PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
GitHub
Přidejte kódy
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

Technologie

Intel oznamuje novou iniciativu „Cloud for All“

Společnost Intel zveřejnila iniciativu Intel® Cloud for All, jejímž cílem je urychlit nasazování cloudu. Nabídne proto snadnou instalaci řešení pro veřejný, soukromý i hybridní cloud. Prostřednictvím řady investic a partnerství v ekosystému cloudového softwaru chce Intel pomoci firmám využít výhod cloudu a nabídnout nové funkce i digitální služby, což může vést k desítkám tisíc nových cloudových instalací.Společnost Intel zveřejnila iniciativu Intel® Cloud for All, jejímž cílem je urychlit nasazování cloudu. Nabídne proto snadnou instalaci řešení pro veřejný, soukromý i hybridní cloud. Prostřednictvím řady investic a partnerství v ekosystému cloudového softwaru chce Intel pomoci firmám využít výhod cloudu a nabídnout nové funkce i digitální služby, což může vést k desítkám tisíc nových cloudových instalací.

Zatímco iniciativa Intel Cloud for All byla navržena tak, aby z ní profitovaly cloudy všech velikostí a typů. V korporátním segmentu přijetí cloudu dlouho bránila složitost, nemožnost škálovat a nedostatky v oblasti firemních open-source funkcí. Odstranění těchto překážek umožní firmám instalovat cloudovou infrastrukturu, která půjde škálovat i optimalizovat výrazně lépe. Jejím prostřednictvím bude možné nabízet nové služby efektivněji.

„Cloud je klíčovým aspektem digitální ekonomiky a umožnil obrovské inovace a firemní růst, nicméně přijetí ze strany korporátního segmentu neprobíhá dostatečně rychle,“ říká Diane Bryantová, viceprezidentka společnosti Intel a generální manažerka divize pro datová centra. „Jsme přesvědčeni, že prostřednictvím této iniciativy umožníme našim klientům realizovat přínosy a inovace nejnovějších cloudových technologií."

Cesta k nové vlně cloudových instalací
První vlnu přijetí cloudu obstaraly spotřebitelské služby od významných poskytovatelů cloudových služeb, což tvoří zhruba 75 procent aktuálního využití cloudu. Nicméně v dalších pěti letech budou hlavními motory růstu cloudu příležitosti vytvořené internetem věcí a analytickými řešeními v oblasti velkých dat. Podle výzkumné agentury IDC utratí firmy v horizontu příštích třech let (2016-2018) dalších 142,8 miliardy dolarů za infrastrukturu pro soukromá a veřejná cloudová prostředí, a to za účelem zvýšení efektivity a firemní flexibility1.

Iniciativa Intel Cloud for All se zaměří na tři hlavní oblasti k urychlení přijetí cloudu tak, aby firmy mohly z cloudové infrastruktury profitovat co nejvíce:
• Investice do ekosystému za účelem urychlení nástupu snadno instalovatelných, firemních, softwarově definovatelných (SDI) řešení;
• Optimalizace SDI řešení tak, aby tato nabízela efektivní cloudy napříč širokým spektrem pracovních zátěží a plně využívala schopností platformy Intel;
• Dosažení souladu v oblasti průmyslu a zapojení komunity prostřednictvím otevřených průmyslových standardů, řešení a cest na trh s cílem urychlit zavádění cloudu.

Nová spolupráce s Rackspace*
Klíčovou součástí této iniciativy je nová spolupráce se společností Rackspace*, spoluzakladatelem a hlavním provozovatelem největší open-source cloudové platformy OpenStack*. Intel a Rackspace založí OpenStack Innovation Center, jež se bude zaměřovat na rozvíjení firemních funkcí a škálování optimalizací ve zdrojovém kódu OpenStack.

OpenStack Innovation Center bude zahrnovat největší vývojářský cloud OpenStack, sestávající ze dvou klastrů o 1000 uzlech, které budou k dispozici OpenStack komunitě a budou podporovat pokročilé testování výkonu, kódu a funkcí Open Stack. Tyto testovací klastry by měly být k dispozici v následujících šesti měsících.

Obě společnosti se rovněž zaměří na dodání nových firemních funkcí a optimalizací, které jsou sladěny s OpenStack Enterprise Working Group a prioritami komunity. Budou nabídnuty nové courseware moduly a navýšen počet open-source developerů aktivně pečujících o komunitu.


Připravil: rjancar
PC-politika.cz
Zdroj: Internet


28.07.2015 07:22 1,032 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Host
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Užívatelia a priatelstvo
v PHP - Fusion 9.0.3
7 0 Balin50
19-06-2018 15:23
Preklad
v PHP - Fusion 9.0.3
19 0 Balin50
18-06-2018 17:05
Aktualizace na novou verzi
v PHP - Fusion 9.0.3
117 9 Kvido
18-06-2018 07:14
chyba token.php
v PHP - Fusion 9.0.3
20 0 Balin50
17-06-2018 13:34
FAQ ako také [Vyřešeno]
v PHP - Fusion 9.0.3
115 1 Kvido
10-06-2018 14:00
Vymazanie FAQ [Vyřešno]
v PHP - Fusion 9.0.3
123 1 Kvido
08-06-2018 12:38