PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Technologie

Sony uvádí na evropský trh svůj nejmodernější 4K projektor s technologií Ultra Short Throw

Společnost Sony oznámila, že do letošního léta na evropský trh uvede svůj 4K projektor s technologií Ultra Short Throw . 4K projektor LSPX-W1S, který range'>je vhodný pro ultra krátkou projekční vzdálenost (Ultra Short Throw) je ztělesněním konceptu Life Space UX od Sony a také prvním krokem v konkrétním naplnění této vize. Sony Life Space UX slibuje nové technologie, které nabídnou spoustu komfortních vymožeností a promění náš domov v prostor s rozšířenými možnostmi pohlcujících zážitků. Značka Sony je proslulá kvalitou svého designu a tím, že již téměř sedmdesát let propojuje ty nejmodernější technologie a luxusní zpracování v nadčasovém a vizionářském designu.

Společnost Sony oznámila, že do letošního léta na evropský trh uvede svůj  4K projektor s technologií Ultra Short Throw . 4K projektor LSPX-W1S, který range'>je vhodný pro ultra krátkou projekční vzdálenost (Ultra Short Throw) je ztělesněním konceptu Life Space UX od Sony a také prvním krokem v konkrétním naplnění této vize. Sony Life Space UX slibuje nové technologie, které nabídnou spoustu komfortních vymožeností a promění náš domov v prostor s rozšířenými možnostmi pohlcujících zážitků. Značka Sony je proslulá kvalitou svého designu a tím, že již téměř sedmdesát let propojuje ty nejmodernější technologie a luxusní zpracování v nadčasovém a vizionářském designu.

Cenami ověnčený design

4K projektor Ultra Short Throw od Sony nabízí moderní technické funkce a výkon v kombinaci s elegantním designem. Výsledkem je produkt, který je jednoduchý z hlediska obsluhy a ovládání a zároveň i krásný na pohled. I když je projektor umístěn přímo u zdi, umí na krátkou vzdálenost promítat obraz v rozlišení 4K Ultra High-Definition (tj. čtyřikrát kvalitnější než Full HD) s úhlopříčkou 147 palců, takže filmy i sport dostávají grandiózní rozměr. Projektor, který nedávno získal ocenění Red Dot Award (Product Design 2015, Best of the Best) a 2015 iF Design Award, udělá z nevyužitého prostoru „filmové plátno“ velké jako vaše zeď. Váš obývací pokoj bude mít vždy skvělou a pokaždé jinou atmosféru.

Z prázdné zdi se stane unikátní a působivé okno do světa filmu a zábavy. Projektor využívá technologie Laser Light Source, která dodává projekci neuvěřitelný jas a věrně reprodukuje barvy. Laser Light Source dosahuje nejvyššího jasu ve srovnání s tradičními projektorovými lampami mnohem rychleji a má až desetkrát delší životnost. Stylový design projektoru, který připomíná moderní nábytek, lze snadno kombinovat s okolním prostorem. Je to důkaz, že značka Sony umí nabídnout to nejlepší z hlediska formy i funkčnosti. Ušlechtilý hliníkový povrch projektoru dá každému obývacímu pokoji punc luxusu. Reproduktory nehyzdí prostor žádnými viditelnými kabely a skříňové moduly mají místo i pro další domácí elektroniku, takže se minimalizují nároky na umístění. Tento projektor bude vždy středem pozornosti – zapnutý i vypnutý.

Snadná instalace a stylové provedení do jakéhokoliv interiéru

Instalace projektoru i jeho obsluha je mimořádně snadná. Díky své schopnosti projekce od paty zdi, projektor nevyžaduje, na rozdíl od tradičních projektorů, žádné speciální držáky nebo nosné konstrukce. Diváci se také nemusí omezovat v tom, kde sedí. Nikdy se totiž nestane, že budou vrhat stín na obraz.

„4K Ultra Short Throw projektor nabízí úplně nové a zcela originální možnosti zábavy, které najdete jen u produktů Sony,“ uvedl Thomas Issa, produktový manažer. „Cílem je překonat omezení, která představuje tradiční pojetí, a posunout interiérový design a moderní technologie směrem k ucelenému a inovativnímu konceptu moderního domova. Po uvedení produktu na japonský a americký trh jsme zaznamenali velký zájem o tento projektor také v Evropě. Proto nyní chceme nabídnout náš revoluční projektor i evropským zákazníkům, kteří hledají špičkový design a technologickou inovaci.“

Zákazníkům, kteří chtějí plnou uživatelskou funkci na bázi technologie 4K SXRD Laser Light Source v kombinaci s ultra krátkou projekční vzdáleností (Ultra Short Throw), nabízíme kompaktní projektor VPL-GTZ1.

4K Ultra Short Throw projektor bude součástí prezentace The Cinema by Tom Dixon na veletrhu Milan Design Week, který se koná od 15. do 19. Dubna 2015.

Sony

Sony je předním výrobcem audiovizuálních a IT řešení pro firmy napříč odvětvími, včetně médií, televize a rozhlasu, průmyslové televize, medicínských technologií, digitálního kina a digitální prezentace. Sony nabízí produkty, systémy a aplikace pro tvorbu, úpravu a distribuci digitálního audiovizuálního obsahu, s přidanou hodnotou pro firmy i jejich zákazníky. Více než 25 let zkušeností s vývojem inovativních produktů, které jsou vždy na špičce toho, co trh nabízí, je důkazem toho, že Sony svým zákazníkům nabízí mimořádnou kvalitu a hodnotu. Sony spolupracuje s prověřenými technickými partnery, s nimiž společně vyvíjí komplexní řešení, která vycházejí vstříc potřebám zákazníků. Integrace softwarového vybavení a systémů pomáhá organizacím v dosahování jejich obchodních cílů.

Tom Dixon
Tom Dixon je britská značka produktového designu, která vznikla v roce 2002. Je známá svojí inovací a kampaní na záchranu tradice britské nábytkářské výroby. Značka čerpá inspiraci z jedinečného britské kulturní tradice a navrhuje mimořádné předměty pro každodenní život.
Připravila: Aneta Hoffmannová
PC-politika.czBalin50 16.04.2015 23:02 387 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Zdielanie novinky na FB
v PHP-Fusion 9.0.3
162 6 Balin50
07-12-2018 17:27
XML Sitemap pro video
v Infuze, panely, vzhledy
570 15 zizub
02-12-2018 22:29
Novinky - posunutie pripnut...
v PHP-Fusion 9.0.3
80 1 RobiNN
02-12-2018 19:05
FormatFactory
v Pomoc
141 2 Kvido
01-12-2018 10:18
Administrácia
v PHP-Fusion 9.0.3
379 11 Balin50
13-11-2018 14:40
9.00.04
v Obecná diskuse
372 4 RobiNN
27-10-2018 12:55
Novinky - video
v Administrace obsahu
519 8 Kvido
18-10-2018 16:17
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Shoutbox
Chcete-li odeslat zprávu, musíte se přihlásit.
RobiNN
před 14 dny
mimir na tieto veci je tu fórum...
M
před 14 dny
PHP 9.0 jak aktivovat registrovaného uživatele ?
C
před 26 dny
ahoj
Nejčtenější novinky
Žádné novinky
Žádné novinky
Žádné novinky