Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.03.00
Překlad CZ/SK
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

Novinky

Přenosný elektrostatický reproduktor BenQ treVolo

Společnost BenQ, světově uznávaný dodavatel inovativních řešení a digitálních technologií, uvádí na trh první přenosný elektrostatický reproduktor BenQ treVolo, využívající technologie čtyřnásobného zesilovače s aktivními elektrostatickými panely, basovými reproduktory a DSP čipem pro vysoce kvalitní zvuk.

BenQ_Trevolo - black
BenQ treVolo je světově prvním přenosným bluetooth reproduktorem uplatňujícím technologii elektrostatických membrán

Společnost BenQ, světově uznávaný dodavatel inovativních řešení a digitálních technologií, uvádí na trh první přenosný elektrostatický reproduktor BenQ treVolo, využívající technologie čtyřnásobného zesilovače s aktivními elektrostatickými panely, basovými reproduktory a DSP čipem pro vysoce kvalitní zvuk.

BenQ treVolo je světově prvním přenosným bluetooth reproduktorem uplatňujícím technologii elektrostatických membrán, jakou používají špičkové reproduktory pro poslechové místnosti. Nabízen je ve dvou barevných provedeních, černém a stříbrném, a jeho design polohovatelných panelů připomínajících sloní uši umožňuje vysílání zvuku před a za reproduktor, čímž vylepšuje šíření zvuku v prostoru. Elegantní provedení pak dokresluje přední panel s kruhovými otvory se zlatým, resp. stříbrným lemováním, v závislosti na barevné variantě, obklopující decentní logo značky uprostřed.
„tre“ z názvu je součet tří E: Electrostatic (elektrostatický), Enjoyment (zábava) a Everywhere (všude). Ve spojení s italským slovem „Volo“, znamenajícím let, vytváří „treVolo“ a upozorňuje tak na snahu povznést hudební zážitek posluchače na kvalitativně zcela novou úroveň.

BenQ_Trevolo - black
BenQ treVolo je světově prvním přenosným bluetooth reproduktorem uplatňujícím technologii elektrostatických membrán


Nízké frekvence reprodukuje treVolo prostřednictvím dvou vysoce kvalitních 2,5palcových basových reproduktorů, kombinovaných s pasivními rezonátory pro přesné a vysoce kvalitní basy. Každý měnič je napájen svým vlastním zesilovačem a používá pokročilý DSP čip za účelem plynulého přechodu od nízkých k vysokým frekvencím a reprodukce čistého a přesného zvuku, který uspokojí i ty nejnáročnější audiofily.

BenQ TrueSound

BenQ treVolo rovněž používá jedinečnou technologii nazývanou TrueSound, pomáhající vylepšit kvalitu zvuku u vysoce komprimovaných původních zvukových souborů. Pokud DSP čip reproduktoru detekuje ztrátu dat vyšších frekvencí z důvodu nízkého datového toku záznamu, nebo vysokých kompresních úrovní, technologie TrueSound vylepší detaily v příslušném rozsahu zvukového spektra. U normálního zvukového obsahu reprodukuje treVolo zvuk přímo.

Uživatelský zážitek umocňuje také stylový ovládací panel na vrchní straně reproduktoru nabízející podsvícené power tlačítko pulsující ve třech různých barvách dle navoleného režimu ekvalizéru, dvě tlačítka pro zvýšení či snížení hlasitosti, play/pause a „Mode“ tlačítka fungující zároveň pro přijmutí, resp. odmítnutí hovoru. Párovací bluetooth tlačítko se pak nachází na zadní straně. BenQ treVolo dále nabízí integrovaný mikrofon s technologií potlačující šum.

Ovládání usnadňuje volně dostupná aplikace BenQ Audio pro systémy Android verze 4 nebo vyšší a iOS verze 7 nebo vyšší. S její pomocí lze přepínat mezi režimy ekvalizéru, sledovat stav baterie, nastavit automatické vypnutí reproduktoru, či ji využít jako samotný přehrávač s možností ovládání hlasitosti, vytvoření vlastního playlistu apod.
Konektivitu reproduktoru reprezentuje, kromě 3,5mm stereo vstupu, připojení přes aptX Bluetooth, minimalizující odezvu a problémy se synchronizací a konektor MicroUSB pro přenos čistého digitálního zvukového signálu. Díky volitelné funkci Line-Out se z BenQ treVolo snadno stane vysoce kvalitní bezdrátový přijímač signálu bluetooth z chytrých mobilních zařízení do středně velkého či velkého Hi-Fi stereo systému.

BenQ treVolo vydrží na jedno nabití až 12 hodin nepřerušovaného přehrávání ve třech přednastavených režimech ekvalizéru. Pure (čistý, power tlačítko svítí zeleně) minimálně ovlivňuje ekvalizér, Warm (teplý, svítí červeně) mírně zdůrazňuje basy a Vivid (živý, svítí modře) zvýrazňuje hlasy a nástroje jako je kytara nebo saxofon.
Přenosný elektrostatický bluetooth reproduktor BenQ treVolo je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 7990 Kč s DPH pro Českou republiku a 299 euro s DPH na Slovensku.


O společnosti BenQ Corporation

BenQ Corporation, přední světový dodavatel inovativních řešení a technologií, byla založena s dlouhodobou vizí „Přinášet potěšení a kvalitu do života“ („Bringing Enjoyment and Quality to Life“). Jejím cílem je zlepšovat a obohacovat všechny aspekty života uživatelů. Zaměřuje se proto na věci, na kterých dnes lidem nejvíce záleží - životní styl, podnikání, péče o zdraví a vzdělání, to vše s vidinou umožnit lidem lépe žít, být efektivnější, zdravější a vzdělanější. Široké portfolio nabízených produktů zahrnuje digitální projektory, monitory, interaktivní velkoformátové displeje, mobilní telefony, reproduktory, digitální fotoaparáty, kamery, mobilní výpočetní zařízení a osvětlení. V duchu motta “Protože na tom záleží”.

O skupině BenQ Group

BenQ Group je dynamická skupina s ročním obratem přes 20 miliard dolarů. Skládá se z více než 15 nezávislých společností, působících ve 30 zemí světa napříč odvětvími. Celkový počet zaměstnanců přesahuje 100 000. Každá jednotlivá společnost je uznávaným lídrem ve svém oboru, přispívajícím k rozsáhlým zdrojům, výzkumu, vývoji a síle celku. Díky oborové specializaci každé společnosti pokrývající celou škálu produktů napříč odvětvími, disponuje BenQ Group velmi výkonným řetězcem s bezkonkurenční schopností dodávek kritických komponent a řešení světové úrovně v těchto oblastech: TFT-LCD, zelená energie, šetrné chemické prostředky a pokročilé materiály, osvětlení, návrhy integrovaných obvodů, přesné lékařské přístroje a vybavení, systémová integrace, vlastní značkové produkty a služby. BenQ Group se zavázala k ziskovému a udržitelnému podnikání, které sdílí její dlouhodobou vizi „Přinášet potěšení a kvalitu do života“ („Bringing Enjoyment and Quality to Life”).
Mezi společnosti BenQ Group patří: BenQ Corporation, AU Optronics Corporation (přední světový výrobce velkoplošných TFT-LCD panelů), Qisda Corporation, Darfon Electronics Corporation, BenQ ESCO Corp., BenQ Materials Corp., BenQ Guru Corp., BenQ Medical Center, BenQ Medical Technology Corp., BriView Co., Ltd., Daxin Materials Corp., Dazzo Technology Corp., Forhouse Corp., Lextar Electronics Corp. a Raydium Semiconductor Corp.
Připravil: Václav Kotyk
PC-politika.cz


{lang: 'cs'}

Kvido 27.05.2015 23:02 365 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Banner
v Administrace obsahu
60 0 Balin50
21-03-2019 11:31
Ako skryt welcome spravu pre prihlasenych
v Pomoc
79 2 jany
19-03-2019 22:06
Užívatelské polia
v PHP-Fusion 9
357 19 Balin50
19-03-2019 18:00
Vlastné stránky
v PHP-Fusion 9
129 3 Balin50
18-03-2019 21:15
Tvorba Theme - ( Bootstrap )
v PHP-Fusion 9
177 5 RobiNN
17-03-2019 21:45
Chyba databáze
v PHP-Fusion 8
4138 12 RobiNN
14-03-2019 12:29
SEO ako to funguje
v PHP-Fusion 9
422 2 Balin50
10-03-2019 08:44