PHP-Fusion
PHP-Fusion je lehký open source redakční systém (CMS) napsaný v PHP. PHP-Fusion využívá databázi MySQL na ukládání obsahu vašich stránek a obsahuje jednoduchý, ale komplexní a kompletní administrativní systém na správu vašich stránek. PHP-Fusion obsahuje nejběžnější funkce, které byste očekávali v mnoha dalších CMS systémech.
Icon Aktuální verze: 9.0 - 27.4. 2017
Stáhnout
Language Překlad
Stáhnout

Technologie

Další stávka v Německu železnici v Česku neomezí

Strojvedoucí v Německu vyhlásili další, tentokrát časově neomezenou stávku. Ta se však provozu v ČR nedotkne, bližší podrobnosti včetně údajů o provozu na jednotlivých hraničních přechodech mezi ČR a Německem najdete níže v naší tiskové informaci.


Strojvedoucí v Německu vyhlásili další, tentokrát časově neomezenou stávku. Ta se však provozu v ČR nedotkne, bližší podrobnosti včetně údajů o provozu na jednotlivých hraničních přechodech mezi ČR a Německem najdete níže v naší tiskové informaci.

Další stávka v Německu železnici v Česku neomezí

Odborový svaz strojvedoucích GDL v Německu vyhlásil další stávku, která začne v nákladní dopravě dnes odpoledne v 15 hodin a v osobní dopravě v noci na zítra ve 2 hodiny. Stávka je v současné chvíli časově neomezená a termín jejího ukončení není znám. Z důvodu nočního vyhlášení stávky nepojede už dnes večer vlaky EN 456 Phoenix s přímými vozy do Curychu a Oberhausenu. Náhradní souprava pojede pouze do Drážďan.
Stávka německých strojvedoucích se dopravy v České republice nedotkne. Provoz vlaků na našem území a také doprava téměř na všech hraničních přechodech bude zajištěna podle běžných jízdních řádů. Jediné omezení se dotkne spěšných vlaků RE z Chebu do Norimberku, které budou zrušeny bez náhrady. Cestující na tomto hraničním přechodu mohou využít regionální vlaky provozované ve dvouhodinovém intervalu ve spolupráci se společností Oberpfalzbahn.
S komplikacemi a zdržením musejí počítat cestující, kteří budou využívat služeb Německých drah DB v německém vnitrozemí. Rozsah dopravy DB bude omezen. Německé dráhy zajistí omezený rozsah dopravy na hlavních a dalších vybraných tratích podle „stávkových“ jízdních řádů. Na některé linky, např. z Drážďan do Berlína, nasadí podle dostupných informací náhradní autobusovou dopravu. Cestující z České republiky se tak do většiny svých cílových stanic, např. do Berlína, Hamburku atp. dostanou, musejí však počítat s náhradními spoji, větším počtem přestupů a delší dobou cesty. Žádáme cestující, kteří jedou do Německa, aby si další podrobnosti o cestování v německém vnitrozemí se společností DB ověřili přímo u DB, např. na internetu www.bahn.de.
K omezení dopravy u soukromých dopravců nedochází. Jejich vlaky pojedou podle platných jízdních řádů!
Přehled dopravy na jednotlivých přeshraničních linkách:
Dálková doprava:
Praha – Děčín – Drážďany – Berlín – Hamburk (trať č. 814) – vlaky pojedou podle jízdních řádů v úseku Praha – Drážďany, v úseku Drážďany – Berlín je předpokládaná náhradní autobusová doprava, v úseku Berlín – Hamburk je předpokládaný omezený provoz vlaků DB;
Praha – Domažlice – Mnichov (trať č. 810) – vlaky jedou bez omezení.
Regionální doprava:
Děčín – Bad Schandau – Sebnitz – Rumburk (trať č. 083) – vlaky jedou bez omezení;
Karlovy Vary – Potůčky – Johanngeorgenstadt (trať č. 142) – vlaky jedou do stanice Johanngeorgenstadt bez omezení;
Cheb – Bad Brambach – Gera (trať č. 147)- vlaky jedou bez omezení;
Cheb – Schirnding – Norimberk (trať. č. 179)- bez omezení jedou regionální vlaky do Markredwitz provozované v kooperaci s Oberpfalzbahn, bez náhrady jsou zrušeny spěšné vlaky RE Cheb – Norimberk provozované v kooperaci s DB, cestující mohou využít regionální vlaky;
Plzeň – Domažlice – Furt im Wald (trať č. 180 a 810) – všechny vlaky (dálkové i regionální) jedou bez omezení;
Přechod Železná Ruda – Alžbětín / Bayerisch Eisenstein (trať č. 183) – provoz bez omezení
Připravil: rjancar
PC-politika.cz19.05.2015 16:20 210 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Host
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
мтб 1 4 многофункциональный...
v Bugy a chyby
11 1 Balin50
19-01-2018 21:46
Fotogaléria
v PHP - Fusion 9.1
22 0 Balin50
19-01-2018 17:38
Ban
v PHP - Fusion 9.1
21 0 Balin50
19-01-2018 15:15
video infusion
v Bugy a chyby
532 13 RobiNN
18-01-2018 13:35
fusion 9
v PHP - Fusion 9.0
108 3 Balin50
17-01-2018 09:06
chyba v súkromných správach
v Administrace obsahu
402 8 Balin50
11-01-2018 20:38
Nejnovější videa
Přihlásit se
Ještě nejste členem? Klikněte zde zaregistrovat se.
TECHNOLOGIE
Nejčtenější
7 dnů 14 dnů 30 dnů
>Jak to žije (13); rok 2018 (211x)

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Ubytování v apartmánech v Praze

SMS zdarma do všesch sítí