PHP-Fusion
PHP-Fusion je lehký open source redakční systém (CMS) napsaný v PHP. PHP-Fusion využívá databázi MySQL na ukládání obsahu vašich stránek a obsahuje jednoduchý, ale komplexní a kompletní administrativní systém na správu vašich stránek. PHP-Fusion obsahuje nejběžnější funkce, které byste očekávali v mnoha dalších CMS systémech.
Icon Aktuální verze: 9.0 - 27.4. 2017
Stáhnout
Language Překlad
Stáhnout

Technologie

Modernizace železniční tratě zastaví vlakovou dopravu mezi stanicemi Brno hl. n. a Nesovice

V sobotu 1. srpna zahájí Správa železniční dopravní cesty stavební práce na trati Brno – Veselí nad Moravou v úseku Blažovice – Nesovice, ke které se později přidají i práce v úseku Brno-Černovice – Blažovice. České dráhy proto přistoupily k úplnému vyloučení jízd vlaků na trati 340 v úseku Brno hl. n. – Nesovice a jejich převedení do náhradní autobusové dopravy. Tento stav potrvá až do 30. listopadu 2015.

V sobotu 1. srpna zahájí Správa železniční dopravní cesty stavební práce na trati Brno – Veselí nad Moravou v úseku Blažovice – Nesovice, ke které se později přidají i práce v úseku Brno-Černovice – Blažovice. České dráhy proto přistoupily k úplnému vyloučení jízd vlaků na trati 340 v úseku Brno hl. n. – Nesovice a jejich převedení do náhradní autobusové dopravy. Tento stav potrvá až do 30. listopadu 2015. Částečně vyloučený úsek Brno hl. n. – Blažovice poslouží pouze pro průjezd rychlíků a spěšných vlaků směr Olomouc a Ostrava.

Organizace náhradní autobusové dopravy
Veškeré osobní a spěšné vlaky budou na trati 340 převedeny do náhradní autobusové dopravy ve čtyřech linkách:
• linka A (IDS JMK xS6A) v trase Brno – (po dálnici D1) – Slavkov u Brna – Nesovice za osobní vlaky, v úseku Brno – Slavkov u Brna je zrychlená, v úseku Slavkov u Brna – Nesovice obsluhuje všechny zastávky. V některých případech tato linka pokračuje až do Kyjova;
• linka B (IDS JMK xS6Chladný v trase Brno – Slavkov u Brna za osobní vlaky, obsluhuje všechny zastávky a ve Slavkově u Brna je zajištěna provázanost s linkou A;
• linka R (IDS JMK xR6) v trase Brno – (po dálnici D1) – Slavkov u Brna – Nesovice za spěšné vlaky, obsluhuje pouze zastávky, ve kterých zastavují spěšné vlaky;
• linka X v trase Brno-Židenice – Brno-Slatina zajišťuje spojení mezi zastávkami Brno-Židenice a Brno-Slatina ve špičkách pracovních dnů.

Vlakové soupravy budou po dobu čtyř měsíců jezdit pouze v úseku Nesovice – Kyjov – Veselí nad Moravou. V železniční stanici Nesovice bude zajištěn přestup mezi vlakovými soupravami osobních a spěšných vlaků a náhradní autobusovou dopravou.

Stanoviště náhradní autobusové dopravy jsou umístěna zpravidla co nejblíže železničním stanicím a zastávkám, jejich přehled je blíže uveden ve výlukovém jízdním řádu. Upozorňujeme však na některé odlišné polohy v Brně:
• Brno hlavní nádraží: autobusy náhradní dopravy budou odjíždět z ulice Uhelná, konkrétně z parkoviště u OD Tesco u výjezdu na ulici Úzká. Příchod na stanoviště náhradní dopravy podchodem pod stanicí. Na stanovišti je rovněž umístěn označovač pro označení jednorázových jízdních dokladů IDS JMK;
• Brno-Židenice: zastávka IDS JMK „Tržní“ na ulici Hladíkova (na zastávku IDS JMK „Židenice, nádraží“ budou přivedeny pouze spoje linky X ve špičkách pracovních dnů);
• Brno-Slatina: autobusy náhradní dopravy zastaví na zastávce IDS JMK „Řípská“ na stejnojmenné ulici (na zastávku IDS JMK „Slatina, nádraží“ budou přivedeny pouze spoje linky X ve špičkách pracovních dnů).

Přeprava jízdních kol nebude v autobusech náhradní dopravy možná. Cestujícím s jízdními koly doporučujeme při plánování cest využít spojů na tratích 250 a 330 (linka IDS JMK R5) přes Hodonín, Moravský Písek nebo Staré Město u Uherského Hradiště.

Podrobné informace získají cestující na stánkách www.cd.cz ve výlukovém jízdním řádu a v elektronických vyhledávačích spojení. Koordinátor IDS JMK, společnost KORDIS, a.s., vydala ve spolupráci s Českými dráhami přehledný letáček se základními informacemi o výluce a schématem vedení linek náhradní autobusové dopravy. Informace poskytují i zaměstnanci v osobních pokladnách. Prosíme cestující, aby dbali zvýšené pozornosti informacím na informačních panelech na nádražích.
Připravil: rjancar
PC-politika.cz
Zdroj: Internet
30.07.2015 06:57 210 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Host
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Blog
v PHP - Fusion 9.1
14 2 Balin50
23-01-2018 20:03
ban užívateľa
v PHP - Fusion 9.1
86 2 Balin50
23-01-2018 19:00
Ban
v PHP - Fusion 9.1
95 2 Balin50
23-01-2018 18:58
Fotogaléria
v PHP - Fusion 9.1
114 2 Balin50
23-01-2018 18:55
video infusion
v Bugy a chyby
692 17 RobiNN
23-01-2018 18:08
chyby
v PHP - Fusion 9.1
83 1 RobiNN
23-01-2018 17:54
Přihlásit se
Ještě nejste členem? Klikněte zde zaregistrovat se.
TECHNOLOGIE
Nejčtenější
7 dnů 14 dnů 30 dnů
>Jak to žije (13); rok 2018 (254x)

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Ubytování v apartmánech v Praze

SMS zdarma do všesch sítí