PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
GitHub
Přidejte kódy
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Technologie

SAP není jen pro velké společnosti. 79% jejích zákazníků tvoří malé a střední firmy

Více než 70 procent producentů čokolády na světě používá systémy SAP. Totéž platí o 65 procentech výrobců kávy a čaje. Tato čísla zazněla mimo jiné na setkání partnerských společností SAP ze střední a východní Evropy, které se uskutečnilo v dubnu v Praze za účasti více než stovky hostů.

Více než 70 procent producentů čokolády na světě používá systémy SAP. Totéž platí o 65 procentech výrobců kávy a čaje. Tato čísla zazněla mimo jiné na setkání partnerských společností SAP ze střední a východní Evropy, které se uskutečnilo v dubnu v Praze za účasti více než stovky hostů.

Důkazem toho, že systémy SAP již dávno nejsou jen pro velké firmy, je právě platforma SAP Business One. Ta je určena pro malé a střední podniky z celé řady odvětví. Speciální rozšíření jsou k dispozici například pro automobilový či chemický průmysl, výrobní podniky či zdravotnictví. Na SAP Business One Partner Day se v pražském NH Hotelu sešlo 111 zástupců z téměř čtyřiceti partnerských firem z celého regionu. Součástí setkání bylo také vyhlášení nejlepších partnerů pro rok 2014.

„Během roku 2014 začalo používat řešení SAP Business One více než 4 600 nových zákazníků, což znamenalo růst tržeb prostřednictvím partnerů o desetinu. Více než pětistovka nových zákazníků navíc zvolila pro nasazení Business One perspektivní platformu SAP HANA,“ uvedl Gergely Kézdy, ředitel partnerského kanálu SAP Business One pro region střední a východní Evropy a také hlavní pořadatel akce. „SAP pronikl na 19. místo v prestižním žebříčku Brandz, obsahujícím stovku nejhodnotnějších firem světa,“ dodává Gergely Kézdy.

Christian Ecks, ředitel SAP Business One pro region střední a východní Evropy, doplnil informace o tom, že technologie SAP se používají prakticky ve všech průmyslových odvětvích. Kromě výrobců čokolády, kávy a čaje používá některé z řešení SAP 64 procent producentů zmrzliny anebo 60 procent výrobců hraček a her. „Téměř dvě třetiny všech světových obchodních transakcí je podporováno systémy SAP,“ doplňuje informace Gergely Kézdy.

Novinky v obchodní strategii SAP Business One, včetně dalšího rozvoje řešení na platformě SAP HANA i produktové plány na letošní rok pak účastníkům setkání představili také Peter Mulder, globální ředitel SAP Business One a Andreas Wolfinger, vice prezident SAP SE. V předsálí prezentovalo účastníkům svá řešení celkem 9 partnerů – Beas, Boyum IT, Computec, Coresystems, CP CIM-POOL, Maringo, Produmex, T-Systems, Variatec.

V Česku bodovalo Versino CZ
Partnerské setkání zakončil slavnostní večer, na kterém byla předána ocenění nejlepším partnerům za rok 2014. Ocenění převzali nejúspěšněji partneři za každou zemi. V České republice ocenění získala pardubická společnost Versino CZ.

„SAP Business One je úplně jiný produkt, než bychom si pod značkou SAP možná představili. Už dávno nejde jen o aplikace pro největší firmy. Nám jako partnerům otevírají tyto nové produkty cestu k zákazníkům, kteří by o systému od SAP dříve ani neuvažovali,“ říká Petr Bříza, generální ředitel společnosti Versino CZ. „Právě snaha dělat věci jinak a snaha hledat nové cesty je jedinou možností, jak uspět na vysoce konkurenčním trhu IT nejen v Česku,“ doplňuje Petr Bříza

Ocenění partneři v regionu CEE
Česká republika Versino CZ
Maďarsko OnLiveIT
Slovensko Softip

Připravil: rjancar
PC-politika.cz

Zdroj: Internet


22.06.2015 05:57 183 0 komentářů 0 mimo 0 hodnocení

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Migrace phpfusion
v PHP - Fusion 7
304 15 RobiNN
22-06-2018 22:51
Video panel from one category
v Administrace obsahu
31 3 zizub
22-06-2018 20:16
Užívatelia a priatelstvo
v PHP - Fusion 9.0.3
48 1 RobiNN
22-06-2018 15:44
reCAPTCHA
v PHP - Fusion 9.0.3
61 1 RobiNN
22-06-2018 15:42
Preklad
v PHP - Fusion 9.0.3
61 1 RobiNN
22-06-2018 15:38
Nezobrazují se mi obrázky
v PHP - Fusion 7
47 4 RobiNN
22-06-2018 15:25