Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.03.00
Překlad CZ/SK
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

Novinky

Huawei představuje P8 – revoluční smartphone s funkcí luminografie

Na legendární Old Billingsgate, celosvětově známém londýnském středisku umění a módy, včera společnost Huawei Consumer Business Group odhalila smartphone Huawei P8, který představuje dokonalé spojení techniky, elegantního stylu, praktičnosti a revolučních funkcí fotoaparátu při slabém osvětlení. Huawei P8 je vyvrcholením bohaté stylové a funkční tradice modelové řady P. Modelem P8 Huawei opět mění podobu trhu smartphonů nabídkou snadno ovladatelných funkcí, které spotřebitele nadchnou a dodají jim inspiraci.


Na legendární Old Billingsgate, celosvětově známém londýnském středisku umění a módy, včera společnost Huawei Consumer Business Group odhalila smartphone Huawei P8, který představuje dokonalé spojení techniky, elegantního stylu, praktičnosti a revolučních funkcí fotoaparátu při slabém osvětlení. Huawei P8 je vyvrcholením bohaté stylové a funkční tradice modelové řady P. Modelem P8 Huawei opět mění podobu trhu smartphonů nabídkou snadno ovladatelných funkcí, které spotřebitele nadchnou a dodají jim inspiraci.

Huawei P8 povznáší krásu na ještě vyšší úroveň a dociluje dokonalé rovnováhy umění a kreativity. Huawei P8 vychází z hlubokého porozumění designu, který bere v úvahu interakci člověka a přístroje. Nabízí novou úroveň uživatelského komfortu v různých situacích každodenního života – při práci i zábavě. S kvalitou zpracování, které dále posouvá hranice možného a s převratnými novými režimy pro luminografiii Huawei P8 dodává zákazníkům inspiraci pro vlastní kreativitu.

Nová definice stylu, krásy a technologie

Řada Huawei P vznikla v roce 2012 a znamenala zcela nový styl. Model P1 předznamenal začátek cesty Huawei a zaujal novým přístupem založeným na kráse a designu. Model P2 navazoval na úspěch telefonu P1 a nastavil novou laťku, pokud jde o rychlost procesoru. Model P6 přinesl novou eleganci a dokonalé zpracování modelu P7 zákazníky ohromilo.

Design telefonu Huawei P8 je hluboce zakořeněn v literární tradici a kombinuje prvky starých rukopisů, iluminovaných knih a esence světla ve vitrážích knihoven. Inspirací pro tento telefon je lidský um a umění v různých kulturách v uplynulých staletích a ztělesňuje lidského ducha zkoumání a krásy.

Designové detaily telefonu Huawei P8 evokují stránky, vazbu a desky tradičních knih. Jednodílné hliníkové tělo s perfektním zpracováním pískováním ve tvaru diamantu zvýrazňuje texturu kovu. Telefon se dodává ve čtyřech elegantních barevných verzích: ve stříbrné, zlaté, černé a šedé. Přístroj je zabalený do průsvitného obalu a jeho rozbalování je jedinečný zážitek, jako když z knihovny vytáhnete knihu.

Hlavní prvky designu a technologií

Huawei P8 pokračuje v minimalistické designové tradici předchozích generací řady P a ztělesňuje dokonalou eleganci, řemeslný um a odolnost. Mezi hlavní prvky patří:

• Proces nano-lisování vede k mimořádně těsnému a bezešvému spojení 1,5 mm tenké plastové destičky s jedním z největších displejů v odvětví.
• Telefon je 6,4 mm tenký, podporuje dvě SIM karty a umožňuje připojení k sítím 4G (tam kde je tato služba dostupná).
• Trojvrstvý design inspirovaný žraločími žábry zvyšuje spolehlivost a odolnost zařízení.
• Uvnitř telefonu pracuje nový 64bitový osmijádrový procesor Kirin 930, který zvyšuje výkonnost přibližně o 20 % v porovnání s jinými telefony s podobnou výdrží baterie.
• Elegantní zadní kryt je z oceli, což dodává přístroji konstrukční pevnost.

Špičkové zážitky pro uživatele

Huawei P8 je navržen tak, aby přirozeně propojoval technologii s lidskou přirozeností. Poskytuje řešení pro běžné problémy a splňuje potřeby zákazníků – jak ty jednoduché tak i ty složitější.

Huawei P8 má revoluční dotykový displej, který je pro uživatele naprosto přirozený. Úplný snímek obrazovky pořídíte snadno a rychle dvojitým poklepáním a když na displeji opíšete kroužek, pohotově zachytíte obsah displeje. Funkce „vyhledat telefon hlasem“ navíc umožňuje uživatelům přivolat si odložený smartphone, který na zavolání odpoví přes reproduktor.

Jedinečný systém řízení spotřeby energie vytváří efektivní spojení mezi štíhlou konstrukcí telefonu Huawei P8 a skvělým, přesto však úsporným výkonem. Přístroj je napájen 2600mAh baterií a je vybavený osmijádrovým, 64bitovým procesorem Kirin 930. Procesor podává mimořádný výkon, který je o 20 % vyšší než běžné smartphony na trhu.

Huawei P8 přináší inovativní a velmi potřebné funkce pro hlas a zvuk. V hlučném prostředí mohou uživatelé zvýšit hlasitost až na 58 % nad běžnou úroveň. Za větru dokáže smartphone při použití sluchátek s mikrofonem potlačit až 90 % hluku větru. Super hands-free funkce navíc podporuje hands-free hovory s vysokou kvalitou zvuku v okruhu 2 metrů. Interní nezávislý audio dekodér umožňuje až zdvojnásobit hlasitost hudby při zachování stejné kvality.

Pokud jde o zvyklosti uživatelů a nastupující trendy, Huawei P8 poskytuje úplný soubor řešení:

• Pro uživatele 4G SIM karet přístroj podporuje dvě 4G SIM karty se dvěma flexibilními sloty.
• Po zjištění a připojení telefonu s jiným zařízením přes Bluetooth, například s Huawei TalkBand B2, lze telefon automaticky odemknout bez zadávání hesla.
• Roaming je optimalizovaný pro 4G sítě a P8 se tak připojuje k síťovým roamingovým službám přibližně třikrát rychleji než průměrné telefony.
• Navíc díky volitelnému E-ink displeji na zadní části telefonu se může kovový zadní kryt za pár sekund proměnit na elektronickou knihu.

„Cílem smartphonu Huawei P8 je stát se uživatelsky nejpříjemnějšími smartphonem pro spotřebitele na celém světě,“ uvedl Richard Yu, generální ředitel Huawei Consumer Business Group. „S využitím hloubkového průzkumu trhu se společnosti Huawei podařilo vyřešit nejpalčivější problémy, s nimiž se uživatelé prémiových telefonů v současnosti setkávají. Huawei v tomto zařízení spojuje nejlepší a nejstylovější prvky s odolností a poskytuje tak zákazníkům převratné zážitky – zejména pokud jde o fotoaparát a připojení k síti. Model P8 staví na mimořádném obchodním úspěchu řady Huawei P a věříme, že se P8 stane u spotřebitelů jedním z nejoblíbenějších smartphonů pro rok 2015.“

Nejlepší smartphone ve své kategorii s fotoaparátem, který umí i luminografii

Huawei P8 představuje nový přístup ke konstrukci fotoaparátu, který využívá kombinaci hardwaru, softwaru a vlastních firemních algoritmů a uživatelům pomáhá pořizovat nádherné fotografie i v nejhorších světlených podmínkách. Mezi hlavní prvky patří:

• Špičková technologie optické stabilizace obrazu s až 1,2°, díky které dokáže telefon pořizovat kvalitní fotografie i videa a také potlačovat chvění fotoaparátu, takže snímky jsou vždy ostré.
• První čtyřbarevný RGBW snímač na světě, který při snímání scén s vysokým kontrastem zvyšuje jas až o 32 % a za slabého osvětlení jej snižuje až o 78 %.
Nezávislé zpracování obrazu na úrovni digitálních zrcadlovek DSLR, které potlačuje obrazový šum při fotografování a inteligentně zjišťuje vysoké kontrasty.
• Čtyři profesionální snímací režimy pro slabé osvětlení, které uživatelům umoňují přístup do virtuálního foto a video studia pro zachycení uměleckých inspirací.

Například režim luminografie (malování světlem), jeden ze čtyř profesionálních režimů pro snímání za slabého osvětlení, využívá manuální závěrku fotoaparátu Huawei P8 pro zachycení širokých záběrů světla. Režim luminografie dokáže v noci zachytit otáčející se ruská kola a na uměleckém snímku ukázat kruhové paprsky světla. Uživatelé mohou pomocí baterky za tmy „malovat světlem“ vlastní obrázky. Další první technologie v oboru pro fotografování za slabého světla je režim kontroly expozice a náhledu. Telefon uživatelům umožňuje si prohlédnout, jak snímek bude vypadat a tak usnadňuje tvůrčí experimentování se světlenými zdroji ve tmě.

Režisérský režim telefonu Huawei P8 je první profesionální video funkcí na smartphonu. Umožňuje režírovat a ovládat další až tři jiné telefony se systémem Android při snímání video scény ze čtyř různých úhlů současně a zároveň synchronizovat stříhání videoklipu.

Huawei P8 rovněž představuje výkonný nový selfie režim, který umožňuje předem nastavit úpravy fotografie a zachytit tak a individuálně zvýraznit jedinečnou krásu každého člověka. Více lidí se tak může zapojit do zábavy.

Nastavení nové laťky pro mobilní připojení

Během průzkumu a naslouchání potřebám uživatelů prémiových smartphonů se společnost Huawei zaměřila na řešení problémů spojených s přerušováním hovorů a slabým signálem. S využitím genetického kódu Huawei v oblasti světově prvotřídní komunikační technologie telefon Huawei P8 ve své kategorii nastavuje novou laťku pro plynulé a nepřerušované připojení k síti.

Huawei P8 díky vlastní technologii Signal+ nově definuje oborové měřítko hladkého připojení k síti.

Kompaktní a výkonná duální anténa a rychlá přepínací technologie umožňuje smartphonu okamžitě přepnout mezi anténami a udržet tak připojení k silnému signálu. Technologie Signal+ navíc zvyšuje množství úspěšných hovorů a to i v případě, že uživatel jede vlakem rychlostí až 300 km/h.

Uživatelé, kteří často cestují letecky, znají problém, že připojit se k síti po přistání na letišti nějakou dobu trvá. Huawei P8 zvyšuje rychlost připojení k roamingové síti. Na základě údajů z mezinárodního roamingového testu z více než 20 států a regionů v Asii, Austrálii, Evropě, Latinské Americe a Severní Americe se síťovým roamingovým výkonem optimalizovaným pro sítě 4G se Huawei P8 synchronizuje se síťovými roamingovými službami přibližně třikrát rychleji než průměrný telefon.

Extrémně stylová řada Huawei P sklidila značný úspěch po celém světě. Globální prodej telefonu Huawei P6 dosáhl 5 milionu kusů v 60 státech. Huawei P7 překročil prodeje 4 milionů kusů ve více než 100 státech během pouhých šesti měsíců. Úspěch modelů Huawei P6 a P7 naznačuje výrazný potenciál poptávky pro Huawei P8.

Huawei P8 má dvě verze, standardní a prémiovou. Na českém trhu bude nejprve zahájen prodej standardní verze Huawei P8 (16 GB, single SIM) koncem května ve volné distribuci


Připravil: rjancar
PC-politika.cz


{lang: 'cs'}Kvido 20.04.2015 05:11 493 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Banner
v Administrace obsahu
57 0 Balin50
21-03-2019 11:31
Ako skryt welcome spravu pre prihlasenych
v Pomoc
70 2 jany
19-03-2019 22:06
Užívatelské polia
v PHP-Fusion 9
350 19 Balin50
19-03-2019 18:00
Vlastné stránky
v PHP-Fusion 9
125 3 Balin50
18-03-2019 21:15
Tvorba Theme - ( Bootstrap )
v PHP-Fusion 9
166 5 RobiNN
17-03-2019 21:45
Chyba databáze
v PHP-Fusion 8
4132 12 RobiNN
14-03-2019 12:29
SEO ako to funguje
v PHP-Fusion 9
414 2 Balin50
10-03-2019 08:44