PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Technologie

Lenovo PHAB Plus mění definici spojení tabletu a mobilního telefonu

Společnost Lenovo představila nejžhavější novinku na poli mobilních zařízení. Je jím Lenovo PHAB Plus, prémiový phablet optimalizovaný pro ovládání jednou rukou. Lenovo PHAB Plus nabízí uživatelům řešení při rozhodování mezi nákladným chytrým telefonem s velkým displejem a obyčejným malým tabletem. 6,8palcové zařízení nabídne kromě zábavy rychlé internetové připojení a celodenní výdrž baterie, které nemají v této kategorii konkurenci.Společnost Lenovo představila nejžhavější novinku na poli mobilních zařízení. Je jím Lenovo PHAB Plus, prémiový phablet optimalizovaný pro ovládání jednou rukou. Lenovo PHAB Plus nabízí uživatelům řešení při rozhodování mezi nákladným chytrým telefonem s velkým displejem a obyčejným malým tabletem. 6,8palcové zařízení nabídne kromě zábavy rychlé internetové připojení a celodenní výdrž baterie, které nemají v této kategorii konkurenci.

„Zařízení s velkou obrazovkou jsou velmi populární mezi technicky zdatnými uživateli. Uvědomujeme si ale, že otázka přenositelnosti je jedním z problematických bodů u všech těchto zařízení. Nový PHAB Plus tyto hranice boří právě tím, že v sobě spojuje klíčové funkce tabletu s přenositelností smartphonu ve stylové kovové jednolité konstrukci kompaktních rozměrů. Na rozdíl od ostatních phabletů na trhu se PHAB Plus může pochlubit Full HD displejem optimalizovaným pro ovládání jednou rukou. Zároveň poskytne bezkonkurenční obrazový a zvukový zážitek za velmi příznivou cenu,“ říká Jaroslav Král, produktový manažer společnosti Lenovo Česká republika.

Podle nejnovějších průzkumů se volání řadí v pomyslném žebříčku aktivit s mobilním telefonem až za další činnosti, jako je prohlížení internetu, sledování sociálních sítí, poslech hudby a hraní her. Právě preference těchto aktivit před primární funkcí telefonu stírá hranice mezi použitelností tabletu a smartphonu. Zařízení PHAB Plus je reakcí společnosti Lenovo na tyto změny na trhu. Spojuje totiž ty nejlepší vlastnosti a funkce jak smartphonu, tak tabletu do jednoho stylového zařízení.

Lenovo PHAB Plus řeší požadavek uživatelů na maximální konektivitu kdekoliv a kdykoliv díky podpoře Dual SIM a vysokorychlostnímu připojení LTE (4G), které zajišťují spolehlivé a rychlé připojení k internetu doma i v zahraničí. Tyto funkce jsou postaveny na nejnovějším operačním systému Android 5.0 Lollipop, který phabletu přináší lepší výkon pro bezproblémové připojení.

Pro pořízení fotografií a videa poslouží zadní 13Mpx nebo přední 5Mpx fotoaparát, přičemž oba zajistí ostrý obraz bez ohledu na nastavení. Funkce panoramatické selfie a duální LED blesk umožní uživatelům pořídit fotografie v přirozených barvách a s reálnými tóny pleti. Nastavení Low Light pomůže uživatelům vytvořit jasný snímek i ve špatně osvětleném prostředí. Firemní uživatelé se mohou zároveň těšit na chytrý nástroj, který umožní zachytit fotografii pro prezentaci prakticky z jakéhokoliv úhlu a poté snímek ještě upravit pro dosažení nejlepších výsledků.

Lenovo PHAB Plus je kompatibilní pro leváky i praváky a ovládání jednou rukou, takže se phablet pohodlněji drží a používá. Uživatelé mohou dvojím klepnutím otočit obrazovku, dlouhým stiskem kdekoliv na displeji pořídit fotografii, potřást zařízením pro zamknutí, používat klávesnici, která se posouvá podle pozice jejich ruky nebo přijmout hovor pomocí série hlasových příkazů. Nový phablet se také pyšní 3500mAh baterií a zabudovanou platformou, která omezuje vnitřní teplotu zařízení. Spojení těchto komponent propůjčuje phabletu Lenovo PHAB Plus výdrž až 24 hodin hovoru a 20 dní v pohotovostním režimu.

Lenovo PHAB Plus je kromě smartphonu také tablet zaměřený na zábavu, kterou přináší 6,8palcový Full HD displej. Zařízení je kompatibilní s jakýmkoliv HD obsahem, ať už jde o fotky, filmy nebo hry. Spolu s vnitřní 32GB pamětí mohou uživatelé snadno získat maximální multimédiální zážitek. IPS technologie rovněž zaručuje široké pozorovací úhly, vyšší čitelnost displeje a živější barvy při sledování videí nebo prohlížení obsahu na sociálních sítích.

„Nejlepším způsobem, jak si vychutnat svou oblíbenou hudbu, filmy a televizní pořady, je spojení skvělého obrazu a úžasného zvuku, který dodává akci na displeji tu správnou hloubku,“ říká John Couling, Senior Vice President, E-Media Business Group, Dolby Laboratories. „Lenovo PHAB ve spojení s technologií Dolby Atmos nabízí úchvatný živý zvuk pro ještě větší zážitek z mobilní zábavy.“

S Lenovo PHAB Plus si přijdou na své i hráči her. Osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 615 v kombinaci s 2 GB RAM posouvají hraní na vyšší úroveň díky mimořádné rychlosti reakcí zařízení na každý povel hráče. Zároveň tyto prvky hardwarové výbavy zajistí plynulý běh všech ostatních funkcí phabletu, rozšiřují jeho použitelnost a tím i zážitek z virtuální reality.
Kromě těchto funkcí nabízí Lenovo PHAB Plus uživatelům také svůj atraktivní design. Zařízení je vyrobeno z lehké a odolné hliníkové slitiny s oblými hranami a leštěnými tlačítky. K dostání je v bronzovém, stříbrném a zlatém barevném provedení.

Řada zařízení PHAB zahrnuje kromě modelu Plus také model PHAB, který nabízí větší 6,48palcový HD displej, bezkonkurenční výdrž 4250mAh baterie a funkci Voice 360°. Spojení tří mikrofonů na těle phabletu a dedikovaného zvukového procesoru zajistí čistý hlasový vstup a bezchybný zvuk reproduktorů. O plynulý chod a maximální výkon zařízení se postará osmijádrový procesor Qualcomm spolu s 1 GB operační paměti. Lenovo PHAB je tenký pouhých 8,9 milimetrů, váží 250 gramů a bude k dispozici v černém, bílém, světle modrém a karmínově červeném provedení.
Připravil: rjancar
PC-politika.cz
Zdroj: Internet06.09.2015 07:53 156 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
tabulka pre mobilnu verziu
v Pomoc
15 1 RobiNN
14-08-2018 11:53
odstranenie panelov [Vyřeše...
v PHP-Fusion 9.0.3
330 15 RobiNN
14-08-2018 11:50
cukanie menu [Vyřešeno]
v Infuze, panely, vzhledy
228 28 Kvido
14-08-2018 04:50
Šablony mailov
v Administrace nastavení
31 2 Balin50
13-08-2018 16:53
Kontrola webu
v Obecná diskuse
102 3 jany
10-08-2018 09:27
Viac odkazov v menu pod hla...
v Infuze, panely, vzhledy
72 2 jany
09-08-2018 20:20
Zmena obrazku v hlavicke [V...
v PHP-Fusion 9.0.3
128 7 jany
05-08-2018 22:06