PHP-Fusion
PHP-Fusion je lehký open source redakční systém (CMS) napsaný v PHP. PHP-Fusion využívá databázi MySQL na ukládání obsahu vašich stránek a obsahuje jednoduchý, ale komplexní a kompletní administrativní systém na správu vašich stránek. PHP-Fusion obsahuje nejběžnější funkce, které byste očekávali v mnoha dalších CMS systémech.
Icon Aktuální verze: 9.0 - 27.4. 2017
Stáhnout
Language Překlad
Stáhnout

Technologie

VMware představuje budoucnost firemní mobility

Společnost VMware představila svou vizi pro budoucnost firemní mobility. S novými řešeními, službami a partnery umožní organizacím proměnit firemní procesy. Strategií společnosti je osvobodit podniky z více než dekádu trvající nadvlády IT soustředěného na procesy klient-server, které umožňovaly pouze omezený mobilní přístup k aplikacím. Nově by se středem zájmu podnikového IT měli stát uživatelé a aplikace.

Společnost VMware představila svou vizi pro budoucnost firemní mobility. S novými řešeními, službami a partnery umožní organizacím proměnit firemní procesy. Strategií společnosti je osvobodit podniky z více než dekádu trvající nadvlády IT soustředěného na procesy klient-server, které umožňovaly pouze omezený mobilní přístup k aplikacím. Nově by se středem zájmu podnikového IT měli stát uživatelé a aplikace.

„Firemní mobilita přináší více než jen posun v technologiích. Je to příležitost pro skutečnou proměnu firemních procesů,“ uvedl Sanjay Poonen, výkonný viceprezident a generální ředitel divize výpočetních řešení pro koncové uživatele ve společnosti VMware. „Firemní mobilita bude hlavním motorem ekonomické hodnoty v příštím desetiletí - skutečně změní přístup firem k inovacím, aplikacím a službám v oblasti mobility. Fráze ‚přizpůsobit se, nebo zaniknout‘ nikdy nebyla pravdivější.“

Reakce na vzrůstající nároky zaměstnanců a firem
Firmy se nyní více než kdy dříve musí vypořádat s dvěma hlavními kritickými oblastmi – poskytováním bezpečného přístupu a identity stále mobilnějším zaměstnancům a správou stále odlišnějších aplikací, dat a zařízení. Tyto trendy rozbíjí tradiční IT a způsobují, že bezpečnostní kontroly vytvořené pro éru klient-server nesplňují podmínky pro éru mobility a cloudu. Protože IT oddělení má jen malou či nulovou možnost ovlivnit, jaký operační systém na svém koncovém zařízení si zaměstnanec zvolí, je správa identity zaměstnance základní podmínkou pro zavedení firemní mobility.

• Pro zaměstnance to znamená zážitek ze sjednoceného používání všech svých zařízení a přístup ke všem vlastním aplikacím, obsahu a službám.
• Pro firmy to znamená prostředí, které dokáže mnohem více, než jen posílit produktivitu jednotlivců.
• Pro IT organizace to znamená, že požadavky na bezpečnost, správu a síť se mění. Identita a správa zařízení musí být nyní propojeny.

Studie společnosti Forrester Research z února 2015 zkoumala vliv na obchodní činnost a přístup organizací k podnikové mobilitě. Jedním ze zjištění bylo, že „pokud omezujeme v rámci firemní mobility využívání vlastních zařízení (BYOD) nebo aplikací, připravujeme se o obrovskou příležitost umožnit zaměstnancům využít její maximální výhody. Je potřeba obohatit interakci se zákazníky a kolegy, a umožnit tak zaměstnancům jednodušší plnění pracovních úkolů za jakékoli situace.“

VMware Identity Manager – Identita zaměřená na uživatele pro éru mobility a cloudu
Novinka VMware Identity Manager přináší první řešení pro identitu ve formě služby (IDaaS) na trhu, které obsahuje i vedoucí řešení pro správu a bezpečnost firemní mobility. VMware Identity Manager umožňuje firemní správu identity, která splňuje očekávání uživatelů díky bezpečnému a snadnému „one-touch“ přístupu k internetovým, mobilním a Windows aplikacím. VMware Identity Manager je nabízen ve formě cloudové služby nebo on-premise řešení a umožňuje organizacím podpořit produktivitu svých zaměstnanců díky samoobsluze s aplikacemi, která poskytuje prvotřídní uživatelský zážitek. IT oddělení získá centrální místo, odkud může řídit provisioning, přístup a soulad koncových uživatelů za pomoci integrovaného adresáře, slučování identit a analýzy uživatelů.

VMware Identity Manager, který byl vytvořen pro éru mobility a cloudu, se stane součástí dalších řešení a služeb VMware – od VMware vCloud Air, až po VMware vRealize Air – a poskytne hladký sjednocený přístup pro administrátory, kteří budou moci pracovat napříč různými rozhraními pro správu.

Klíčové funkce řešení VMware Identity Manager:
• Přihlášení jediným kliknutím z jakéhokoli zařízení k webovým, mobilním a Windows aplikacím bez nutnosti úpravy či zabalení aplikací pomůže zefektivnit přístup.
• Unikátní adaptivní přístup díky těsné integraci řešení VMware Identity Manager a AirWatch Enterprise Mobility Management. Tato integrace poskytuje dodatečný autentizační faktor od přihlášených zařízení, který je jednak výkonnější a jednodušší než hesla, ale také se postará o podmíněná přístupová pravidla mezi spravovanými a nespravovanými zařízeními.
• Nastavitelný portál se znalostí kontextu pro HTML5 aplikace poskytne zaměstnancům snadný přístup, automatický provisioning aplikací a bezpečnější přístup k aplikacím z jakéhokoli zařízení.
• Infrastruktura pro velká firemní prostředí je spolehlivá a bezpečná, běží v cloudu nebo on-premise prostředí a sdružuje stávající on-premise Microsoft Active Directory infrastruktury, aby bylo možné centralizovat správu koncových uživatelů.

Širší podpora pro Apple iOS ve firmách
VMware, který podporuje operační systém Apple iOS a zařízení Apple prostřednictvím svého portfolia produktů VMware Horizon a AirWatch by VMware, oznámil, že bude podporu pro tuto platformu ještě více rozšiřovat. Vyvine šablony pro nastavení aplikací a vertikální řešení pro obory jako je zdravotnictví, aerolinky, vzdělávání a další. Díky tomu uživatelé získají „single-touch“ nastavené řešení pro široké spektrum aplikací a budou moci snáze a rychleji začlenit svá mobilní zařízení do firemní infrastruktury.

VMware zároveň oznámil, že se 15 nových partnerů zavázalo ke standardizaci aplikací a vývoje pro firemní prostředí prostřednictvím ACE (App Configuration for Enterprise). ACE je otevřený standard pro správu a zajišťování aplikací prostřednictvím řešení pro správu podnikové mobility (EMM). Pokud vývojář do aplikace implementuje ACE standardy, mohou si uživatelé jednoduše stáhnout veřejnou aplikaci a firemní zdroje jsou nakonfigurovány automaticky. Uživatelé tak mohou využívat aplikace jednoduše a bezpečně.

ACE založily na začátku letošního roku společnosti AirWatch, Box, Cisco, Salesforce, Workday a Xamarin. K novým členům patří bigtincan, Deputy, DocuSign, Dropbox, Everbridge, Imprivata, Kony, Lua, MicroStrategy, OnBase by Hyland, ScrollMotion, ServiceMax, Showpad, Syncplicity by EMC a Webalo. Zjistěte více informací o ACE.


Připravil: rjancar
PC-politika.cz

Zdroj: Internet


28.06.2015 05:45 111 0 komentářů 0 mimo 0 hodnocení

0 komentářů

Zanechat komentář

Host
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Blog
v PHP - Fusion 9.1
20 2 Balin50
23-01-2018 20:03
ban užívateľa
v PHP - Fusion 9.1
88 2 Balin50
23-01-2018 19:00
Ban
v PHP - Fusion 9.1
98 2 Balin50
23-01-2018 18:58
Fotogaléria
v PHP - Fusion 9.1
117 2 Balin50
23-01-2018 18:55
video infusion
v Bugy a chyby
696 17 RobiNN
23-01-2018 18:08
chyby
v PHP - Fusion 9.1
85 1 RobiNN
23-01-2018 17:54
Přihlásit se
Ještě nejste členem? Klikněte zde zaregistrovat se.
TECHNOLOGIE
Nejčtenější
7 dnů 14 dnů 30 dnů
>Jak to žije (13); rok 2018 (255x)

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Ubytování v apartmánech v Praze

SMS zdarma do všesch sítí