PHP-Fusion
PHP-Fusion je lehký open source redakční systém (CMS) napsaný v PHP. PHP-Fusion využívá databázi MySQL na ukládání obsahu vašich stránek a obsahuje jednoduchý, ale komplexní a kompletní administrativní systém na správu vašich stránek. PHP-Fusion obsahuje nejběžnější funkce, které byste očekávali v mnoha dalších CMS systémech.
Icon Aktuální verze: 9.0 - 27.4. 2017
Stáhnout
Language Překlad
Stáhnout

Technologie

Nový přehrávač Blu-ray Disc od Sony s technologií super Wi-Fi a zvýšeným rozlišením 4K

Oblíbená sbírka filmů i celý svět online zábavy: přehrávejte vše v „turbo“ režimu na novém, chytrém Blu-ray Disc™ přehrávači BDP-S6500 od Sony. Pokud ho máte připojený ke kompatibilní televizi s podporou 4K, 4K Ultra HD upscaling vám zaručí ještě jasnější a realističtější obraz. Výkonný videoprocesor konvertuje standardní video signál na kvalitu, která se blíží rozlišení 4K (3840 x 2160). Obraz s více než 8 miliony pixelů nabízí dokonalé vykreslení i toho nejjemnějšího detailu, a to i když sedíte blízko obrazovky.

Zvýšení rozlišení na 4K Ultra HD pro všechna vaše videa1
Pohlcující 3D obraz s vylepšeným zvukem z 2D
Plynulé a rychlé přehrávání a super Wi-Fi
Rychlá reakce díky dvoujádrovému procesoru
Jasnější obraz i zvuk díky technologii IP Content Noise Reduction Pro a funkci Digital Music Enhancer


Oblíbená sbírka filmů i celý svět online zábavy: přehrávejte vše v „turbo“ režimu na novém, chytrém Blu-ray Disc™ přehrávači BDP-S6500 od Sony. Pokud ho máte připojený ke kompatibilní televizi s podporou 4K, 4K Ultra HD upscaling vám zaručí ještě jasnější a realističtější obraz. Výkonný videoprocesor konvertuje standardní video signál na kvalitu, která se blíží rozlišení 4K (3840 x 2160). Obraz s více než 8 miliony pixelů nabízí dokonalé vykreslení i toho nejjemnějšího detailu, a to i když sedíte blízko obrazovky.

Model BDP-S6500 propůjčuje domácí zábavě nový rozměr vzrušujícího 3D zobrazení. Přehrávač můžete propojit s jakoukoliv 3D televizí a své 3D Blu-ray Disky přehrávat s úžasně realistickým a jasným obrazem. I 2D disky přehrávač automaticky „vylepší“ na simulovanou 3D kvalitu, která vašim oblíbeným filmům propůjčí dosud nevídanou hloubku.

Pokud sledujete filmy z disku v HD či videa v nízkém rozlišení, přehrávač dělá vše proto, aby byl obraz vždy ostrý a jasný. Technologie IP Content Noise Reduction Pro využívá inteligentního algoritmu pro redukci obrazového šumu, zatímco funkce HD Reality Enhancer optimalizuje zrnitost i barvy obrazu pixel po pixelu. Technologie Pure Picture Control zlepšuje kontrast pro ještě realističtější obraz, zatímco Super Bit Mapping nabízí úžasně plynulou gradaci barev, která vynikne zejména při scénách, jako je západ slunce, které jsou často doprovázeny nechtěnými pruhy.

Brouzdání na internetu a streaming je naprosto plynulý díky nejmodernější Wi-Fi technologii. Design, který využívá několika antén zabudovaných přímo v přehrávači, a technologie MIMO (Multiple Input Multiple Output) zajišťuje rychlejší, stabilnější signál bez interferencí – a díky tomu plynulý streaming ve všech koutech vašeho domova.

Uvnitř přehrávače BDP-S6500 najdete výkonný dvoujádrový procesor, který je zárukou bezproblémového fungování a rychlé doby odezvy. Webové stránky se načítají rychleji, filmy a videa z internetu se streamují plynuleji a s kratšími prodlevami. Navigace menu je také přehledná a s výbornou reaktivitou, takže se můžete bavit okamžitě a nečekat dlouze na to, až se spustí.

Filmy a videa mají nejen skvělý obraz, ale nechybí ani výborný zvuk. Digital Music Enhancer kombinuje tři audio technologie od Sony pro ještě důvěryhodnější zvuk dialogů, hudby a filmů. Technologie DSEE (Digital Sound Enhancement Engine), Dynamic Range Recovery a Advanced Auto Volume obnovují audio detaily ztracené během komprese, vylepšují dynamický rozsah a minimalizují rozdíly v hlasitosti mezi různými nahrávkami.

Nový přehrávač BDP-S6500 Blu-ray Disc™ od Sony jde do prodeje již dnes.

Technické specifikace

BDP-S6500
4K Blu-ray Disc™ s upscaling a super Wi-Fi

Vylepšení obrazu 4K UHD na kvalitu, která je čtyřikrát lepší než Full HD

Lepší stabilita internetového připojení díky nejnovější super Wi-Fi

Sledování televizních pořadů z archivu (Catch up TV) a požadovaných videí

Vše, co máte ve svém chytrém telefonu, si můžete zobrazit díky zrcadlení displeje i na velké obrazovce

Dvoujádrový procesor pro ještě rychlejší funkce a ovládání

Lepší obraz i zvuk díky technologii IP Content Noise Reduction Pro a funkci Digital Music Enhancer

Rozšířený intuitivní systém ovládání
Připravila: Aneta Hoffmannová
PC-politika.cz

Zdroj: Internet


Balin50 26.06.2015 23:02 509 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Host
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Blog
v PHP - Fusion 9.1
14 2 Balin50
23-01-2018 20:03
ban užívateľa
v PHP - Fusion 9.1
86 2 Balin50
23-01-2018 19:00
Ban
v PHP - Fusion 9.1
95 2 Balin50
23-01-2018 18:58
Fotogaléria
v PHP - Fusion 9.1
114 2 Balin50
23-01-2018 18:55
video infusion
v Bugy a chyby
692 17 RobiNN
23-01-2018 18:08
chyby
v PHP - Fusion 9.1
83 1 RobiNN
23-01-2018 17:54
Přihlásit se
Ještě nejste členem? Klikněte zde zaregistrovat se.
TECHNOLOGIE
Nejčtenější
7 dnů 14 dnů 30 dnů
>Jak to žije (13); rok 2018 (254x)

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Ubytování v apartmánech v Praze

SMS zdarma do všesch sítí