PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Technologie

Lenovo jmenuje nové prezidenty pro region EMEA a Severní Ameriku

Lenovo oznamuje nové vedení pro Severní Ameriku a region Evropy, Středního východu a Afriky (EMEA) v návaznosti na nedávnou reorganizaci obchodních skupin a geografických oblastí společnosti, jejímž cílem je zajistit větší soudržnost a synergii po celém světě.


Lenovo oznamuje nové vedení pro Severní Ameriku a region Evropy, Středního východu a Afriky (EMEA) v návaznosti na nedávnou reorganizaci obchodních skupin a geografických oblastí společnosti, jejímž cílem je zajistit větší soudržnost a synergii po celém světě.

Současný prezident EMEA Aymar de Lencquesaing bude ve své nové roli zastávat pozici prezidenta společnosti Lenovo pro Severní Ameriku. Do společnosti Lenovo nastoupil ke konci roku 2013, aby vedl společnost v oblasti mobilních zařízení v regionu EMEA a postavil základy pro její expanzivní plány. V únoru 2014 byl povýšen na pozici prezidenta EMEA a Senior Vice President Lenovo Group a v té době se stal také členem výkonného výboru Lenovo (Lenovo Executive Comittee – LEC).

Pod jeho vedením dosáhlo Lenovo v regionu EMEA v posledním čtvrtletí loňského roku rekordního 19,7% tržního podílu a 40% meziročního nárůstu tržeb. Přispěl téměř třetinou (29 %) k celosvětovým tržbám společnosti Lenovo, přičemž v regionu EMEA se prodává více tabletů než v jakékoliv jiné geografické oblasti, kde Lenovo působí, a zároveň zde došlo k rozšíření byznysu se smartphony do téměř 50 zemí.

Aymar de Lencquesaing má bohaté zkušenosti v počítačovém segmentu od doby, kdy působil jako CEO společnosti Packard-Bell, a navíc rozumí severoamerickému trhu, protože před nástupem do společnosti Lenovo strávil více než 20 let v USA. Během své třicetileté kariéry zastával vedoucí pozice ve společnostech jak v Americe, tak v Evropě. Zodpovědný bude především za řízení růstu a naplňování ambicí společnosti na severoamerickém trhu, který je pro Lenovo klíčovou strategickou oblastí.

Od začátku května je novým senior viceprezidentem a prezidentem EMEA jmenován Eric Cador, který má více než 30 let zkušeností ve vedoucích pozicích na IT trhu. Formálně vedl jako Senior Vice President of Personal System Group divizi počítačů HP v regionu EMEA a jeho působnost se poté rozšířila i na oblast tisku a osobních systémů. Eric Cador byl také součástí vedení týmu, který dokončil integraci společnosti Compaq a transformoval podnikání HP s PC. Pod jeho vedením se HP stalo jedničkou na trhu v regionu EMEA. Eric Cador dokáže zajistit společnosti Lenovo cestu k úspěchu a pokračovat v růstu v regionu EMEA díky svým hlubokým znalostem v oblasti IT a řízení podniku stejně jako díky operativním a strategickým zkušenostem v oblasti designu, dodavatelského řetězce a tržních strategií.

Aymar de Lencquesaing i Eric Cador budou odpovědní přímo Gianfranco Lancimu, který byl nedávno povýšen na pozici President a COO Lenovo.Připravil: rjancar
PC-politika.cz12.04.2015 21:40 251 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
FAQ chyba
v Administrace obsahu
7 0 Balin50
22-09-2018 22:15
Vývoj - ako pokračuje
v PHP-Fusion 9.0.3
73 1 Kvido
18-09-2018 12:59
Blogs na HP [Vyřešeno]
v PHP-Fusion 9.0
89 2 Kvido
15-09-2018 17:12
Tenisový portál [Vyřešeno]
v Obecná diskuse
171 3 jany
08-09-2018 08:06
Prihlásenie [Vyřešeno]
v Administrace systému
152 7 Balin50
05-09-2018 15:36
FAQ formátovanie [Vyřešeno]
v Administrace obsahu
223 8 RobiNN
05-09-2018 15:09
Token [Vyřešeno]
v Administrace systému
164 1 RobiNN
05-09-2018 15:05
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Shoutbox
Chcete-li odeslat zprávu, musíte se přihlásit.
Kvido
před 18 dny
Jj. Zbytečné moc ne, pač tu u jejich reg. e-mailem nepustím zahraniční, nejčastěji ru., com., org.
RobiNN
před 18 dny
Kvido spammerov musíš vymazať a zablokovať ich IP. Inak je to zbytočne.
Kvido
před 19 dny
Protože se ve Fóru objevilo několik SPAMů, je nyní registrace nových členů zapnuta přes e-mail a povolení hlavního administratora.
RobiNN
před 1 měsícem
4 témy sú v základnej inštalácii (na 4. téme robím) Ďalšie sú tu https://github.co...ion/Themes a tu https://github.co...ion-Themes
F
před 1 měsícem
Kdy bude více vzhledů, módů a všeho možného do php fusion 9? :-)