Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.03.00
Překlad CZ/SK
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

Novinky

ČP Cloud spouští on-line aplikaci, která umožňuje zasílat papírovou poštu z počítače

Společnost ČP Cloud ve sdružení s Českou poštou spustila v ostrém provozu on-line službu, která umožňuje range'>odesílat papírové dopisy z počítače podobně jako e-mail. Navíc od jiných služeb podobného charakteru aplikace vede také zabezpečený archiv a evidenci dopisů, adresáře a dokáže v případě potřeby prokázat obsah odeslaných zásilek. Služba je dostupná na www.cpcloud.cz bez instalace a písemných smluv a díky automatizaci zjednodušuje a zlevňuje celý proces odesílání dopisů až o desítky tisíc korun ročně. Cena jednoho dopisu začíná na 11,41 Kč bez DPH a zahrnuje všechny služby včetně poštovného, čtyř stran barevného oboustranného tisku, kompletace, archivu i evidence. Za projektem ČP Cloud stojí podnikatel Daniel Bartek a investiční fond RSJ.

Společnost ČP Cloud ve sdružení s Českou poštou spustila v ostrém provozu on-line službu, která umožňuje range'>odesílat papírové dopisy z počítače podobně jako e-mail. Navíc od jiných služeb podobného charakteru aplikace vede také zabezpečený archiv a evidenci dopisů, adresáře a dokáže v případě potřeby prokázat obsah odeslaných zásilek. Služba je dostupná na www.cpcloud.cz bez instalace a písemných smluv a díky automatizaci zjednodušuje a zlevňuje celý proces odesílání dopisů až o desítky tisíc korun ročně. Cena jednoho dopisu začíná na 11,41 Kč bez DPH a zahrnuje všechny služby včetně poštovného, čtyř stran barevného oboustranného tisku, kompletace, archivu i evidence. Za projektem ČP Cloud stojí podnikatel Daniel Bartek a investiční fond RSJ.

„Ačkoliv v zahraničí – například na Slovensku, v Německu či Nizozemí jsou podobné služby běžné a provozují je jak přímo poštovní instituce, tak specializované firmy, v Česku jednoduchá aplikace podobného rozsahu a bezpečnosti stále chyběla,“ objasnil Daniel Bartek, generální ředitel ČP Cloud, a dodal: „ČP Cloud je vlastně technologické vylepšení současných služeb České pošty, které zcela zautomatizovalo proces spojený s přípravou a správou dopisů. Kromě odesílání pošty přes uživatelsky příznivé prostředí nabízí místo pro bezpečné ukládání dokumentů, přehled odeslaných
a doručených dopisů a také správu kontaktních informací. Neboli celou poštovní agendu na jeden klik.“


Odeslání dopisu je s ČP Cloud snadné. Klient prostřednictvím on-line aplikace dopis napíše nebo nahraje v PDF, zadá či importuje adresu, zvolí formát tisku, typ dopisu (obyčejný, doporučený atd.), zaplatí platební kartou nebo převodem a jedním kliknutím uloží a odešle ke zpracování. O vše ostatní se postará ČP Cloud – dopis archivuje a data předá České poště, která dopis vytiskne, zkompletuje, zabalí do obálky, nadepíše adresy, doručí adresátovi a sleduje jeho doručení. „Je to vlastně zebezpečený
e-mailový klient pro papírovou poštu,“ vysvětluje Daniel Bartek.

„Náklady na firemní poštu jsou jedny z mála, které jsou ve společnostech často podceňovány a ve kterých je ohromný potenciál firemních úspor,“ upozornil Daniel Bartek. „Přitom si spočítejte, kolik firmu stojí ročně čas strávený tiskem, obálkováním, chozením na poštu a vedením evidence.“ Úspory, které nabízí aplikace ČP Cloud si lze orientačně spočítat na adrese www.cpcloud.cz/uspory.

ČP Cloud nabízí několik režimů pro malé i velké firmy a veřejnost. Registrace je zdarma, platí se za odeslané dopisy. V případě, že firma odesílá více než 10 dopisů měsíčně, vyplatí se jí zvolit některý z paušálů, které snižují cenu za odeslaný dopis až na 11,41 Kč bez DPH včetně všech služeb od poštovného, materiálu (papíry, obálky), barevného tisku (až 80 stran) až po archiv.

Držitelé zákaznické karty České pošty získají po registraci na www.cpcloud.cz novou kartu ČP Cloud, se kterou budou mít zachovány stávající výhody a navíc získají slevu 1 Kč na poštovném při odesílaní všech typů dopisů.

Ceny jsou uvedeny bez DPH a zahrnují veškeré služby CP Cloud – služby on-line aplikace, materiál (papíry, obálky C4), barevný tisk (až 4 strany oboustranně), kompletaci, poštovné, archivaci a evidenci. Částka za samotné poštovné je osvobozena od DPH. Podrobnosti jsou uvedeny v ceníku na webu cpcloud.cz.

Za projektem, který se připravoval od roku 2013, stojí podnikatel a odborník na reklamu Daniel Bartek. Investicí v řádu několika desítek milionů korun vstoupil do projektu také investiční fond RSJ. „RSJ se zaměřuje na projekty, které v daných odvětvích znamenají významný posun. ČP Cloud svým spojením tradiční služby s novým přístupem naplňuje naši strategii investovat do inovativních technologií
a postupů,“ vysvětlil důvody investice Jan Vyhnálek, výkonný ředitel RSJ Private Equity.

Služby jsou poskytovány ve sdružení s Českou poštou, díky čemuž je částka za poštovné osvobozena od DPH. Výše poštovného je regulována státem, o zbytek částky za odeslaný dopis se pak pošta a ČP Cloud dělí. „Služba ČP Cloud dále usnadňuje dostupnost služeb České pošty. Česká Pošta do projektu neinvestovala finančně, ale vložila to nejcennější – svoji značku, poštovní know-how
a své služby,“ uvedl ke spolupráci s Českou poštou Daniel Bartek.

Bezpečnost aplikace a poštovní tajemství jsou zaručeny pokročilým šifrováním, smluvně i výběrem důvěryhodných partnerů. Podobně jako e-mailové služby jsou systémy provozovány na vzdálených serverech, které jsou v případě ČP Cloudu spravovány Českými Radiokomunikacemi. „Navíc dopisy tisknou a vkládají do obálek stroje. Je to bezpečnější, než když dopisy zpracovává člověk,“ dodává Daniel Bartek.

ČP Cloud je česká společnost, která ve sdružení s Českou poštou s.p. provozuje on-line službu ČP Cloud na adrese www.cpcloud.cz. Služba umožňuje odesílat tištěné dopisy z počítače, vést jejich kompletní archiv a evidenci. Majoritním vlastníkem společnosti je Daniel Bartek, minoritní podíl vlastní private equity fond RSJ.

Daniel Bartek je soukromý podnikatel, odborník na reklamu a filantrop. V roce 1991 založil reklamní agenturu BBK advertising / BBK time, kterou v roce 2000 koupila mezinárodní agentura Ogilvy & Mather. V současné době je generálním ředitelem a majoritním vlastníkem společnosti ČP Cloud a.s., která umožňuje odesílat papírové dopisy prostřednictvím online aplikace a vést zde přehledně a bezpečně celou poštovní agendu. Bartek se podílel na vzniku Konta BARIÉRY a spoluvlastní Letní shakespearovské slavnosti.

RSJ Private Equity je samosprávným fondem kvalifikovaných investorů, ve kterém jsou v současné době spravovány prostředky společníků a partnerů brokerské společnosti RSJ a.s. Ve svém portfoliu fond spravuje investice v nemovitostech, energetice, zemědělství, biotechnologiích i dalších oblastech. Zaměřuje se na klíčová odvětví 21. století – informační technologie, zdravé potraviny, energii
z obnovitelných zdrojů či oblast Life Science, aplikovaný výzkum vedoucí ke zkvalitnění a prodloužení lidského života. Více informací je k dispozici na www.rsjpe.com.Připravil: David Sahula
PC-politika.cz


{lang: 'cs'}Kvido 27.04.2015 23:03 623 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Banner
v Administrace obsahu
60 0 Balin50
21-03-2019 11:31
Ako skryt welcome spravu pre prihlasenych
v Pomoc
79 2 jany
19-03-2019 22:06
Užívatelské polia
v PHP-Fusion 9
356 19 Balin50
19-03-2019 18:00
Vlastné stránky
v PHP-Fusion 9
129 3 Balin50
18-03-2019 21:15
Tvorba Theme - ( Bootstrap )
v PHP-Fusion 9
176 5 RobiNN
17-03-2019 21:45
Chyba databáze
v PHP-Fusion 8
4138 12 RobiNN
14-03-2019 12:29
SEO ako to funguje
v PHP-Fusion 9
422 2 Balin50
10-03-2019 08:44