PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Technologie

SAP pomůže fotbalistům Manchester City FC k vyšší efektivitě ve financích i tréninku

Udržet v chodu fotbalový gigant jakým je Manchester City FC není vůbec jednoduché. Ani jeden z nejbohatších klubů světa se neobejde bez přesného plánování a snahy o co největší efektivitu, jak v oblasti financí, tak marketingu a v neposlední řadě i v tréninku. Druhý klub loňského ročníku Premier League bude mít letos v zádech výkonnou in-memory platformu SAP HANA a sadu na ní založených aplikací. Další útok na titul je tady.


Udržet v chodu fotbalový gigant jakým je Manchester City FC není vůbec jednoduché. Ani jeden z nejbohatších klubů světa se neobejde bez přesného plánování a snahy o co největší efektivitu, jak v oblasti financí, tak marketingu a v neposlední řadě i v tréninku. Druhý klub loňského ročníku Premier League bude mít letos v zádech výkonnou in-memory platformu SAP HANA a sadu na ní založených aplikací. Další útok na titul je tady.

Společnost SAP se stala oficiálním poskytovatelem cloudového softwaru a technickým poradcem společnosti City Football Group (CFG). Ta vlastní kromě hvězdného týmu Manchester City FC, také kluby New York City FC, Melbourne City FC a Yokohama F. Marinos. Nástroje založené na platformě SAP HANA pomohou všem klubům City Football Group, ale i samotné společnosti zjednodušit provozní činnost, podpořit obchodní stránku, zvýšit produktivitu a nabídnout lepší zážitek fanouškům.

A protože jde samozřejmě v první řadě o fotbal, budou Citizens a další tři kluby spolupracovat se společností SAP i na vývoji nových aplikací pro analýzu a zvyšování výkonnosti na hřišti určených pro hráče a trenéry. Jako jeden z prvních týmů na světě bude Manchester City FC používat sadu nástrojů SAP Sports One založenou na platformě SAP HANA. SAP Sports One rozšiřuje možnosti aplikace SAP Match Insights, používané mimo jiné i českým národním hokejovým týmem na letošním MS, o nástroje umožňující řízení chodu celého sportovního klubu, sledování a práci s talenty a řadu dalších prvků. Díky tomu má management i trenéři klubů k dispozici ucelenou platformu pro efektivní řízení celých týmů i jednotlivých hráčů a kontextovou analýzu dat pocházejících z různých zdrojů a v různých formátech. Podobně jako německá fotbalová reprezentace na mistrovství světa v Brazílii tak mohou i v Manchesteru využít detailních informací k vylepšení své hry a k útoku na titul.

Lepší služby pro fanoušky
Kromě sportovní části jsou dnes fotbalové kluby také velkými firmami, které musí zajistit celou řadu obchodních i personálních agend, ale také se postarat o komfort fanoušků na stadionech i mimo ně. Řada řešení společnosti SAP poslouží ke zlepšení služeb pro návštěvníky na stadionech CFG po celém světě. Fanoušci se mohou mimo jiné těšit na interaktivní digitální informační panely na stadionu Etihad, z nichž se dozví aktuální statistické údaje a další informace v reálném čase. SAP a CFG tak nabídnou fanouškům nový pohled na hru díky lepšímu přístupu k většímu množství dat a jejich analýze. CFG využije také obchodní řešení SAP hybris pro řízení vztahů a interakci se zákazníky.

Kromě toho bude skupina City Football Group využívat i další cloudová řešení od společnosti SAP, zejména řešení SuccessFactors, sociální platformu SAP Jam a finanční řešení SAP Simple Finance založené na platformě SAP HANA na podporu svého globálního růstu, pro dosažení provozních úspor a zlepšení personálního řízení. Nová informační infrastruktura CFG, jejímž smyslem bude urychlit a zefektivnit rozhodování na všech stupních organizace, bude založená na analytických a business intelligence řešeních společnosti SAP včetně SAP Predictive Analytics a SAP BusinessObjects. Tato infrastruktura umožní analyzovat a simulovat veškerá data – od údajů z elektronických turniketů až po výsledky prodeje upomínkových předmětů.

Připravil: rjancar
PC-politika.cz
Zdroj: Internet
31.07.2015 08:35 158 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Vývoj - ako pokračuje
v PHP-Fusion 9.0.3
69 1 Kvido
18-09-2018 12:59
Blogs na HP [Vyřešeno]
v PHP-Fusion 9.0
88 2 Kvido
15-09-2018 17:12
Tenisový portál [Vyřešeno]
v Obecná diskuse
170 3 jany
08-09-2018 08:06
Prihlásenie [Vyřešeno]
v Administrace systému
150 7 Balin50
05-09-2018 15:36
FAQ formátovanie [Vyřešeno]
v Administrace obsahu
221 8 RobiNN
05-09-2018 15:09
Token [Vyřešeno]
v Administrace systému
163 1 RobiNN
05-09-2018 15:05
Vzhled [Vyřešeno]
v Infuze, panely, vzhledy
210 2 RobiNN
05-09-2018 14:57
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Shoutbox
Chcete-li odeslat zprávu, musíte se přihlásit.
Kvido
před 17 dny
Jj. Zbytečné moc ne, pač tu u jejich reg. e-mailem nepustím zahraniční, nejčastěji ru., com., org.
RobiNN
před 18 dny
Kvido spammerov musíš vymazať a zablokovať ich IP. Inak je to zbytočne.
Kvido
před 18 dny
Protože se ve Fóru objevilo několik SPAMů, je nyní registrace nových členů zapnuta přes e-mail a povolení hlavního administratora.
RobiNN
před 1 měsícem
4 témy sú v základnej inštalácii (na 4. téme robím) Ďalšie sú tu https://github.co...ion/Themes a tu https://github.co...ion-Themes
F
před 1 měsícem
Kdy bude více vzhledů, módů a všeho možného do php fusion 9? :-)