PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Technologie

Víte o tom; usídlení cizinci si mohou v Česku volit své lidi

Víte o tom, že Česká republika ratifikovala za sborového mlčení mainstreamových médií mezinárodní úmluvu, která přinese volební právo cizincům a umožní jim zakládat spolky „pro obhajobu svých zájmů a projevů své kulturní svébytnosti“. Zase bude mít někdo z Česka tučné konto v JAR či Nizozemí, když tuto zhovadilost prosadil. Máme provokatéry a korupčníky dále na nejvyšších místech... Čtěte dále šokujíci informaci Lukáše Cvrčka.

Víte o tom, že Česká republika ratifikovala za sborového mlčení mainstreamových médií mezinárodní úmluvu, která přinese volební právo cizincům a umožní jim zakládat spolky „pro obhajobu svých zájmů a projevů své kulturní svébytnosti“. Zase bude mít někdo z Česka tučné konto v JAR či Nizozemí, když tuto zhovadilost prosadil. Máme provokatéry a korupčníky dále na nejvyšších místech... Čtěte dále šokujíci informaci Lukáše Cvrčka.

Internetový portál Česká justice přinesl informaci o tom, že dne 17. července 2015 Česká republika ratifikovala Úmluvu o účasti cizinců na veřejném životě na místní úrovni. Od 1. listopadu 2015 budou mít kvůli tomu cizinci s legálním pobytem v České republice právo budovat na našem území místní sdružení pro obhajobu svých zájmů a projevů své kulturní svébytnosti, zakládat vlastní odbory a především volit v místních volbách.

Kromě toho vyplývá z úmluvy také závazek České republiky, že místní orgány, na jejichž území se nalézá „významné množství usídlených cizinců“ mají bez překážek přijímat institucionální opatření a vytvářet spojovací články mezi cizinci a místními orgány nebo poskytovat platformu pro formulaci názorů a přání usídlených cizinců ve věcech, které se jich zvláště dotýkají ve vztahu k místnímu veřejnému životu.

Přeloženo do běžné češtiny to znamená, že cizinci si bez ohledu na výsledky voleb dosadí za české peníze na úřady své lidi , kteří pak budou na úředníky tlačit, aby rozhodovali podle přání cizinců...

Úmluva přitom nerozlišuje, zda jde o usídlené cizince z Evropské unie či o osoby pocházející z některé z afrických nebo arabských zemí, Ukrajiny, Ruska nebo Vietnamu. Definici cizince přináší článek 2 Úmluvy takto: „Pro účely této Úmluvy termín „usídlení cizinci“ znamená osoby, které nejsou občany státu a oprávněně sídlí na jeho území.“

Vzhledem k tomu, že v České republice nyní žije legálně téměř půl milionu cizinců a další jsou již na cestě, přinese přijetí této úmluvy radikální překreslení české volební mapy. Prozatím sice „pouze“ na lokální úrovni, ale ministr za ČSSD Jiří Dienstbier už delší dobu pracuje na tom, aby cizinci získali volební právo na všech úrovních od obcí až po parlament (článek o jeho snahách zde ). – to je debil!!!

Eurofanatici nad tím nejspíš zkusí mávnout rukou s tím, že to přece patří ke členství v „klubu“, kam většina z nás chtěla, tak jaképak copak. Držet hubu a bruselskou linii. Kupředu levá! Jenže jak si vysvětlit, že tuto úmluvu nepodepsalo Slovensko, Německo, Francie, Belgie, Bulharsko, Irsko, Maďarsko a další státy, zatímco Česká republika je v jednom šiku s předními výspami multikulturalismu, jako je Švédsko, Dánsko, Nizozemí nebo Itálie?

V tomto světle konečně dostává jasně čitelný smysl umanutá snaha „české“ vlády trvale usadit v naší zemi co nejvíce imigrantů bez ohledu na to, že přímá pomoc v uprchlických táborech v zahraničí by měla pozitivní efekt pro násobně více lidí bez negativních dopadů, které nevyhnutelně přinese masové přesídlování cizinců do českého prostředí.


Nejde o nic jiného, než o promyšlený plán dovézt si z ciziny nové voliče, kteří budou na oplátku volit partaje, jež jim zajistily bezpracný přístup k českému blahobytu a sociálním dávkám! ČSSD se už proto těší na nové „levicové“ voliče, KDU-ČSL doufá, že díky pokřtěným pohanům snad zacelí ztráty po vymírajících pobožných stařenkách z jižní Moravy, a politická firma ANO zkrátka nechce propásnout novou obchodní příležitost v mocenském byznysu.

Původní obyvatelstvo je pak vládnoucími politiky vnímáno jako tupé stádo ovcí, kterému se o cíleném podkopávání jeho politického vlivu jednoduše neřekne. Místo toho se postraší atrapami šibenic, do koryta se mu hodí pár nesplnitelných populistických slibů a jede se vesele dál v honbě za novými voliči z ciziny.


Nechci ostouzet voliče současné vládní koalice, která tyto své záměry před volbami nedávala otevřeně najevo. Pokud však po příštích volbách narazím na někoho, kdo mi bude vykládat, že nestojí o masovou imigraci a přitom volí ČSSD, KDU-ČSL nebo ANO, bez obalu mu rovnou mezi oči po zásluze napálím, že by měl být zbaven svéprávnosti!

Mimochodem ratifikační proces završil svým podpisem přední "islamobijec" a prezident ČR v jedné osobě Zeman, který ho v roce 2000 ještě jako premiér také odstartoval.

P. S. Pokud mi někdo v diskusi pošle odkaz na reportáž některého masově čteného či sledovaného mainstreamového mediálního titulu o ratifikaci výše zmíněné úmluvy, rád se omluvím za svou nešikovnost. Mně po zadání klíčového slova „Úmluva o účasti cizinců na veřejném životě na místní úrovni“ vypadl z vyhledavače Google pouze půl roku starý článek na denik.cz o tom, že něco takového možná jednou bude, a pak několik aktuálních článků na webech, které si rozhodně nemohou dělat nárok na označení „masově čtený či sledovaný mediální mainstream“.
Připravil: Lukáš Cvrček
PC-politika.cz
Zdroj: Blog/CvrčekKvido 03.08.2015 14:42 787 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Novinky - video
v Administrace obsahu
92 7 Balin50
18-10-2018 09:38
Instalace na Ubuntu serveru
v PHP-Fusion 9.0
143 8 grootcz
11-10-2018 19:27
PHP 7 čeština
v PHP-Fusion 7
217 1 Kvido
28-09-2018 13:46
Vývoj - ako pokračuje
v PHP-Fusion 9.0.3
229 2 RobiNN
23-09-2018 13:37
FAQ chyba
v Administrace obsahu
160 1 RobiNN
23-09-2018 13:35
Blogs na HP [Vyřešeno]
v PHP-Fusion 9.0
211 2 Kvido
15-09-2018 17:12
Tenisový portál [Vyřešeno]
v Obecná diskuse
324 3 jany
08-09-2018 08:06
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Shoutbox
Chcete-li odeslat zprávu, musíte se přihlásit.
Nebyly odeslány žádné zprávy.