PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Technologie

Nad Sázavou budeme slavit! A to ve velkém!

Sázavafest a jeho jubilejní 15. ročník. O aktuální skladbě dramaturgie jsme Vás průběžně informovali – těšit se můžete na kapely a umělce jako jsou – Kosheen (GChladný, Alphaville (DE), Sinplus (CH), Fuck Art, Let´s Dance (DE), Rytmus (SK) z české scény na – MIG 21, Tomáše Kluse, Wohnout, Sto Zvířat, Škwor, Tata Bojs, Kamila Střihavku, Vypsanou fixu, Ewu Farnou, Vladimira 518, Voxela, Atmo Music, UDG, Vladimíra Mišíka, Václava Neckáře, Elis, Xindla X, Lukáše Pavláska, Ivu Pazderkovou, Support Lesbiens, Michala Hrůzu a další.Sázavafest a jeho jubilejní 15. ročník. O aktuální skladbě dramaturgie jsme Vás průběžně informovali – těšit se můžete na kapely a umělce jako jsou – Kosheen (GChladný, Alphaville (DE), Sinplus (CH), Fuck Art, Let´s Dance (DE), Rytmus (SK) z české scény na – MIG 21, Tomáše Kluse, Wohnout, Sto Zvířat, Škwor, Tata Bojs, Kamila Střihavku, Vypsanou fixu, Ewu Farnou, Vladimira 518, Voxela, Atmo Music, UDG, Vladimíra Mišíka, Václava Neckáře, Elis, Xindla X, Lukáše Pavláska, Ivu Pazderkovou, Support Lesbiens, Michala Hrůzu a další.


Festival nadělil celému publiku ohromný dárek v podobě festivalového songu „Nad Sázavou“ jež nazpívalo seskupení s názvem „Sázava Klan“, jehož členy jsou Bára Basiková, Kamil Střihavka, Michal Malátný, Tomáš Hájíček, Michael Ví, Support Lesbiens, Elis, Imodium, Bořek Slezáček, Genny Chiatti, Lukáš Pavlásek a Vincent Richards a další. Videoklip je ke zhlédnutí na https://www.youtube.com/watch?v=117cQHs4hbQ&feature=youtu.be. To vše díky skvělému zázemí a podpoře hlavního pořadatele festivalu – Xanadu Catering – jsme tento jedinečný projekt vůbec mohli realizovat.


Třeba se ptáte, zdali je to vše? Ani náhodou! 15tiny slaví každý jen jednou a to pořádně, proto máme další překvapení – na festivalu přibyde ke stálým 3 scénám další ! Nese název „Rock ´n´ More stage“! Scéna bude hrát v pátek a v sobotu vždy od 16 – 23 hodin. Vystoupí například – Krucipüsk, Imodium, The Cell, Prague Conspiracy a mnoho dalších, rockovou část festivalu podpoří svými výkony na ostatních scénách například: Škwor, Wohnout, Blue Effect, Vypsaná Fixa, Vladimír Mišík a další.


Další novinkou v letošním roce je již dříve avizovaná FAMILY FUN ZONE. Dětský koutek pro rodiny s dětmi obohatí žlutá rodinka – THE SIMPSONS ze Springfieldu! Samozřejmě rodiče budou moci své ratolesti nechat v koutku na hlídaní a užít si s nimi i další atrakce. V jednom dni se můžeme setkat i s legendárním hercem a daberem Barta Simpsona – Martinem Dejdarem .


Aby toho nebylo málo, tak samozřejmě nejhlavnější a velkolepé oslavy 15. výročí, které proběhnou 30. 7. – 1. 8. 2015 ve Světlé nad Sázavou, předchází jim zahřívací kolo – Narozeninový WARM UP SÁZAVAFESTU – dne 22. Května 2015 v Klubu OKO, Havlíčkův Brod. Zde vystoupí kapela STO ZVÍŘAT (slaví 25 let), kapela VOLANT (slaví 20 let) a DJské duo Prague Swingmasters! Vstupné na akci je 200,- Kč. Vstupenky zakoupíte v Klubu Oko i na místě (pokud budou). Ve 21,00 začnou Sto Zvířat a ve 23,00 pokračuje Volant dále následuje elektroswing party! Tak neváhejte, protože se bude soutěžit o drinky a vstupenky na festival. A kdo nevyhraje vstupenky, může vyhrát poukaz na konzumaci v restauraci Pivní Ráj či kubánském restaurantu Buena Vista v Jihlavě.


V současné době máte možnost zakoupit vstupenku za 790,- Kč na celý festival a to do konce května. V brzké době zahájíme prodej jednodenní vstupenky na sobotu, kdy vystoupí právě zmiňovaní Kosheen (GChladný, Alphaville (DE), Tomáš Klus, Kamil Střihavka, Xindl X, Support Lesbiens, Václav Neckář s kapelou FiHa. Za generaci vycházejících talentovaných umělců – Voxel, Elis a Pavel Callta. Za zmínku stojí i informace, že Voxel je držitelem ocenění „Hvězda internetu“ ankety Český Slavík Mattoni 2014 a Elis je „Objev roku“ ve stejnojmenné anketě.

Od 1. – 14. června 2015 bude možné v předprodeji sítě Ticketportal zakoupit vstupenky ve výhodné akci tzn. 1+1 (jednu vstupenku koupíš a druhou dostaneš ZDARMA, tato akce je množstevně limitována). V případě, že byste už byli na dovolené a tuto jedinečnou akci nevyužili – nezoufejte! Budete mít do konce měsíce června ještě šanci. 19. června v Obchodním centru Letňany bude probíhat vystoupení Voxela a Elis (s různými soutěžemi pro rodiny s dětmi), které bude současně zahájením týdenního prodeje vstupenek v akci 1+1. To znamená - při nákupu nad 500,- Kč v OC Letňany se zastavíte u stánku Sázavafestu, kde po předložení účtenky budete moci zakoupit 1x vstupenku za 890,- Kč a druhou dostanete ZDARMA! Akce bude trvat do 26. 6. 2015. A když to nestihnete v Praze máte ještě poslední možnost a to v Obchodním centru Královo Pole v Brně. Voxel a Elis zde vystoupí právě 26. 6. 2015 a tím zahájí týdenní prodej v Brně, tzn. do 3. 7. 2015.


Hlavním pořadatelem festivalu je XANADU-Catering. Mediálními partnery festivalu jsou: Euro AWK, Rail Reklam, Hyper media, ÓČKO TV.

Připravil: rjancar
PC-politika.cz25.05.2015 21:38 609 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Vývoj - ako pokračuje
v PHP-Fusion 9.0.3
97 2 RobiNN
23-09-2018 13:37
FAQ chyba
v Administrace obsahu
47 1 RobiNN
23-09-2018 13:35
Blogs na HP [Vyřešeno]
v PHP-Fusion 9.0
97 2 Kvido
15-09-2018 17:12
Tenisový portál [Vyřešeno]
v Obecná diskuse
189 3 jany
08-09-2018 08:06
Prihlásenie [Vyřešeno]
v Administrace systému
170 7 Balin50
05-09-2018 15:36
FAQ formátovanie [Vyřešeno]
v Administrace obsahu
242 8 RobiNN
05-09-2018 15:09
Token [Vyřešeno]
v Administrace systému
178 1 RobiNN
05-09-2018 15:05
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Shoutbox
Chcete-li odeslat zprávu, musíte se přihlásit.
Kvido
před 21 dnem
Jj. Zbytečné moc ne, pač tu u jejich reg. e-mailem nepustím zahraniční, nejčastěji ru., com., org.
RobiNN
před 21 dnem
Kvido spammerov musíš vymazať a zablokovať ich IP. Inak je to zbytočne.
Kvido
před 22 dny
Protože se ve Fóru objevilo několik SPAMů, je nyní registrace nových členů zapnuta přes e-mail a povolení hlavního administratora.
RobiNN
před 1 měsícem
4 témy sú v základnej inštalácii (na 4. téme robím) Ďalšie sú tu https://github.co...ion/Themes a tu https://github.co...ion-Themes
F
před 1 měsícem
Kdy bude více vzhledů, módů a všeho možného do php fusion 9? :-)