Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.03.00
Překlad CZ/SK
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

Novinky

Víte o tom; usídlení cizinci si mohou v Česku volit své lidi

Víte o tom, že Česká republika ratifikovala za sborového mlčení mainstreamových médií mezinárodní úmluvu, která přinese volební právo cizincům a umožní jim zakládat spolky „pro obhajobu svých zájmů a projevů své kulturní svébytnosti“. Zase bude mít někdo z Česka tučné konto v JAR či Nizozemí, když tuto zhovadilost prosadil. Máme provokatéry a korupčníky dále na nejvyšších místech... Čtěte dále šokujíci informaci Lukáše Cvrčka.

Víte o tom, že Česká republika ratifikovala za sborového mlčení mainstreamových médií mezinárodní úmluvu, která přinese volební právo cizincům a umožní jim zakládat spolky „pro obhajobu svých zájmů a projevů své kulturní svébytnosti“. Zase bude mít někdo z Česka tučné konto v JAR či Nizozemí, když tuto zhovadilost prosadil. Máme provokatéry a korupčníky dále na nejvyšších místech... Čtěte dále šokujíci informaci Lukáše Cvrčka.

Internetový portál Česká justice přinesl informaci o tom, že dne 17. července 2015 Česká republika ratifikovala Úmluvu o účasti cizinců na veřejném životě na místní úrovni. Od 1. listopadu 2015 budou mít kvůli tomu cizinci s legálním pobytem v České republice právo budovat na našem území místní sdružení pro obhajobu svých zájmů a projevů své kulturní svébytnosti, zakládat vlastní odbory a především volit v místních volbách.

Kromě toho vyplývá z úmluvy také závazek České republiky, že místní orgány, na jejichž území se nalézá „významné množství usídlených cizinců“ mají bez překážek přijímat institucionální opatření a vytvářet spojovací články mezi cizinci a místními orgány nebo poskytovat platformu pro formulaci názorů a přání usídlených cizinců ve věcech, které se jich zvláště dotýkají ve vztahu k místnímu veřejnému životu.

Přeloženo do běžné češtiny to znamená, že cizinci si bez ohledu na výsledky voleb dosadí za české peníze na úřady své lidi , kteří pak budou na úředníky tlačit, aby rozhodovali podle přání cizinců...

Úmluva přitom nerozlišuje, zda jde o usídlené cizince z Evropské unie či o osoby pocházející z některé z afrických nebo arabských zemí, Ukrajiny, Ruska nebo Vietnamu. Definici cizince přináší článek 2 Úmluvy takto: „Pro účely této Úmluvy termín „usídlení cizinci“ znamená osoby, které nejsou občany státu a oprávněně sídlí na jeho území.“

Vzhledem k tomu, že v České republice nyní žije legálně téměř půl milionu cizinců a další jsou již na cestě, přinese přijetí této úmluvy radikální překreslení české volební mapy. Prozatím sice „pouze“ na lokální úrovni, ale ministr za ČSSD Jiří Dienstbier už delší dobu pracuje na tom, aby cizinci získali volební právo na všech úrovních od obcí až po parlament (článek o jeho snahách zde ). – to je debil!!!

Eurofanatici nad tím nejspíš zkusí mávnout rukou s tím, že to přece patří ke členství v „klubu“, kam většina z nás chtěla, tak jaképak copak. Držet hubu a bruselskou linii. Kupředu levá! Jenže jak si vysvětlit, že tuto úmluvu nepodepsalo Slovensko, Německo, Francie, Belgie, Bulharsko, Irsko, Maďarsko a další státy, zatímco Česká republika je v jednom šiku s předními výspami multikulturalismu, jako je Švédsko, Dánsko, Nizozemí nebo Itálie?

V tomto světle konečně dostává jasně čitelný smysl umanutá snaha „české“ vlády trvale usadit v naší zemi co nejvíce imigrantů bez ohledu na to, že přímá pomoc v uprchlických táborech v zahraničí by měla pozitivní efekt pro násobně více lidí bez negativních dopadů, které nevyhnutelně přinese masové přesídlování cizinců do českého prostředí.


Nejde o nic jiného, než o promyšlený plán dovézt si z ciziny nové voliče, kteří budou na oplátku volit partaje, jež jim zajistily bezpracný přístup k českému blahobytu a sociálním dávkám! ČSSD se už proto těší na nové „levicové“ voliče, KDU-ČSL doufá, že díky pokřtěným pohanům snad zacelí ztráty po vymírajících pobožných stařenkách z jižní Moravy, a politická firma ANO zkrátka nechce propásnout novou obchodní příležitost v mocenském byznysu.

Původní obyvatelstvo je pak vládnoucími politiky vnímáno jako tupé stádo ovcí, kterému se o cíleném podkopávání jeho politického vlivu jednoduše neřekne. Místo toho se postraší atrapami šibenic, do koryta se mu hodí pár nesplnitelných populistických slibů a jede se vesele dál v honbě za novými voliči z ciziny.


Nechci ostouzet voliče současné vládní koalice, která tyto své záměry před volbami nedávala otevřeně najevo. Pokud však po příštích volbách narazím na někoho, kdo mi bude vykládat, že nestojí o masovou imigraci a přitom volí ČSSD, KDU-ČSL nebo ANO, bez obalu mu rovnou mezi oči po zásluze napálím, že by měl být zbaven svéprávnosti!

Mimochodem ratifikační proces završil svým podpisem přední "islamobijec" a prezident ČR v jedné osobě Zeman, který ho v roce 2000 ještě jako premiér také odstartoval.

P. S. Pokud mi někdo v diskusi pošle odkaz na reportáž některého masově čteného či sledovaného mainstreamového mediálního titulu o ratifikaci výše zmíněné úmluvy, rád se omluvím za svou nešikovnost. Mně po zadání klíčového slova „Úmluva o účasti cizinců na veřejném životě na místní úrovni“ vypadl z vyhledavače Google pouze půl roku starý článek na denik.cz o tom, že něco takového možná jednou bude, a pak několik aktuálních článků na webech, které si rozhodně nemohou dělat nárok na označení „masově čtený či sledovaný mediální mainstream“.
Připravil: Lukáš Cvrček
PC-politika.cz
Zdroj: Blog/Cvrček


!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0],p=/^http:/.test(d.location)?'http':'https';if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+'://platform.twitter.com/widgets.js';fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document, 'script', 'twitter-wjs');
{lang: 'cs'}

Kvido 03.08.2015 13:42 988 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Banner
v Administrace obsahu
68 0 Balin50
21-03-2019 11:31
Ako skryt welcome spravu pre prihlasenych
v Pomoc
82 2 jany
19-03-2019 22:06
Užívatelské polia
v PHP-Fusion 9
365 19 Balin50
19-03-2019 18:00
Vlastné stránky
v PHP-Fusion 9
136 3 Balin50
18-03-2019 21:15
Tvorba Theme - ( Bootstrap )
v PHP-Fusion 9
180 5 RobiNN
17-03-2019 21:45
Chyba databáze
v PHP-Fusion 8
4145 12 RobiNN
14-03-2019 12:29
SEO ako to funguje
v PHP-Fusion 9
426 2 Balin50
10-03-2019 08:44