PHP-Fusion
PHP-Fusion je lehký open source redakční systém (CMS) napsaný v PHP. PHP-Fusion využívá databázi MySQL na ukládání obsahu vašich stránek a obsahuje jednoduchý, ale komplexní a kompletní administrativní systém na správu vašich stránek. PHP-Fusion obsahuje nejběžnější funkce, které byste očekávali v mnoha dalších CMS systémech.
Icon Aktuální verze: 9.0 - 27.4. 2017
Stáhnout
Language Překlad
Stáhnout

Technologie

Jak slaví 1. máj

Dnešní 1. máj, tradiční svátek zamilovaných i svátek práce, má zcela jinou podobu, než na jakou jsme byli zvyklí před deseti, dvaceti roky... range'>Volání po sociálních jistotách, jak tomu bylo v minulosti, ustoupilo. I když by rozhodně bylo dnes také aktuální, jako v dávné historii. Svátek práce podle významu jeho slov měli pouze komunisté, ostatní politici a občané se věnovali zábavě o volném dni.Dnešní 1. máj, tradiční svátek zamilovaných i svátek práce, má zcela jinou podobu, než na jakou jsme byli zvyklí před deseti, dvaceti roky... range'>Volání po sociálních jistotách, jak tomu bylo v minulosti, ustoupilo. I když by rozhodně bylo dnes také aktuální, jako v dávné historii. Svátek práce podle významu jeho slov měli pouze komunisté, ostatní politici a občané se věnovali zábavě o volném dni.

Česká strana sociálně demokratická měla svůj prvomájový program na Střeleckém ostrově. Akce se zúčastnila místopředsedkyně strany Lenka Teska Arnoštová a Michaela Marksová-Tominová a Ústřední tajemník ČSSD Martin Kucián. Z dalších politiků této straby byl vidět Miroslav Ludvík a poslanci František Adámek a Jaroslav Zavadil.

Na tradiční prvomájové shromáždění, u Křižíkovy fontány v Praze, přišly stovky převážně starších lidí. Účastníkem byl i předlistopadový generální tajemník strany Miloš Jakeš. Byly tam také přibližně tři desítky odpůrců komunistů, kteří upozorňovali na zločiny komunistického režimu.
Na shromáždění komunistů promluvil Dolejš. Připomněl, že Svátek práce se už slaví 125 let, problém nedostatku práce ale stále přetrvá, a to i v České republice. "Je třeba zdvihnout prst, jestli tato vláda, která má ve své sestavě sociální demokracii, která stála u zrodu tohoto svátku, jestli dělá všechno pro to, aby lidé, kteří chtějí pracovat a žít důstojně, jestli mají dostatek možností. Musím říct, že tomu zdaleka tak není," uvedl Dolejš. "Proto vzkazuji vládě, aby začala konečně něco dělat," prohlásil v projevu na úvod oficiální části shromáždění komunistů a jejich přátel.

V centru Oxfordu se konají každoroční oslavy dne 1. května. Studenti a občané vítají jaro
V centru Oxfordu se konají každoroční oslavy dne 1. května. Studenti a občané vítají jaro.


A co Amerika? Tam jsou třeba tradičně už 500 let oslavovány na prvního máje May Day oslavy v Oxfordu. Jak píše Routers, letos opět přišly tisíce studentů a občanů. Choralisti zpívali Hymnus Eucharisticus za rozbřesku z Velké věže s výhledem na Magdalen most na řece Cherwell. A rušno bylo na nejrůznějších atrakcích do pozdního večera... Přítomno bylo na 6000 místních obyvatel a studentů, někteří oblečeni v klubových šatech, jiní byli v akademických šatech.

Kdo by byl z našich čtenářů nespokojen s tímto přehledem, má možnost napsat zde své vlastní postřehy jako samostatný článek. Nutno kliknou v horním "modrém" menu na "Napsat článek". Podmínkou je, nejprve se zareegistrovat , jako u jiných webů.
Připravil: Květoslav
PC-politika.cz

Balin50 01.05.2015 14:04 683 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Host
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
chyba v súkromných správach
v Administrace obsahu
323 8 Balin50
11-01-2018 20:38
vkladanie videa do infusie
v Administrace obsahu
145 2 Balin50
11-01-2018 17:33
chyba Locale.inc a news.php...
v PHP - Fusion 9.1
270 0 Balin50
09-01-2018 09:07
video infusion
v Bugy a chyby
304 6 Balin50
08-01-2018 15:31
Nejnovější PHPF 9.1 na test...
v PHP - Fusion 9.1
202 1 Balin50
08-01-2018 12:06
pokus o zmazanie vlákna vo ...
v Administrace obsahu
244 2 Balin50
06-01-2018 13:54
Přihlásit se
Ještě nejste členem? Klikněte zde zaregistrovat se.

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Ubytování v apartmánech v Praze

SMS zdarma do všesch sítí