určené pro větší týmy. Balíček Cisco Spark Message rozšiřuje možnosti moderátora místnosti a uživatelům umožní využít výhody jednotného přihlašování, synchronizace adresářů a živé podpory. Pro firmy, které potřebují pořádat videokonference až pro 25 osob nebo potřebují mít přístup ke WebEx Meeting Center nebo Enterprise Edition, je určen balíček Cisco Spark Message and Meet.

Balíčky budou na jednotlivé trhy uváděny postupně a v České republice budou k dispozici později. Bezplatné verze služby Cisco Spark lze ale využívat bez jakýchkoli omezení.Připravil: rjancar
PC-politika.cz


{lang: 'cs'}


Kvido 12.04.2015 07:26 745 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Banner
v Administrace obsahu
61 0 Balin50
21-03-2019 11:31
Ako skryt welcome spravu pre prihlasenych
v Pomoc
79 2 jany
19-03-2019 22:06
Užívatelské polia
v PHP-Fusion 9
358 19 Balin50
19-03-2019 18:00
Vlastné stránky
v PHP-Fusion 9
129 3 Balin50
18-03-2019 21:15
Tvorba Theme - ( Bootstrap )
v PHP-Fusion 9
177 5 RobiNN
17-03-2019 21:45
Chyba databáze
v PHP-Fusion 8
4139 12 RobiNN
14-03-2019 12:29
SEO ako to funguje
v PHP-Fusion 9
422 2 Balin50
10-03-2019 08:44