PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Technologie

Krása opět pomohla dětem v ústecké nemocnici

Severočeské divadlo opery a baletu v Ústí nad Labem včera hostilo už 10. ročník charitativní akce s názvem „Krása pomáhá dětem“, jejíž výtěžek pomůže Novorozeneckému oddělení Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem. Charitativní večer podpořila kromě známých osobností v čele s moderátorkou večera Terezou Kostkovou a zpěvákem Jankem Ledeckým také Nadace ČEZ, která na nákup monitoru životních funkcí pro narozená miminka věnovala 150 tisíc korun.Severočeské divadlo opery a baletu v Ústí nad Labem včera hostilo už 10. ročník charitativní akce s názvem „Krása pomáhá dětem“, jejíž výtěžek pomůže Novorozeneckému oddělení Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem. Charitativní večer podpořila kromě známých osobností v čele s moderátorkou večera Terezou Kostkovou a zpěvákem Jankem Ledeckým také Nadace ČEZ, která na nákup monitoru životních funkcí pro narozená miminka věnovala 150 tisíc korun.

Projekt „Krása pomáhá dětem“ organizuje bývalá modelka Lenka Kocmanová Taussigová. Výtěžek z akcí pravidelně věnuje některému z dětských oddělení Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem. Letošní 10. ročník byl uspořádaný na podporu novorozeneckého oddělení ústecké nemocnice, které darované peníze využije na nákup nového monitoru životních funkcí pro svou jednotku intenzivní péče a zkrášlení prostor dětské chirurgie.

Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem už díky projektu „Krása pomáhá dětem“ získala včetně letošního výtěžku přes 3,1 milionu korun. Využila je na modernizaci svého zázemí a s tím související zkvalitnění dětské péče.

„Jsem velmi ráda, že se podařilo uspořádat již 10. ročník akce ‚Krása pomáhá dětem‘, a opět tak pomoci dětem v ústecké nemocnici. Například vloni pořídila nemocnice z vytěžených peněz devět moderních infuzních pump, letos nahradí opotřebovaný monitor životních funkcí na novorozeneckém oddělení. Doufáme, že nám zástupci kraje, města a naši partneři zachovají přízeň, čímž nám umožní pomáhat takto dětem v Ústí i nadále,“ řekla Lenka Kocmanová Taussigová, organizátorka a zakladatelka projektu. Tu v její dobročinné práci i letos podpořilo mnoho známých osobností. Kromě herečky Terezy Kostkové, která večer moderovala, a zpěváka Janka Ledeckého zpestřila večer módní přehlídkou svých šatů přední česká návrhářka Beata Rajská a také řada známých modelek včetně České Miss 2015 Nikol Švantnerové.

Akci „Krása pomáhá dětem“ podpořila Nadace ČEZ v rámci grantového řízení Podpora regionů, které je zaměřeno na rozvoj veřejně prospěšných projektů. „Velmi oceňujeme snahu všech, kteří dlouhodobě a pravidelně věnují svoji energii na pomoc dobré věci. Proto jsme podpořili projekt ‚Krása pomáhá dětem‘, který už deset let pomáhá ústecké nemocnici zkvalitňovat péči o tisíce dětí v Ústeckém kraji,“ uvedla ředitelka Nadace ČEZ Michaela Žemličková.
Připravil: rjancar
PC-politika.cz


18.04.2015 08:46 363 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Vývoj - ako pokračuje
v PHP-Fusion 9.0.3
46 1 Kvido
18-09-2018 12:59
Blogs na HP [Vyřešeno]
v PHP-Fusion 9.0
69 2 Kvido
15-09-2018 17:12
Tenisový portál [Vyřešeno]
v Obecná diskuse
163 3 jany
08-09-2018 08:06
Prihlásenie [Vyřešeno]
v Administrace systému
145 7 Balin50
05-09-2018 15:36
FAQ formátovanie [Vyřešeno]
v Administrace obsahu
215 8 RobiNN
05-09-2018 15:09
Token [Vyřešeno]
v Administrace systému
158 1 RobiNN
05-09-2018 15:05
Vzhled [Vyřešeno]
v Infuze, panely, vzhledy
205 2 RobiNN
05-09-2018 14:57
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Shoutbox
Chcete-li odeslat zprávu, musíte se přihlásit.
Kvido
před 16 dny
Jj. Zbytečné moc ne, pač tu u jejich reg. e-mailem nepustím zahraniční, nejčastěji ru., com., org.
RobiNN
před 16 dny
Kvido spammerov musíš vymazať a zablokovať ich IP. Inak je to zbytočne.
Kvido
před 16 dny
Protože se ve Fóru objevilo několik SPAMů, je nyní registrace nových členů zapnuta přes e-mail a povolení hlavního administratora.
RobiNN
před 1 měsícem
4 témy sú v základnej inštalácii (na 4. téme robím) Ďalšie sú tu https://github.co...ion/Themes a tu https://github.co...ion-Themes
F
před 1 měsícem
Kdy bude více vzhledů, módů a všeho možného do php fusion 9? :-)