Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.03.00
Překlad CZ/SK
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

Novinky

SAP není jen pro velké společnosti. 79% jejích zákazníků tvoří malé a střední firmy

Více než 70 procent producentů čokolády na světě používá systémy SAP. Totéž platí o 65 procentech výrobců kávy a čaje. Tato čísla zazněla mimo jiné na setkání partnerských společností SAP ze střední a východní Evropy, které se uskutečnilo v dubnu v Praze za účasti více než stovky hostů.

Více než 70 procent producentů čokolády na světě používá systémy SAP. Totéž platí o 65 procentech výrobců kávy a čaje. Tato čísla zazněla mimo jiné na setkání partnerských společností SAP ze střední a východní Evropy, které se uskutečnilo v dubnu v Praze za účasti více než stovky hostů.

Důkazem toho, že systémy SAP již dávno nejsou jen pro velké firmy, je právě platforma SAP Business One. Ta je určena pro malé a střední podniky z celé řady odvětví. Speciální rozšíření jsou k dispozici například pro automobilový či chemický průmysl, výrobní podniky či zdravotnictví. Na SAP Business One Partner Day se v pražském NH Hotelu sešlo 111 zástupců z téměř čtyřiceti partnerských firem z celého regionu. Součástí setkání bylo také vyhlášení nejlepších partnerů pro rok 2014.

„Během roku 2014 začalo používat řešení SAP Business One více než 4 600 nových zákazníků, což znamenalo růst tržeb prostřednictvím partnerů o desetinu. Více než pětistovka nových zákazníků navíc zvolila pro nasazení Business One perspektivní platformu SAP HANA,“ uvedl Gergely Kézdy, ředitel partnerského kanálu SAP Business One pro region střední a východní Evropy a také hlavní pořadatel akce. „SAP pronikl na 19. místo v prestižním žebříčku Brandz, obsahujícím stovku nejhodnotnějších firem světa,“ dodává Gergely Kézdy.

Christian Ecks, ředitel SAP Business One pro region střední a východní Evropy, doplnil informace o tom, že technologie SAP se používají prakticky ve všech průmyslových odvětvích. Kromě výrobců čokolády, kávy a čaje používá některé z řešení SAP 64 procent producentů zmrzliny anebo 60 procent výrobců hraček a her. „Téměř dvě třetiny všech světových obchodních transakcí je podporováno systémy SAP,“ doplňuje informace Gergely Kézdy.

Novinky v obchodní strategii SAP Business One, včetně dalšího rozvoje řešení na platformě SAP HANA i produktové plány na letošní rok pak účastníkům setkání představili také Peter Mulder, globální ředitel SAP Business One a Andreas Wolfinger, vice prezident SAP SE. V předsálí prezentovalo účastníkům svá řešení celkem 9 partnerů – Beas, Boyum IT, Computec, Coresystems, CP CIM-POOL, Maringo, Produmex, T-Systems, Variatec.

V Česku bodovalo Versino CZ
Partnerské setkání zakončil slavnostní večer, na kterém byla předána ocenění nejlepším partnerům za rok 2014. Ocenění převzali nejúspěšněji partneři za každou zemi. V České republice ocenění získala pardubická společnost Versino CZ.

„SAP Business One je úplně jiný produkt, než bychom si pod značkou SAP možná představili. Už dávno nejde jen o aplikace pro největší firmy. Nám jako partnerům otevírají tyto nové produkty cestu k zákazníkům, kteří by o systému od SAP dříve ani neuvažovali,“ říká Petr Bříza, generální ředitel společnosti Versino CZ. „Právě snaha dělat věci jinak a snaha hledat nové cesty je jedinou možností, jak uspět na vysoce konkurenčním trhu IT nejen v Česku,“ doplňuje Petr Bříza

Ocenění partneři v regionu CEE
Česká republika Versino CZ
Maďarsko OnLiveIT
Slovensko Softip

Připravil: rjancar
PC-politika.cz

Zdroj: Internet

!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0],p=/^http:/.test(d.location)?'http':'https';if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+'://platform.twitter.com/widgets.js';fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document, 'script', 'twitter-wjs');
Kvido 22.06.2015 04:57 232 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Banner
v Administrace obsahu
26 0 Balin50
21-03-2019 11:31
Ako skryt welcome spravu pre prihlasenych
v Pomoc
49 2 jany
19-03-2019 22:06
Užívatelské polia
v PHP-Fusion 9
322 19 Balin50
19-03-2019 18:00
Vlastné stránky
v PHP-Fusion 9
97 3 Balin50
18-03-2019 21:15
Tvorba Theme - ( Bootstrap )
v PHP-Fusion 9
145 5 RobiNN
17-03-2019 21:45
Chyba databáze
v PHP-Fusion 8
4089 12 RobiNN
14-03-2019 12:29
SEO ako to funguje
v PHP-Fusion 9
381 2 Balin50
10-03-2019 08:44