Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.03.00
Překlad CZ/SK
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

Novinky

Společnost Volvo Trucks uvádí systém sledování polohy – Positioning+ pro „just in-time“ přepravu

S novou službou společnosti Volvo Trucks lze v reálném čase sledovat polohu nákladního vozidla. Tato služba je velmi výhodná zejména pro zákazníky, kteří provozují náročnou přepravu „just in-time“, nebo ty, kteří přepravují drahé zboží.
Včasné doručení zboží je důležité pro všechny druhy přepravy, zejména ale pro přepravu „just in time“, kde může být čas klíčovým prvkem pro splnění přísných podmínek sjednané smlouvy na přepravu zboží.

S novou službou společnosti Volvo Trucks lze v reálném čase sledovat polohu nákladního vozidla. Tato služba je velmi výhodná zejména pro zákazníky, kteří provozují náročnou přepravu „just in-time“, nebo ty, kteří přepravují drahé zboží.
Včasné doručení zboží je důležité pro všechny druhy přepravy, zejména ale pro přepravu „just in time“, kde může být čas klíčovým prvkem pro splnění přísných podmínek sjednané smlouvy na přepravu zboží. S novou službou určování polohy společnosti Volvo Trucks nazvanou Positioning+ je možné minutu po minutě sledovat geografickou polohu nákladního vozidel. Je to služba, která vytváří předpoklady pro efektivnější logistiku.

„Dobrým příkladem je konkrétní přeprava, např. betonu. Správné načasování znamená vše – nákladní vozidlo musí dorazit přesně v tom správném okamžiku, aby převzal svůj náklad betonu. Při míchání betonu musí být směs individuálně přizpůsobena tomu, aby odpovídala času nutnému pro naložení, přepravu a lití betonu. Se službou Positioning+ lze přesně určit, kdy nákladní vozidlo dorazí, a podle toho připravit odpovídající směs betonu,“ říká produktový specialista společnosti Volvo Trucks Johan Östberg.

Kromě určování polohy v reálném čase tato služba umožňuje přesně určit geografickou oblast, silnici nebo konkrétní stát. Systém zároveň odesílá zprávy, kdykoliv nákladní vozidlo projíždí těmito definovanými místy. To je užitečné zejména pro sklady nebo překladiště, u nichž pracovníci potřebují vědět, kdy vozidlo dorazí a kdy odjíždí, aby mohli provádět odpovídající činnosti. Služba sledování polohy přináší doplňkové výhody i pro další druhy přepravy.
„Pokud se nákladní vozidlo odchýlí ze stanovené trasy, systém vyšle varování. To vytváří bezpečnější a zároveň jistější pracovní prostředí pro řidiče, kteří převážejí drahé zboží,“ vysvětluje Johan Östberg.

Fakta: Positioning+
• Positioning+ je doplňkem systému Dynafleet – Mapa a Sledování, což je služba, která je součástí řídicího systému společnosti Volvo Trucks pro fleety, Dynafleet.
• Positioning+ poskytuje minutu po minutě informace o současné poloze nákladního vozidla, čímž pomáhá v přepravě na čas.
• Tato služba umožňuje přesně určit geografickou oblast, silnici, případně konkrétní stát. Systém zároveň odesílá zprávy, kdykoliv nákladní automobil projíždí těmito definovanými místy.

Připravil: rjancar
PC-politika.cz


{lang: 'cs'}


Kvido 19.06.2015 04:10 367 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Banner
v Administrace obsahu
57 0 Balin50
21-03-2019 11:31
Ako skryt welcome spravu pre prihlasenych
v Pomoc
70 2 jany
19-03-2019 22:06
Užívatelské polia
v PHP-Fusion 9
350 19 Balin50
19-03-2019 18:00
Vlastné stránky
v PHP-Fusion 9
125 3 Balin50
18-03-2019 21:15
Tvorba Theme - ( Bootstrap )
v PHP-Fusion 9
166 5 RobiNN
17-03-2019 21:45
Chyba databáze
v PHP-Fusion 8
4132 12 RobiNN
14-03-2019 12:29
SEO ako to funguje
v PHP-Fusion 9
414 2 Balin50
10-03-2019 08:44