PHP-Fusion
PHP-Fusion je lehký open source redakční systém (CMS) napsaný v PHP. PHP-Fusion využívá databázi MySQL na ukládání obsahu vašich stránek a obsahuje jednoduchý, ale komplexní a kompletní administrativní systém na správu vašich stránek. PHP-Fusion obsahuje nejběžnější funkce, které byste očekávali v mnoha dalších CMS systémech.
Icon Aktuální verze: 9.0 - 27.4. 2017
Stáhnout
Language Překlad
Stáhnout

Technologie

Monitory Philips s technologií SoftBlue chrání zrak bez vlivu na kvalitu zobrazovaných barev

MMD představila domácím uživatelům a profesionálům nové monitory s inovativní technologií SoftBlue. Tato technologie snižuje únavu očí a chrání zrak před vlivem škodlivého modrého světla bez jakéhokoli dopadu na kvalitu a věrnost zobrazovaných barev.

MMD představila domácím uživatelům a profesionálům nové monitory s inovativní technologií SoftBlue. Tato technologie snižuje únavu očí a chrání zrak před vlivem škodlivého modrého světla bez jakéhokoli dopadu na kvalitu a věrnost zobrazovaných barev.

Uživatelé tak mají zajištěnou pohodu pro své oči a zároveň i profesionální úroveň podání barev. Zatímco nové monitory s technologií SoftBlue určené pro domácí uživatele jsou již naskladněny (E-Line), monitory pro profesionály (P-Line) budou k dispozici během tohoto podzimu.

„Nová technologie SoftBlue symbolizuje odhodlání společnosti MMD starat se o zdraví a pohodu uživatelů a zároveň poskytovat dokonalý barevný obraz. Studie ukazují, že modré světlo z LED displejů může poškodit oči a tím ovlivnit vidění. A protože lidé tráví před obrazovkami stále více a více času, vystavují svoje oči škodlivým paprskům. Je prokázáno, že naše nová technologie SoftBlue dokáže toto riziko snížit, a navíc je certifikována mezinárodními zkušebními organizacemi SGS Labs a TUV Rheinland,“ okomentoval novou řadu monitorů Philips s technologií SoftBlue Jiří Dubina, Regional Sales Director v MMD.Odstranění škodlivého modrého světla přímo ve zdroji

Nové monitory Philips s technologií SoftBlue zvolily odlišný přístup k odstraňování škodlivého modrého světla. Na rozdíl od řešení postavených na filtrech – tedy využití speciálního skla před obrazovkou nebo brýlí s ochranou před modrým světlem – zachovávají monitory Philips s technologií SoftBlue věrnost zobrazovaných barev. Řešení s filtry totiž zabarvují obraz dožluta a v nejlepším případě kazí zážitek ze sledování. V nejhorším případě – například při využívání monitoru během lékařských vyšetření, která spoléhají na věrné podání barev – se monitory stávají nepoužitelnými.

Monitory Philips s technologií SoftBlue totiž zmírňují nepříznivé modré světlo hned ve zdroji. Tato technologie odstraňuje škodlivé emise modrého světla ve škodlivých vlnových délkách na horním konci krátkovlnného spektra a posunuje vrchol vlnové délky ze 450 nm na 460 nm. Tak dochází k útlumu nepříznivého modrého světla o více než 90 % bez jakéhokoli vlivu na kvalitu a věrnost zobrazovaných barev.

E-Line a P-Line: výkon do práce i na doma
Vedle technologie SoftBlue je všech pět nových monitorů vybaveno kompletní sadou funkcí, které zajišťují maximální výkon – IPS-ADS panel pro extra široké pozorovací úhly (178°/178°) a ostrý obraz s živými barvami, formát obrazu 16:9, Full HD rozlišení (1920 x 1080), zabudované stereo reproduktory, které svým zvukem skvěle doplňují zážitek ze sledování.

Monitory určené pro domácí uživatele (E-Line) jsou dostupné hned ve třech velikostech – 21,5 palce, 23,6 palce a 27 palců –, mají elegantní tenký design s dotykovým ovládáním, který ozdobí každou moderní domácnost. Všechny modely jsou vybaveny unikátními chytrými funkcemi, jako je SmartContrast, která dynamicky zlepšuje nastavení kontrastu, a SmartImageLite, která upravuje kontrast, sytost a ostrost barev pro dokonalé zobrazení jakéhokoli obsahu. To vše v reálném čase a stisknutím jediného tlačítka.

Nové monitory z řady P, dostupné ve velikostech 21,5 palce a 23,8 palce, jsou navrženy tak, aby vyhovovaly požadavkům profesionálních uživatelů. U obou těchto modelů je technologie SoftBlue doplněna další technologií, která zmírňuje únavu očí, reguluje jas a redukuje blikání, a to Flicker-Free. Díky základně SmartErgoBase lze monitor naklánět, otáčet a výškově nastavovat podle požadavků uživatele. Jedná se tedy opět o funkce, které zvyšují produktivitu a snižují fyzickou námahu uživatele během dlouhého pracovního dne. Oba modely jsou vybaveny také technologií SmartImage s dynamickou optimalizací kontrastu obrazu, sytosti a ostrosti barev a speciálním ekonomickým režimem pro úsporu energie. Další úsporu zajišťuje integrovaná technologie PowerSensor, která dokáže rozpoznat, zda se uživatel vzdálil od monitoru, a v takovém případě automaticky sníží jas monitoru. Tak dochází k úspoře nákladů na elektřinu až o 80 % a prodlužuje se životnost monitoru.

Dostupnost
Monitory z produktové řady E, tedy 27palcový Philips 277E6EDAD, 23,6palcový Philips 247E6EDAW a 21,5palcový Philips 227E6EDSD, jsou již na českém a slovenském trhu dostupné. Monitory z produktové řady P budou k dispozici během září 2015.

Připravil: rjancar
PC-politika.cz
Zdroj: Internet07.09.2015 05:09 105 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Host
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
cron.php - chyba
v PHP - Fusion 9.1
21 0 Balin50
22-01-2018 15:09
video infusion
v Bugy a chyby
654 16 zizub
21-01-2018 23:06
ban užívateľa
v PHP - Fusion 9.1
41 0 Balin50
21-01-2018 11:29
chyby
v PHP - Fusion 9.1
61 0 Balin50
20-01-2018 21:36
Fotogaléria
v PHP - Fusion 9.1
86 0 Balin50
19-01-2018 17:38
Ban
v PHP - Fusion 9.1
75 0 Balin50
19-01-2018 15:15
Přihlásit se
Ještě nejste členem? Klikněte zde zaregistrovat se.
TECHNOLOGIE
Nejčtenější
7 dnů 14 dnů 30 dnů
>Jak to žije (13); rok 2018 (245x)

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Ubytování v apartmánech v Praze

SMS zdarma do všesch sítí