PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Technologie

Bramer uskutečnil patnáct evropských strategických akvizic za 18 měsíců.

Společnost Brammer, která je předním celoevropským distributorem průmyslových produktů a služeb pro údržbu, opravy a generální opravy, s potěšením oznámila, že za posledních osmnáct měsíců uskutečnila patnáct evropských strategických akvizic, které nejenže významně posílí geografickou přítomnost společnosti Brammer, ale také přidají a doplní její možnosti v oblasti specializovaných průmyslových produktů pro údržbu, opravy a generální opravy.


Společnost Brammer, která je předním celoevropským distributorem průmyslových produktů a služeb pro údržbu, opravy a generální opravy, s potěšením oznámila, že za posledních osmnáct měsíců uskutečnila patnáct evropských strategických akvizic, které nejenže významně posílí geografickou přítomnost společnosti Brammer, ale také přidají a doplní její možnosti v oblasti specializovaných průmyslových produktů pro údržbu, opravy a generální opravy.

Noví i stávající zákazníci společnosti Brammer po celé Evropě, včetně České republiky a Slovenska, tak mají kompletní přístup k ještě rozsáhlejšímu sortimentu průmyslových dodávek a služeb.

Mezi akvizice získané společností Brammer od začátku roku 2014 patřily regionální a oboroví specialisté s úhrnným ročním příjmem přesahujícím 100 milionů EUR.

Tím možná nejdůležitějším přírůstkem do rodiny Brammer byla společnost Lönne – přední skandinávský distributor originálních produktů a produktů pro oblast údržby, oprav a generálních oprav. To společnosti Brammer umožnilo výrazně rozšířit svou působnost v Norsku a současně jí nabídlo významnou novou pozici na trzích v Dánsku, Finsku a Švédsku. V současné době má společnost Brammer v regionu 20 poboček a 2 národní distribuční střediska – a ve Stockholmu se dokonce nachází zcela nové centrum excelence.

Po získání společnosti Lönne společnost Brammer dále posílila svou nabídku zákazníkům v regionu prostřednictvím 4 dalších akvizic ve Švédsku, kde se zaměřila na ložiska a přenos mechanické energie. Mezi tyto společnosti patří Kipab AB, CCH Transtech AB a Röstberg & Bengtsson AB. Tyto akvizice společností podnikajících v oblasti údržby, oprav a generálních oprav umožnily společnosti Brammer pokračovat v její strategii zaměřené na oblast údržby, oprav a generálních oprav, posílit její podnikatelské možnosti v daném regionu a ještě více podpořit skupinu ve smyslu pružných zákaznických služeb a rychlé odezvy.

Růst přítomnosti a možností společnosti Brammer přesahuje region severských zemí – do rodiny společnosti Brammer se přidávají nové společnosti po celé Evropě. Akvizice francouzské společnosti F.IC.A umožnila společnosti Brammer díky rozšířené nabídce specializovaných hydraulických a pneumatických zařízení lépe pečovat o potřeby francouzských výrobců. Tato a akvizice dalších specialistů v oblasti hydraulických zařízení a polské společnosti ParkerStores skutečně poskytla výjimečný přístup k zásobám hydraulických a pneumatických zařízení a zvýšila možnosti společnosti Brammer v oblasti provádění revizí úniků stlačeného vzduchu a nabídky specializovaných služeb zákazníkům – například řezání a krimpování hadic.

Nákupem španělské společnosti Alar Protección společnost Brammer také vytvořila nové možnosti v oblasti OOP. Akvizice této společnosti znamená, že společnost Brammer nyní může nabízet školení v oblasti ochrany zdraví a bezpečnosti, jako je například ochrana proti pádu, a poskytovat svým zákazníkům individuální OOP, například ochranné brýle na předpis a na míru šitou pracovní obuv. Přidáním další španělské společnosti Suministros Ondiz významně zvýšila zákaznickou základnu společnosti Brammer v oblasti OOP i oblasti nářadí a všeobecné údržby v zemi.

V Německu se nabídka v oblasti nářadí a všeobecné údržby výrazně rozšířila akvizicí společnosti Martin Depner.

A v Nizozemsku akvizice společnosti O.A.T. zvýšila nejen nabídku v oblasti nářadí a všeobecné údržby, ale také v oblasti ložisek a přenosu energie.
Důležitými novými přínosy do podnikání společnosti Brammer jsou také italské společnosti Sirio a Tisaf Srl a britská společnost Premier Bearing Co Limited.

Klíčové je, že užitek z těchto zvýšených možností a schopností poskytovat nepřetržité služby po celé Evropě nemají pouze stávající zákazníci společnosti Brammer, ale i zákazníci těch společností, které jsou novými členy rodiny Brammer. Ve skutečnosti tito zákazníci nyní těží z výrazné přidané hodnoty, kterou společnost Brammer přináší prostřednictvím svého celoevropské přístupu a slibu úspor peněz zákazníků snížením jejich celkových pořizovacích nákladů, zlepšením efektivity výroby a snížením provozního kapitálu. Jen v posledním roce společnost Brammer dodržováním tohoto přístupu ušetřila svým zákazníkům 66,2 milionu liber.

Ian Fraser,generální ředitel společnosti Brammer, poznamenal: „Jsme velmi pyšní na to, že můžeme tyto skvělé podniky přivítat do rodiny Brammer. V otázce akvizic jsme velmi vybíraví a máme velmi vysoké nároky. Tyto podniky jsme vybrali proto, že mají přesně to, co v rodině Brammer chceme mít, a společně posílíme jejich závazek vůči zákazníkům, pomůžeme jim ušetřit peníze a zdokonalit se v oblasti služeb zákazníkům. Výrazná vylepšení hodnotové propozice společnosti Brammer, které tyto společnosti nabídly, dále potvrzují naši nabídku všem výrobním organizacím po celé Evropě, které se na trhu nic nevyrovná.“
Připravil: rjancar
PC-politika.cz
Zdroj: Internet
10.07.2015 07:30 238 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
bugy v 9.0 - 27.4. 2017 (up...
v PHP-Fusion 9.0
354 20 RobiNN
15-08-2018 18:07
Administracia
v Administrace uživatelů
17 0 Balin50
15-08-2018 09:54
tabulka pre mobilnu verziu
v Pomoc
42 2 jany
14-08-2018 14:40
odstranenie panelov [Vyřeše...
v PHP-Fusion 9.0.3
354 16 jany
14-08-2018 13:51
cukanie menu [Vyřešeno]
v Infuze, panely, vzhledy
255 28 Kvido
14-08-2018 04:50
Šablony mailov
v Administrace nastavení
51 2 Balin50
13-08-2018 16:53
Kontrola webu
v Obecná diskuse
115 3 jany
10-08-2018 09:27