PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Technologie

ČD - Telematika rozšíří své služby o implementaci bezpečnosti informací firem

ČD - Telematika rozšíří své služby  o implementaci bezpečnosti informací firem
ČD - Telematika začne svým zákazníkům poskytovat služby v oblasti bezpečnosti. Od června bude svým zákazníkům z řad velkých společností i státní správy vedle bezpečného uložení dat poskytovat i komplexní služby v oblasti řízení bezpečnosti informací od počáteční analýzy stavu po implementaci samotnou. Tyto
služby v oblasti ICT Security se týkají technického zabezpečení, zabezpečení personální odpovědnosti, zabezpečení dat a ochrany klíčových dat, jako jsou CRM společností aj.


ČD - Telematika začne svým zákazníkům poskytovat služby v oblasti bezpečnosti. Od června bude svým zákazníkům z řad velkých společností i státní správy vedle bezpečného uložení dat poskytovat i komplexní služby v oblasti řízení bezpečnosti informací od počáteční analýzy stavu po implementaci samotnou. Tyto služby v oblasti ICT Security se týkají technického zabezpečení, zabezpečení personální odpovědnosti, zabezpečení dat a ochrany klíčových dat, jako jsou CRM společností aj.

ČD - Telematika začne služby poskytovat nejen svým zákazníkům v drážním segmentu, ale také telekomunikačním hráčům a IT. Těm služba pomůže zvýšit jejich kvalifikaci pro řadu státních zakázek a posílí jejich bezpečnostní standardy, tak jak je vyžaduje legislativa, například zákon o kybernetické bezpečnosti nebo zákon o ochraně utajovaných informací.

„Naše komplexní analýza bezpečnosti pomůže zákazníkovi zjistit aktuální rizika a míru jejich závažnosti. Díky tomu mu umožní racionálně a ve správném pořadí efektivně investovat do potřebného zabezpečení a pomůže mu rizika snížit na přijatelnou úroveň neohrožující firmu,“ říká Pavel Dobiš, specialista pro IT bezpečnost ČD - Telematiky.

Mezi poskytované služby ICT Security patří:
- systém managementu bezpečnosti informací: umožní efektivní zřízení, zavedení, provoz, monitorování, přezkoumávání, udržování a zlepšování stavu bezpečnosti informací v organizaci vycházející z normy ČSN ISO/IEC 27001;
- soulad se zákonem kybernetické bezpečnosti v organizaci: součástí je kromě jiného i návrh zvládání kybernetických bezpečnostních incidentů a útoků;
- soulad se zákonem o ochraně utajovaných informací: návrh a realizace informačních systémů umožňujících zpracování informací až do stupně utajení “Tajné” včetně.
Zákazníci si budou moci zvolit i libovolnou kombinaci služeb z oblastí bezpečnostních analýz i bezpečnostní dokumentace na základě individuálních potřeb.


ČD - Telematika a.s. poskytuje ICT řešení a služby v oblasti správy, údržby a výstavby telekomunikačních systémů. Významnou část svých obchodních aktivit směřuje do telekomunikačního sektoru, kde působí jako dodavatel velkoobchodních datových, internetových a hlasových služeb. ČD - Telematika vlastní jednu z nejrozsáhlejších optických infrastruktur v ČR, centrální úložiště dat, servisní a další specializovaná pracoviště. Služby společnosti ČD - Telematika jsou procesně zajišťovány dle několika systémů kvality. Společnost byla založena v roce 1994, je členem řady profesních organizací a čítá přes 500 zaměstnanců.

Podle auditovaných výsledků dosáhla ČD - Telematika a.s. v roce 2014 externích tržeb ve výši 1 435 mil. Kč a výsledek hospodaření po zdanění, tedy čistý zisk, dosáhl hodnoty 66,9 mil. Kč.

Připravil: rjancar
PC-politika.cz20.06.2015 07:41 241 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Vývoj - ako pokračuje
v PHP-Fusion 9.0.3
94 2 RobiNN
23-09-2018 13:37
FAQ chyba
v Administrace obsahu
44 1 RobiNN
23-09-2018 13:35
Blogs na HP [Vyřešeno]
v PHP-Fusion 9.0
95 2 Kvido
15-09-2018 17:12
Tenisový portál [Vyřešeno]
v Obecná diskuse
184 3 jany
08-09-2018 08:06
Prihlásenie [Vyřešeno]
v Administrace systému
166 7 Balin50
05-09-2018 15:36
FAQ formátovanie [Vyřešeno]
v Administrace obsahu
238 8 RobiNN
05-09-2018 15:09
Token [Vyřešeno]
v Administrace systému
177 1 RobiNN
05-09-2018 15:05
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Shoutbox
Chcete-li odeslat zprávu, musíte se přihlásit.
Kvido
před 20 dny
Jj. Zbytečné moc ne, pač tu u jejich reg. e-mailem nepustím zahraniční, nejčastěji ru., com., org.
RobiNN
před 21 dnem
Kvido spammerov musíš vymazať a zablokovať ich IP. Inak je to zbytočne.
Kvido
před 21 dnem
Protože se ve Fóru objevilo několik SPAMů, je nyní registrace nových členů zapnuta přes e-mail a povolení hlavního administratora.
RobiNN
před 1 měsícem
4 témy sú v základnej inštalácii (na 4. téme robím) Ďalšie sú tu https://github.co...ion/Themes a tu https://github.co...ion-Themes
F
před 1 měsícem
Kdy bude více vzhledů, módů a všeho možného do php fusion 9? :-)