PHP-Fusion
PHP-Fusion je lehký open source redakční systém (CMS) napsaný v PHP. PHP-Fusion využívá databázi MySQL na ukládání obsahu vašich stránek a obsahuje jednoduchý, ale komplexní a kompletní administrativní systém na správu vašich stránek. PHP-Fusion obsahuje nejběžnější funkce, které byste očekávali v mnoha dalších CMS systémech.
Icon Aktuální verze: 9.0 - 27.4. 2017
Stáhnout
Language Překlad
Stáhnout

Technologie

Pokročilé služby FirePOWER ve firewallech řady ASA

Dynamická analýza kybernetických hrozeb a další bezpečnostní funkce technologie Cisco Advanced Malware Protection (AMP) byly dosud dostupné jen v Cisco firewallech nejvyšší třídy. Rozšíření portfolia Cisco ASA a jeho doplnění o služby Cisco AMP Threat Grid otevírá cestu k vyššímu stupni kybernetické bezpečnosti i středně velkým firmám.Dynamická analýza kybernetických hrozeb a další bezpečnostní funkce technologie Cisco Advanced Malware Protection (AMP) byly dosud dostupné jen v Cisco firewallech nejvyšší třídy. Rozšíření portfolia Cisco ASA a jeho doplnění o služby Cisco AMP Threat Grid otevírá cestu k vyššímu stupni kybernetické bezpečnosti i středně velkým firmám.

Studie Cisco Annual Security Report odhalila, že celosvětově vzrostl objem malware o 250 procent. Přitom téměř ve všech podnicích zahrnutých do studie byly nalezeny stopy po malware. To znamená, že téměř všechny firmy jsou nakaženy, byť některé o tom ještě neví. Ukazuje se, že standardní způsoby ochrany, schopné zabránit jen známým kybernetickým útokům, selhávají. Technologie Cisco Advanced Malware Protection je nyní rozšířena o AMP Threat Grid, která rozšířila portfolio Cisco při loňské akvizici společnosti ThreatGRID. Nové funkce dostupné ve firewallech Cisco ASA umožní bránit se i neznámému kybernetickému útoku, reagovat na něj, pokud již do sítě pronikl a opravit poškození, která způsobil. Znamená to, že chrání síť před útokem, v jeho průběhu i po něm. Firewally Cisco ASA se službami FirePOWER navíc spojují různé bezpečnostní technologie do jednoho zařízení a snižují celkové náklady na vlastnictví.

Rozšíření stávajícího portfolia firewallů řady ASA a jejich doplnění o služby FirePOWER zahrnující mimo jiné technologie AMP Threat Grid, umožňující využívat výhod dynamické analýzy hrozeb, a AMP for Endpoints rozšiřující ochranu pro koncové body sítě. Jedná se o první firewally nové generace, které poskytují středním firmám, pobočkám a průmyslovým prostředím stejně vysokou úroveň zabezpečení a detekce hrozeb, jaká je běžná u zařízení pro velké podniky. Pro útočníky jsou přitom různé pobočkové sítě a průmyslové provozy atraktivními cíli, protože jsou často považovány za hůře zabezpečené než podnikové centrály.

„Dnes již totiž není možné porovnávat kód v síti se známými vzorky škodlivého software. Kybernetické útoky se dynamicky mění a často je konkrétní malware použit jen jednou. Stejně musí reagovat i obrana,“ vysvětluje Pavel Křižanovský, technický ředitel Cisco ČR a pokračuje: „Firewally Cisco ASA umožní v reálném čase analyzovat provoz v síti a s využitím pokročilých inteligentních algoritmů identifikovat nebezpečný kód a zabránit jeho proniknutí do sítě nebo dalšímu působení v síti.“

Nové možnosti proti pokročilým hrozbám
Technologie AMP Threat Grid jsou dostupné jak v rámci on-premise řešení na nových serverech Cisco UCS, tak v cloudu. Díky tomu je možné chránit síť i v případech, kdy je stanovení jejích hranic velmi obtížné. Ochrana tak zahrnuje jak koncové stanice uvnitř sítě, tak vzdálená mobilní zařízení nebo vizualizovaný hardware či služby. Kombinace analytických nástrojů a kontextové inteligence dokáže chránit síť proti pokročilým hrozbám a zajistit její zotavení po útoku.

Nová technologie AMP for Endpoints přináší správci možnost okamžitě vidět seznam zařízení v síti a mít přesný přehled o všech škodlivých nebo potenciálně škodlivých kódech na každém zařízení, čímž je schopen automaticky detekovat zranitelné prvky v síti. Díky inteligentní analýze hrozeb dokáže identifikovat malware či potenciální exploity a nabídnout stažení a instalaci opravy.

Schopnost zpětné analýzy
Technologie Cisco AMP neustále zaznamenává a analyzuje veškerou činnost souborů v síti po jejich prvotní inspekci. Jestliže je zaznamenáno škodlivé chování, technologie se dokáže retrospektivně vrátit ve svých záznamech a identifikovat okamžik, kdy došlo k proniknutí potenciální hrozby do sítě a na základě toho poskytnout obranu a automaticky spustit kroky potřebné k eliminaci hrozby.

Ochrana proti hrozbám na podnikové úrovni
Firewally Cisco ASA se službami FirePOWER představují první firewally nové generace, které spojují v jednom zařízení výkonný firewall, řešení pro viditelnost a kontrolu aplikací (AVC), pokročilou ochranu proti škodlivému softwaru (AMP) a funkce pro prevenci průniku (NGIPS). Nabízí tak nepřetržitou integrovanou ochranu proti hrozbám, kterou lze aplikovat v organizacích všech velikostí i v průmyslovém prostředí. Pomocí detekčních technik včetně průběžné analýzy a analýzy velkých dat odhalují a blokují tyto firewally pokročilé útoky, útoky typu nultého dne, pokročilé perzistentní hrozby a cílené útoky. Nabízí vícevrstvou ochranu, která netrpí slepými místy jako systémy sestavené z více různých zařízení.

Nižší celkové náklady na vlastnictví
Mnoho středně velkých podniků stále spoléhá na bezpečnostní řešení poskládaná z různorodých prvků a jejich investice do bezpečnosti IT nepřináší maximální možný užitek. Firewally Cisco ASA nové generace dokáží automaticky přiřazovat priority bezpečnostním událostem a snižovat tak podíl falešných poplachů, což ve výsledku snižuje nároky na obsluhu. Zároveň upozorňují na dosud neznámý škodlivý software, čímž podstatně zkracují reakční dobu z týdnů na pouhé hodiny.

Zjednodušené řízení bezpečnosti
Firewally Cisco ASA se službami FirePOWER nabízí standardizovanou, jednotnou správu pro jednotlivé implementace i volitelné centralizované řízení v prostředí s více lokalitami, včetně řízení politik přístupu a pokročilých funkcí ochrany proti hrozbám. Uživatelské rozhraní přehledně zobrazuje trendy a umožňuje jejich analýzu na různých úrovních podrobností.

Řízené bezpečnostní služby a služby podpory migrace
Řízené bezpečnostní služby Cisco mohou doplnit interní bezpečnostní systémy o nepřetržité, aktivní, systematické sledování hrozeb a ochranu proti nim. Zákazníkům, kteří chtějí opustit stávající zastaralé firewally nebo potřebují pomoc s přechodem na nové řešení, zejména v prostředí s pobočkami nebo odloučenými pracovišti, nabízí společnost Cisco služby podpory migrace na firewally Cisco ASA se službami FirePOWER. Pro maximalizaci ochrany proti kybernetickým hrozbám a výkonu poskytuje společnost Cisco spolu se svými partnery poradenství a pomoc při plánování migrace, testování i samotné implementaci.

Modely ASA se službami FirePOWER
• 5506-X stolní firewall nové generace pro malé a domácí kanceláře a malé podniky
• 5506W-X stolní firewall nové generace s integrovaným bezdrátovým přístupovým bodem
• 5506H-X robustní firewall nové generace uzpůsobený k obraně proti hrozbám pro průmyslové nasazení
• 5508-X, 5516-X firewally nové generace typu 1RU uzpůsobené k obraně proti hrozbám pro pobočky a střední podniky
Připravil: rjancar
PC-politika.cz18.04.2015 08:16 253 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Host
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Blog
v PHP - Fusion 9.1
14 2 Balin50
23-01-2018 20:03
ban užívateľa
v PHP - Fusion 9.1
86 2 Balin50
23-01-2018 19:00
Ban
v PHP - Fusion 9.1
95 2 Balin50
23-01-2018 18:58
Fotogaléria
v PHP - Fusion 9.1
114 2 Balin50
23-01-2018 18:55
video infusion
v Bugy a chyby
692 17 RobiNN
23-01-2018 18:08
chyby
v PHP - Fusion 9.1
83 1 RobiNN
23-01-2018 17:54
Přihlásit se
Ještě nejste členem? Klikněte zde zaregistrovat se.
TECHNOLOGIE
Nejčtenější
7 dnů 14 dnů 30 dnů
>Jak to žije (13); rok 2018 (254x)

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Ubytování v apartmánech v Praze

SMS zdarma do všesch sítí