PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Technologie

První Konopná lékárna ve Velké Británii otevírá své dveře

Ve Velké Británii byla otevřena vůbec první Konopná lékárna. V plném rozsahu využije léčivé síly konopí. Carun nabídne širokou škálu zdravotnických, kosmetických a potravinových produktů, které obsahují tento všelék. O těchto produktech se říká, že jsou poslední záchranou pokožky a že dokážou uvést organismus do naprosté pohody. První konopná lékárna otevře v prestižní čtvrti v Londýně na adrese 41 Crown Road, Crown Road, Twickenham, London, TW1 3EJ, a to 15. května 2015.


Ve Velké Británii byla otevřena vůbec první Konopná lékárna. V plném rozsahu využije léčivé síly konopí. Carun nabídne širokou škálu zdravotnických, kosmetických a potravinových produktů, které obsahují tento všelék. O těchto produktech se říká, že jsou poslední záchranou pokožky a že dokážou uvést organismus do naprosté pohody. První konopná lékárna otevře v prestižní čtvrti v Londýně na adrese 41 Crown Road, Crown Road, Twickenham, London, TW1 3EJ, a to 15. května 2015.

Počínaje univerzální konopnou mastí Carun pro denní hydrataci a léčbu pokožky, jsou výrobky vyrobené z extraktu z konopí, který spolupracuje s přirozeným systémem v lidském těle a podporuje jeho rovnováhu, a to již od narození dítěte svou řadou péče o děti. Mast vyživuje zevnitř i navenek.

Generální ředitel Carun pro Velkou Británii Michal Takáč, který je velký příznivce a nadšenec výrobků z konopí říká: „Cítím se neuvěřitelně nadšený, že otevíráme první konopnou lékárnu ve Velké Británii a máme další velké plány. Nic takového tu doposud nebylo. Lidé chtějí žít zdravě a zájem je obrovský. Veřejnost na nás reaguje velmi vstřícně a pozitivně. Produkty Carun jsou vyrobené ze speciálně vypěstované odrůdy konopí setého zvaná Carmagnola. Látky zvané cannabinoidy, které působí na kanabinoidní receptory v našem těle, jsou velmi podobné těm, které přirozeně produkuje lidské tělo v našem endokanabinoidním systému.“

Takáč sám má za sebou tragickou minulost a tak ví, o čem mluví a proč konopí věří. Před lety přišel nevlastní vinou při práci o část ruky. Následně s ním neměl pochopení jeho zaměstnavatel a tak se handicapovaný ocitl bez práce. Ruku mu léčili doktoři tradičními dostupnými syntetickými léčivy, bolesti a ztuhlost po zranění ale neustávaly. Dozvěděl se o prostředcích Carun a začal je sám používat. Rány se poté velice rychle zahojily. Ošetřující lékaři byli skutečně překvapeni. Zjemnily se i značně zjizvené části postižené ruky. Nyní používá bionickou ruku. Hlavně proto by i on rád ukázal všem lidem léčivé schopnosti konopné medicíny.

„Cannabinoidy v konopí podporují náš imunitní systém, obnovují rovnováhu a zdraví buněk stejně jako mají protizánětlivé, antiseptické a antibiotické vlastnosti. Ale výrobky v lékárně nemají psychoaktivní účinky, nebudete v rauši,“ pokračuje Michal Takáč.

Na rozdíl od marihuany, která má úroveň THC až 20 či dokonce 30 procent (psychoaktivní chemická látka, která stojí za psychoaktivními účinky), produkty Carun obsahují jen okolo 0,3 procenta THC a působí v nich naplno jiné cannabinoidy, zejména cannabidiol (CBD).

„Jsem velmi rád, že se nám koncept podařilo rozšířit do Velké Británie. Našim cílem je vrátit rostlinu konopí mezi lidi a věříme, že se nám to podaří a další podnikatelé nás budou následovat. Cílem je vytvořit podobný koncept jako v Česku, ale daleko světověji. Tisíce lidí konopné výrobky v Británii zajímají a Londýn je určitě to pravé místo. Věřím, že se budeme úspěšně rozšiřovat, protože britský trh má obrovský potenciál,“ vyjádřil se k otevření Jiří Stabla, zakladatel konceptu Konopných lékáren z České republiky a značky konopných výrobků Carun.

Výrobky v lékárně si stále zachovávají protizánětlivé, antibakteriální a hypoalergenní vlastnosti a efektivně tak léčí a zklidňují onemocnění kůže, jako je například vyrážka, alergie, lupénka, ekzémy, vrásky, strie, proleženiny, jizvy, popáleniny, suchá a popraskaná nebo přecitlivělá pokožka, spálená a unavená kůže.
Otevření první konopné lékárny ve Velké Británii se očekává s velkým vzrušením za účasti českého generálního ředitele a zakladatele konceptu konopných lékáren i značky Carun Jiřího Stably. Hosté se budou těšit na nejlepší veganskou kuchyni, kterou nepřipraví nikdo jiný, než světoznámý šéfkuchař Roman Hadrbolec, který vařil pro mnohé celebrity, jako třeba i pro Toma Cruise či Arnolda Schwarzeneggera a hudební hvězdu Cher.


Připravil: rjancar
PC-politika.cz21.05.2015 05:58 381 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Vývoj - ako pokračuje
v PHP-Fusion 9.0.3
69 1 Kvido
18-09-2018 12:59
Blogs na HP [Vyřešeno]
v PHP-Fusion 9.0
88 2 Kvido
15-09-2018 17:12
Tenisový portál [Vyřešeno]
v Obecná diskuse
170 3 jany
08-09-2018 08:06
Prihlásenie [Vyřešeno]
v Administrace systému
150 7 Balin50
05-09-2018 15:36
FAQ formátovanie [Vyřešeno]
v Administrace obsahu
221 8 RobiNN
05-09-2018 15:09
Token [Vyřešeno]
v Administrace systému
163 1 RobiNN
05-09-2018 15:05
Vzhled [Vyřešeno]
v Infuze, panely, vzhledy
210 2 RobiNN
05-09-2018 14:57
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Shoutbox
Chcete-li odeslat zprávu, musíte se přihlásit.
Kvido
před 17 dny
Jj. Zbytečné moc ne, pač tu u jejich reg. e-mailem nepustím zahraniční, nejčastěji ru., com., org.
RobiNN
před 18 dny
Kvido spammerov musíš vymazať a zablokovať ich IP. Inak je to zbytočne.
Kvido
před 18 dny
Protože se ve Fóru objevilo několik SPAMů, je nyní registrace nových členů zapnuta přes e-mail a povolení hlavního administratora.
RobiNN
před 1 měsícem
4 témy sú v základnej inštalácii (na 4. téme robím) Ďalšie sú tu https://github.co...ion/Themes a tu https://github.co...ion-Themes
F
před 1 měsícem
Kdy bude více vzhledů, módů a všeho možného do php fusion 9? :-)