PHP-Fusion
PHP-Fusion je lehký open source redakční systém (CMS) napsaný v PHP. PHP-Fusion využívá databázi MySQL na ukládání obsahu vašich stránek a obsahuje jednoduchý, ale komplexní a kompletní administrativní systém na správu vašich stránek. PHP-Fusion obsahuje nejběžnější funkce, které byste očekávali v mnoha dalších CMS systémech.
Icon Aktuální verze: 9.0 - 27.4. 2017
Stáhnout
Language Překlad
Stáhnout

Technologie

RETIA s Eltou na IDETu představí špičkové technologie radaru MADR

Vedoucí česká společnost v oblasti vývoje a výroby radiolokačních technologií, vojenské elektroniky a záznamových systémů, pardubická RETIA, na veletrhu IDET 2015 představí rozsáhlou expozici pokrývající celé současné portfolio produktů a doprovodných služeb. IDETu se účastní i izraelský partner Retie, společnost Elta vyrábějící mj. radary sytému Iron Dome.


Vedoucí česká společnost v oblasti vývoje a výroby radiolokačních technologií, vojenské elektroniky a záznamových systémů, pardubická RETIA, na veletrhu IDET 2015 představí rozsáhlou expozici pokrývající celé současné portfolio produktů a doprovodných služeb. IDETu se účastní i izraelský partner Retie, společnost Elta vyrábějící mj. radary sytému Iron Dome.

„Veletrh IDET vnímáme jako místo pro možnou prezentaci našich výrobků, setkání s významnými hosty ze zahraničí, představiteli armády, příslušníky ozbrojených sil a jednotek integrovaného záchranného systému, našimi současnými i potenciálními obchodními partnery, odbornou veřejností a hlavně jako možnost k získání nových obchodních příležitostí,“ říká generální ředitel společnosti Petr Novák.

Klíčová sekce expozice představí rozvoj 3D radiolokačních technologií, které plánuje RETIA ve spolupráci s izraelskou Eltou použít v rámci projektu radaru MADR pro potřeby protivzdušné obrany ČR. Zajímavým exponátem bude především mobilní anténa, která má být klíčovou součástí radiolokátoru. Jedná se o plně monopulsní anténu jak v azimutu, tak i v elevaci. Její vyzařovací charakteristika se vyznačuje vysokou úrovní potlačení postranních laloků, čímž se významně snižuje riziko detekce a zobrazení falešných cílů. Výsledkem tak je snížení pracovní zátěže operačního personálu a řídících letového provozu systému PVO. Anténa se navzdory své výkonnosti vyznačuje nízkou hmotností a kompaktními rozměry. I díky tomu se radar vejde do jediného kontejneru ICO 1C, přepravitelného např. vozidlem TATRA 815-7 8x8 či letounem C-130 Hercules.

Na rozdíl od radarů, které v současnosti ve výzbroji AČR dosluhují a u nichž již mobilita existuje pouze na papíře, tak budou nové radary skutečně vysoce mobilní a rychle přepravitelné na jakékoli místo na světě.

V dalších částech expozice bude návštěvníkům představen komplexní modulární systém pro záznam hovorů a řízení kvality ReDat, unikátní radiolokační prostředek ReTWis, který je určen k detekci živých osob za zdí nebo jinou pevnou překážkou, či bude možné zhlédnout mobilní pracoviště operátora systému, jež bylo společností RETIA vyvinuto pro konkrétní aplikaci v rámci zakázky NATO. Firemní expozici budou uzavírat společností dodávané systémy řízení a velení v prostředí letectva a zejména protivzdušné obrany. Především se bude jednat o terminály řízení palby protiletadlového systému RBS-70 nové generace. Dále budou k vidění například modul řízení a velení, dodávaný s radiolokačním čidlem ReVISOR, či integrovaná pracovní stanice modulu V-SHORAD (Very Short Range Air Defence), tedy systému protivzdušné obrany velmi krátkého dosahu, který se uplatní především jako prostředek organické protivzdušné obrany malých jednotek, do jejichž sestavy by měl být přímo zařazován.

Expozice RETIA a.s. na veletrhu IDET potvrzuje její postavení předního vývojáře a výrobce radarových technologií v České republice, o čemž se při návštěvě veletrhu můžete osobně přesvědčit.
Připravil: rjancar
PC-politika.cz17.05.2015 19:09 262 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Host
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
ban užívateľa
v PHP - Fusion 9.1
10 0 Balin50
21-01-2018 11:29
video infusion
v Bugy a chyby
598 15 infoadmin
21-01-2018 07:21
chyby
v PHP - Fusion 9.1
40 0 Balin50
20-01-2018 21:36
Fotogaléria
v PHP - Fusion 9.1
62 0 Balin50
19-01-2018 17:38
Ban
v PHP - Fusion 9.1
53 0 Balin50
19-01-2018 15:15
fusion 9
v PHP - Fusion 9.0
143 3 Balin50
17-01-2018 09:06
Nejnovější videa
Přihlásit se
Ještě nejste členem? Klikněte zde zaregistrovat se.
TECHNOLOGIE
Nejčtenější
7 dnů 14 dnů 30 dnů
>Jak to žije (13); rok 2018 (225x)

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Ubytování v apartmánech v Praze

SMS zdarma do všesch sítí