Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.03.00
Překlad
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

Novinky

SAP pomůže fotbalistům Manchester City FC k vyšší efektivitě ve financích i tréninku

Udržet v chodu fotbalový gigant jakým je Manchester City FC není vůbec jednoduché. Ani jeden z nejbohatších klubů světa se neobejde bez přesného plánování a snahy o co největší efektivitu, jak v oblasti financí, tak marketingu a v neposlední řadě i v tréninku. Druhý klub loňského ročníku Premier League bude mít letos v zádech výkonnou in-memory platformu SAP HANA a sadu na ní založených aplikací. Další útok na titul je tady.


Udržet v chodu fotbalový gigant jakým je Manchester City FC není vůbec jednoduché. Ani jeden z nejbohatších klubů světa se neobejde bez přesného plánování a snahy o co největší efektivitu, jak v oblasti financí, tak marketingu a v neposlední řadě i v tréninku. Druhý klub loňského ročníku Premier League bude mít letos v zádech výkonnou in-memory platformu SAP HANA a sadu na ní založených aplikací. Další útok na titul je tady.

Společnost SAP se stala oficiálním poskytovatelem cloudového softwaru a technickým poradcem společnosti City Football Group (CFG). Ta vlastní kromě hvězdného týmu Manchester City FC, také kluby New York City FC, Melbourne City FC a Yokohama F. Marinos. Nástroje založené na platformě SAP HANA pomohou všem klubům City Football Group, ale i samotné společnosti zjednodušit provozní činnost, podpořit obchodní stránku, zvýšit produktivitu a nabídnout lepší zážitek fanouškům.

A protože jde samozřejmě v první řadě o fotbal, budou Citizens a další tři kluby spolupracovat se společností SAP i na vývoji nových aplikací pro analýzu a zvyšování výkonnosti na hřišti určených pro hráče a trenéry. Jako jeden z prvních týmů na světě bude Manchester City FC používat sadu nástrojů SAP Sports One založenou na platformě SAP HANA. SAP Sports One rozšiřuje možnosti aplikace SAP Match Insights, používané mimo jiné i českým národním hokejovým týmem na letošním MS, o nástroje umožňující řízení chodu celého sportovního klubu, sledování a práci s talenty a řadu dalších prvků. Díky tomu má management i trenéři klubů k dispozici ucelenou platformu pro efektivní řízení celých týmů i jednotlivých hráčů a kontextovou analýzu dat pocházejících z různých zdrojů a v různých formátech. Podobně jako německá fotbalová reprezentace na mistrovství světa v Brazílii tak mohou i v Manchesteru využít detailních informací k vylepšení své hry a k útoku na titul.

Lepší služby pro fanoušky
Kromě sportovní části jsou dnes fotbalové kluby také velkými firmami, které musí zajistit celou řadu obchodních i personálních agend, ale také se postarat o komfort fanoušků na stadionech i mimo ně. Řada řešení společnosti SAP poslouží ke zlepšení služeb pro návštěvníky na stadionech CFG po celém světě. Fanoušci se mohou mimo jiné těšit na interaktivní digitální informační panely na stadionu Etihad, z nichž se dozví aktuální statistické údaje a další informace v reálném čase. SAP a CFG tak nabídnou fanouškům nový pohled na hru díky lepšímu přístupu k většímu množství dat a jejich analýze. CFG využije také obchodní řešení SAP hybris pro řízení vztahů a interakci se zákazníky.

Kromě toho bude skupina City Football Group využívat i další cloudová řešení od společnosti SAP, zejména řešení SuccessFactors, sociální platformu SAP Jam a finanční řešení SAP Simple Finance založené na platformě SAP HANA na podporu svého globálního růstu, pro dosažení provozních úspor a zlepšení personálního řízení. Nová informační infrastruktura CFG, jejímž smyslem bude urychlit a zefektivnit rozhodování na všech stupních organizace, bude založená na analytických a business intelligence řešeních společnosti SAP včetně SAP Predictive Analytics a SAP BusinessObjects. Tato infrastruktura umožní analyzovat a simulovat veškerá data – od údajů z elektronických turniketů až po výsledky prodeje upomínkových předmětů.

Připravil: rjancar
PC-politika.cz
Zdroj: Internet


!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0],p=/^http:/.test(d.location)?'http':'https';if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+'://platform.twitter.com/widgets.js';fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document, 'script', 'twitter-wjs');
{lang: 'cs'}


Kvido 31.07.2015 07:35 200 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Stránka bola aktualizovaná na 9.03.00
v Obecná diskuse
17 0 RobiNN
16-02-2019 13:24
FAQ
v PHP-Fusion 9
368 4 Balin50
12-02-2019 09:55
Vlastný panel - editacia
v Administrace obsahu
135 0 Balin50
12-02-2019 09:52
Zoznam členov
v PHP-Fusion 9
364 3 RobiNN
11-02-2019 23:05
Fórum - nové vlákno
v Administrace obsahu
169 1 RobiNN
11-02-2019 23:00
Panely
v PHP-Fusion 9
294 6 RobiNN
10-02-2019 20:27
Tvorba obsahu - Vlastní stránka
v PHP-Fusion 9
412 8 RobiNN
10-02-2019 20:23