PHP-Fusion
PHP-Fusion je lehký open source redakční systém (CMS) napsaný v PHP. PHP-Fusion využívá databázi MySQL na ukládání obsahu vašich stránek a obsahuje jednoduchý, ale komplexní a kompletní administrativní systém na správu vašich stránek. PHP-Fusion obsahuje nejběžnější funkce, které byste očekávali v mnoha dalších CMS systémech.
Icon Aktuální verze: 9.0 - 27.4. 2017
Stáhnout
Language Překlad
Stáhnout

Technologie

Procesory Intel® Xeon® nové generace urychlují využití informací

Společnost Intel dnes představila nové produktové rodiny procesorů Intel® Xeon® E7 v3, které umožní rychlejší analýzu dat a také nabídnou vyšší výkon a spolehlivost pro kritické aplikace.


Společnost Intel dnes představila nové produktové rodiny procesorů Intel® Xeon® E7 v3, které umožní rychlejší analýzu dat a také nabídnou vyšší výkon a spolehlivost pro kritické aplikace.

Využití poznatků v reálném čase je dnes naprostou prioritou pro společnosti napříč širokým spektrem odvětví, od zdravotnictví přes maloobchod až po telekomunikace. Potřeba rychle získávat použitelné informace z velkých datových objemů zvyšuje poptávku po nových technologiích pro výpočetní operace přímo v paměti (in-memory computing) a analýzu velkých dat. S ohledem na současnou a budoucí poptávku po in-memory computingu společnost Gartner odhaduje, že příjmy na tomto trhu překonají do konce roku 2018 9,5 miliard dolarů a přinejmenším padesát proces velkých firem implementuje in-memory computing k posílení svých strategií digitálního podnikání1.

Rodiny procesorů Intel Xeon E7-8800/4800 v3 pomáhají klientům v systémové paměti bezpečně zpracovávat a analyzovat mohutné datové sady, což umožňuje rychlejší rozhodování a efektivnější provoz. Společnosti využívající tyto technologie tak získávají konkurenční výhodu.

„V ekonomice digitálních služeb může úspěch či neúspěch záviset na tom, jak rychle dokáže firma zareagovat na informace získané z velkých datových objemů,“ říká Diane Bryantová, viceprezidentka a generální manažerka divize datových center společnosti Intel. „Rodina procesorů Intel Xeon E7 v3 je motorem, který umožní urychlit využití informací v podnikání prostřednictvím analýz prováděných v reálném čase. Firmy tak mohou svým klientům nabízet vyšší uživatelský komfort a zvyšovat jejich spokojenost prostřednictvím personalizovaných produktů a služeb. Zároveň to firmám umožní generovat nové zdroje příjmů a efektivnější provoz.“

Novinky a důležité informace
• Nová rodina procesorů se může pochlubit dvaceti světovými rekordy v kritických aplikacích a čtyřicetiprocentním nárůstem průměrného výkonu oproti předchozí generaci 2.
• Nové procesory nabídnou až šestinásobné zlepšení výkonu ve firemních aplikací pro in-memory transakční zátěž3 díky optimalizaci prováděné nástrojem Intel® Transactional Synchronization Extensions (Intel® TSX).
• Procesory mají až 18 jader, což představuje nárůst 20 procent oproti předchozí generaci. Velikost cache nejvyšší úrovně (LLC) bude až 45 MB, což znamená až 70% nárůst v možnostech analytické podpory za hodinu4.
• Produktová rodina nabízí desetkrát větší výkon za dolar a o 85 procent nižší celkové náklady na vlastnictví než alternativní architektury RISC5. Toho je dosaženo zejména snížením ceny hardwaru, nižší spotřebou energie a nižšími náklady na chlazení.
• Procesory podporují konfigurace až o 32 paticích6 s podporou pro největší paměťovou kapacitu na patici v celém odvětví7 (8paticové systémy podporují až 12 terabytů paměti DDR3 nebo DDR4).
• Nové schopnosti zabezpečení a spolehlivosti, včetně lepšího kryptografického výkonu dosaženého díky nejnovější technologii Intel® Advanced Encryption Standard New Instructions (Intel® AES-NI), stejně jako vylepšení na úrovni mikro-architektury. Intel® Run Sure Technology, jedinečná sada funkcí RAS (reliability, availability and serviceability) pro rodinu procesorů Intel Xeon E7 family8 byla posílena novými funkcemi, které byly navrženy tak, aby maximálně podpořily dostupnost pro kritické aplikace.
• Produktová rodina sestává z 12 modelů procesorů, včetně procesorů optimalizovaných pro několik segmentů, například dvoufrekvenční modely navržené pro databázové aplikace vyžadující nejrychlejší dostupná jádra.
• Od dnešního dne začne s představováním přístrojů postavených na procesorech Intel Xeon E7 v3 sedmnáct výrobců po celém světě. Jsou to mimo jiné firmy Bull*, Cisco*, Dell*, Fujitsu*, Hitachi*, HP*, Huawei*, Inspur*, Lenovo*, NEC*, Oracle*, PowerLeader*, Quanta*, SGI*, Sugon*, Supermicro* and ZTE*.
• (Poznámka editora: Společnosti Intel a Cloudera dnes zveřejnily konkrétní čísla o tom, jak jejich partnerství úspěšně podporuje rozšíření analytických služeb ve firemním sektoru, včetně podpory nových produktů. Mezi ně patří také implementace Intel AES-NI, které nabízí 2,5násobné zlepšení9 při šifrování mimo špičku, takže celá datová sada Hadoop může být zašifrována se systémovými náklady od 1 do 4 procent v závislosti na zátěži 10.)

Proměna podnikání prostřednictvím analýz v reálném čase
Nippon Paint, jeden z největších dodavatelů barev v Asii, aktuálně používá procesor Intel Xeon E7 v2 pro provoz in-memory analytického softwaru SAP HANA. Software sbírá údaje o chování zákazníků s podstatně vyšší přesností a urychluje možnost analýzy a následných kroků pro optimalizaci dodavatelského řetězce a marketingových kampaní.

„Analýza v reálném čase nám umožňuje zachytit a analyzovat preference zákazníků, jako jsou barva, design a designéři a následně produkty a služby nastavit tak, aby byly zákazníkům šité doslova na míru,“ říká Justin Chen, CIO, Nippon Paint. „Data, jejichž analýza kdysi trvala dny a týdny, máme nyní k dispozici prakticky v reálném čase. Testujeme systémy postavené na nových procesorech Intel Xeon E7 v3 a snažíme se využít jejich vyššího výkonu a spolehlivosti k dalšímu posílení využití dat, která získáváme od klientů.“
Připravil: rjancar
PC-politika.cz12.05.2015 04:51 259 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Host
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
chyba v súkromných správach
v Administrace obsahu
311 8 Balin50
11-01-2018 20:38
vkladanie videa do infusie
v Administrace obsahu
131 2 Balin50
11-01-2018 17:33
chyba Locale.inc a news.php...
v PHP - Fusion 9.1
247 0 Balin50
09-01-2018 09:07
video infusion
v Bugy a chyby
269 6 Balin50
08-01-2018 15:31
Nejnovější PHPF 9.1 na test...
v PHP - Fusion 9.1
176 1 Balin50
08-01-2018 12:06
pokus o zmazanie vlákna vo ...
v Administrace obsahu
227 2 Balin50
06-01-2018 13:54
Přihlásit se
Ještě nejste členem? Klikněte zde zaregistrovat se.

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Ubytování v apartmánech v Praze

SMS zdarma do všesch sítí