Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.03.00
Překlad
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

Novinky

První Konopná lékárna ve Velké Británii otevírá své dveře

Ve Velké Británii byla otevřena vůbec první Konopná lékárna. V plném rozsahu využije léčivé síly konopí. Carun nabídne širokou škálu zdravotnických, kosmetických a potravinových produktů, které obsahují tento všelék. O těchto produktech se říká, že jsou poslední záchranou pokožky a že dokážou uvést organismus do naprosté pohody. První konopná lékárna otevře v prestižní čtvrti v Londýně na adrese 41 Crown Road, Crown Road, Twickenham, London, TW1 3EJ, a to 15. května 2015.


Ve Velké Británii byla otevřena vůbec první Konopná lékárna. V plném rozsahu využije léčivé síly konopí. Carun nabídne širokou škálu zdravotnických, kosmetických a potravinových produktů, které obsahují tento všelék. O těchto produktech se říká, že jsou poslední záchranou pokožky a že dokážou uvést organismus do naprosté pohody. První konopná lékárna otevře v prestižní čtvrti v Londýně na adrese 41 Crown Road, Crown Road, Twickenham, London, TW1 3EJ, a to 15. května 2015.

Počínaje univerzální konopnou mastí Carun pro denní hydrataci a léčbu pokožky, jsou výrobky vyrobené z extraktu z konopí, který spolupracuje s přirozeným systémem v lidském těle a podporuje jeho rovnováhu, a to již od narození dítěte svou řadou péče o děti. Mast vyživuje zevnitř i navenek.

Generální ředitel Carun pro Velkou Británii Michal Takáč, který je velký příznivce a nadšenec výrobků z konopí říká: „Cítím se neuvěřitelně nadšený, že otevíráme první konopnou lékárnu ve Velké Británii a máme další velké plány. Nic takového tu doposud nebylo. Lidé chtějí žít zdravě a zájem je obrovský. Veřejnost na nás reaguje velmi vstřícně a pozitivně. Produkty Carun jsou vyrobené ze speciálně vypěstované odrůdy konopí setého zvaná Carmagnola. Látky zvané cannabinoidy, které působí na kanabinoidní receptory v našem těle, jsou velmi podobné těm, které přirozeně produkuje lidské tělo v našem endokanabinoidním systému.“

Takáč sám má za sebou tragickou minulost a tak ví, o čem mluví a proč konopí věří. Před lety přišel nevlastní vinou při práci o část ruky. Následně s ním neměl pochopení jeho zaměstnavatel a tak se handicapovaný ocitl bez práce. Ruku mu léčili doktoři tradičními dostupnými syntetickými léčivy, bolesti a ztuhlost po zranění ale neustávaly. Dozvěděl se o prostředcích Carun a začal je sám používat. Rány se poté velice rychle zahojily. Ošetřující lékaři byli skutečně překvapeni. Zjemnily se i značně zjizvené části postižené ruky. Nyní používá bionickou ruku. Hlavně proto by i on rád ukázal všem lidem léčivé schopnosti konopné medicíny.

„Cannabinoidy v konopí podporují náš imunitní systém, obnovují rovnováhu a zdraví buněk stejně jako mají protizánětlivé, antiseptické a antibiotické vlastnosti. Ale výrobky v lékárně nemají psychoaktivní účinky, nebudete v rauši,“ pokračuje Michal Takáč.

Na rozdíl od marihuany, která má úroveň THC až 20 či dokonce 30 procent (psychoaktivní chemická látka, která stojí za psychoaktivními účinky), produkty Carun obsahují jen okolo 0,3 procenta THC a působí v nich naplno jiné cannabinoidy, zejména cannabidiol (CBD).

„Jsem velmi rád, že se nám koncept podařilo rozšířit do Velké Británie. Našim cílem je vrátit rostlinu konopí mezi lidi a věříme, že se nám to podaří a další podnikatelé nás budou následovat. Cílem je vytvořit podobný koncept jako v Česku, ale daleko světověji. Tisíce lidí konopné výrobky v Británii zajímají a Londýn je určitě to pravé místo. Věřím, že se budeme úspěšně rozšiřovat, protože britský trh má obrovský potenciál,“ vyjádřil se k otevření Jiří Stabla, zakladatel konceptu Konopných lékáren z České republiky a značky konopných výrobků Carun.

Výrobky v lékárně si stále zachovávají protizánětlivé, antibakteriální a hypoalergenní vlastnosti a efektivně tak léčí a zklidňují onemocnění kůže, jako je například vyrážka, alergie, lupénka, ekzémy, vrásky, strie, proleženiny, jizvy, popáleniny, suchá a popraskaná nebo přecitlivělá pokožka, spálená a unavená kůže.
Otevření první konopné lékárny ve Velké Británii se očekává s velkým vzrušením za účasti českého generálního ředitele a zakladatele konceptu konopných lékáren i značky Carun Jiřího Stably. Hosté se budou těšit na nejlepší veganskou kuchyni, kterou nepřipraví nikdo jiný, než světoznámý šéfkuchař Roman Hadrbolec, který vařil pro mnohé celebrity, jako třeba i pro Toma Cruise či Arnolda Schwarzeneggera a hudební hvězdu Cher.


Připravil: rjancar
PC-politika.cz


{lang: 'cs'}Kvido 21.05.2015 04:58 403 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
instalace phpMyadmin for Windows 10
v PHP-Fusion 9
21 1 RobiNN
21-02-2019 11:05
Vstup z jiného PC
v Obecná diskuse
63 2 Kvido
20-02-2019 09:51
Video addon questions
v Infuze, panely, vzhledy
1386 8 zizub
18-02-2019 09:24
Fórum - reputacia
v PHP-Fusion 9
121 1 Balin50
17-02-2019 17:26
Stránka bola aktualizovaná na 9.03.00
v Obecná diskuse
129 0 RobiNN
16-02-2019 13:24
FAQ
v PHP-Fusion 9
463 4 Balin50
12-02-2019 09:55
Vlastný panel - editacia
v Administrace obsahu
223 0 Balin50
12-02-2019 09:52
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.