Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.03.00
Překlad
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

Novinky

ČD - Telematika rozšíří své služby o implementaci bezpečnosti informací firem

ČD - Telematika rozšíří své služby  o implementaci bezpečnosti informací firem
ČD - Telematika začne svým zákazníkům poskytovat služby v oblasti bezpečnosti. Od června bude svým zákazníkům z řad velkých společností i státní správy vedle bezpečného uložení dat poskytovat i komplexní služby v oblasti řízení bezpečnosti informací od počáteční analýzy stavu po implementaci samotnou. Tyto
služby v oblasti ICT Security se týkají technického zabezpečení, zabezpečení personální odpovědnosti, zabezpečení dat a ochrany klíčových dat, jako jsou CRM společností aj.


ČD - Telematika začne svým zákazníkům poskytovat služby v oblasti bezpečnosti. Od června bude svým zákazníkům z řad velkých společností i státní správy vedle bezpečného uložení dat poskytovat i komplexní služby v oblasti řízení bezpečnosti informací od počáteční analýzy stavu po implementaci samotnou. Tyto služby v oblasti ICT Security se týkají technického zabezpečení, zabezpečení personální odpovědnosti, zabezpečení dat a ochrany klíčových dat, jako jsou CRM společností aj.

ČD - Telematika začne služby poskytovat nejen svým zákazníkům v drážním segmentu, ale také telekomunikačním hráčům a IT. Těm služba pomůže zvýšit jejich kvalifikaci pro řadu státních zakázek a posílí jejich bezpečnostní standardy, tak jak je vyžaduje legislativa, například zákon o kybernetické bezpečnosti nebo zákon o ochraně utajovaných informací.

„Naše komplexní analýza bezpečnosti pomůže zákazníkovi zjistit aktuální rizika a míru jejich závažnosti. Díky tomu mu umožní racionálně a ve správném pořadí efektivně investovat do potřebného zabezpečení a pomůže mu rizika snížit na přijatelnou úroveň neohrožující firmu,“ říká Pavel Dobiš, specialista pro IT bezpečnost ČD - Telematiky.

Mezi poskytované služby ICT Security patří:
- systém managementu bezpečnosti informací: umožní efektivní zřízení, zavedení, provoz, monitorování, přezkoumávání, udržování a zlepšování stavu bezpečnosti informací v organizaci vycházející z normy ČSN ISO/IEC 27001;
- soulad se zákonem kybernetické bezpečnosti v organizaci: součástí je kromě jiného i návrh zvládání kybernetických bezpečnostních incidentů a útoků;
- soulad se zákonem o ochraně utajovaných informací: návrh a realizace informačních systémů umožňujících zpracování informací až do stupně utajení “Tajné” včetně.
Zákazníci si budou moci zvolit i libovolnou kombinaci služeb z oblastí bezpečnostních analýz i bezpečnostní dokumentace na základě individuálních potřeb.


ČD - Telematika a.s. poskytuje ICT řešení a služby v oblasti správy, údržby a výstavby telekomunikačních systémů. Významnou část svých obchodních aktivit směřuje do telekomunikačního sektoru, kde působí jako dodavatel velkoobchodních datových, internetových a hlasových služeb. ČD - Telematika vlastní jednu z nejrozsáhlejších optických infrastruktur v ČR, centrální úložiště dat, servisní a další specializovaná pracoviště. Služby společnosti ČD - Telematika jsou procesně zajišťovány dle několika systémů kvality. Společnost byla založena v roce 1994, je členem řady profesních organizací a čítá přes 500 zaměstnanců.

Podle auditovaných výsledků dosáhla ČD - Telematika a.s. v roce 2014 externích tržeb ve výši 1 435 mil. Kč a výsledek hospodaření po zdanění, tedy čistý zisk, dosáhl hodnoty 66,9 mil. Kč.

Připravil: rjancar
PC-politika.cz


{lang: 'cs'}Kvido 20.06.2015 06:41 310 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
instalace phpMyadmin for Windows 10
v PHP-Fusion 9
22 1 RobiNN
21-02-2019 11:05
Vstup z jiného PC
v Obecná diskuse
64 2 Kvido
20-02-2019 09:51
Video addon questions
v Infuze, panely, vzhledy
1387 8 zizub
18-02-2019 09:24
Fórum - reputacia
v PHP-Fusion 9
121 1 Balin50
17-02-2019 17:26
Stránka bola aktualizovaná na 9.03.00
v Obecná diskuse
129 0 RobiNN
16-02-2019 13:24
FAQ
v PHP-Fusion 9
463 4 Balin50
12-02-2019 09:55
Vlastný panel - editacia
v Administrace obsahu
223 0 Balin50
12-02-2019 09:52
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.