PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Technologie

Pixee TV – nová aplikace v televizorech Samsung Smart TV

Společnost Samsung rozšířila nabídku aplikací pro Smart TV. Nově do svého portfolia zařadila Pixee TV, unikátní řešení pro firemní i domácí kamerový systém. Pixee TV umožňuje on-line sledovat záběry kamer s možností okamžitého náhledu do historie, a to přímo na Samsung Smart televizorech. Využívat tuto aplikaci mohou majitelé Smart televizorů vyráběných od roku 2013.

Smart TV Samsung od června nabízejí novou aplikaci Pixee TV, moderní cloudové řešení pro firemní i domácí kamerový systém.

Společnost Samsung rozšířila nabídku aplikací pro Smart TV. Nově do svého portfolia zařadila Pixee TV, unikátní řešení pro firemní i domácí kamerový systém. Pixee TV umožňuje on-line sledovat záběry kamer s možností okamžitého náhledu do historie, a to přímo na Samsung Smart televizorech. Využívat tuto aplikaci mohou majitelé Smart televizorů vyráběných od roku 2013.

„Samsung neustále vyhledává příležitosti pro rozvoj služeb, které obohatí uživatelskou zkušenost. Nová aplikace Pixee TV je užitečným nástrojem nejen pro firmy, ale také pro domácnosti, kterým záleží na vlastní bezpečnosti,“ vysvětluje Pavel Mizera, Content Specialist ve společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak. „Díky ní může majitel či správce jakéhokoli kamerového systému okamžitě sledovat záběry z kamer, aniž by se musel vzdát svého pohodlí.“

Služba Pixee TV je moderním cloudovým řešením pro provozování firemního i domácího kamerového systému, které je dostupné 24 hodin denně, a to odkudkoliv prostřednictvím přehledného a intuitivního klienta. Doposud byl uživatelům systému k dispozici pouze webový klient a aplikace pro chytré telefony.

Od letošního roku jsou všechny Smart TV Samsung postaveny na platformě s OS Tizen, která zpřístupňuje SMART televizorům daleko širší nabídku obsahu a umožňuje snadnou spolupráci s různými partnery, čímž je zajištěna maximální flexibilita a bezkonkurenční přístup. Kompatibilita systému Tizen s jinými zařízeními činí ze Samsung Smart TV řídicí centrum jakékoli inteligentní domácnosti. Nové Smart televizory s OS Tizen nastavují laťku všem budoucím inteligentním televizorům a přinášejí změnu ve vnímání možností domácí zábavy.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.
Samsung Electronics Co., Ltd., inspiruje svět a utváří budoucnost pomocí převratných idejí a technologií. Nově definuje svět televizorů, smartphonů, nositelných zařízení, tabletů, fotoaparátů, domácích spotřebičů, tiskáren, lékařského vybavení, síťových systémů, polovodičů a LED řešení. Vedeme také v oblasti Internetu věcí prostřednictvím, mimo jiné, našich iniciativ Digital Health a Smart Home. Zaměstnáváme 307 000 lidí v 84 zemích s ročním obratem 196 mld. USD. Chcete-li zjistit více, navštivte naše oficiální webové stránky na adrese www.samsung.com a náš oficiální blog na global.samsungtomorrow.com.

O společnosti Pixeesoft s.r.o.
Společnost Pixeesoft s.r.o. je výhradním vlastníkem a jediným provozovatelemunikátního systému Pixee TV. V oblasti inteligentních řešení pro domácnosti působí společnost již delší dobu, přičemž v roce 2014 byla spuštěna samotná aplikace pro oblast kamerových systémů Pixee TV. Firma neustále inovuje svá řešení pro kamerové systémy a přichází na trh i s novými nástroji pro správu chytrých domácností.
Na základě dlouholeté spolupráce se společností Casablanca INT využívá Pixeesoft s.r.o. pro všechna svá řešení především technologie této společnosti. Systém Pixee TV běží na cloudovém řešení Big Blue One v prostorách DataCentre Casablanca.
Připravili: Mojmír Svozil, Jiří Janeček
PC-politika.cz
Zdroj: InternetBalin50 15.07.2015 00:02 644 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
tabulka pre mobilnu verziu
v Pomoc
15 1 RobiNN
14-08-2018 11:53
odstranenie panelov [Vyřeše...
v PHP-Fusion 9.0.3
330 15 RobiNN
14-08-2018 11:50
cukanie menu [Vyřešeno]
v Infuze, panely, vzhledy
228 28 Kvido
14-08-2018 04:50
Šablony mailov
v Administrace nastavení
31 2 Balin50
13-08-2018 16:53
Kontrola webu
v Obecná diskuse
102 3 jany
10-08-2018 09:27
Viac odkazov v menu pod hla...
v Infuze, panely, vzhledy
72 2 jany
09-08-2018 20:20
Zmena obrazku v hlavicke [V...
v PHP-Fusion 9.0.3
128 7 jany
05-08-2018 22:06