PHP-Fusion
PHP-Fusion je lehký open source redakční systém (CMS) napsaný v PHP. PHP-Fusion využívá databázi MySQL na ukládání obsahu vašich stránek a obsahuje jednoduchý, ale komplexní a kompletní administrativní systém na správu vašich stránek. PHP-Fusion obsahuje nejběžnější funkce, které byste očekávali v mnoha dalších CMS systémech.
Icon Aktuální verze: 9.0 - 27.4. 2017
Stáhnout
Language Překlad
Stáhnout

Technologie

VMware rozšiřuje sjednocenou platformu pro hybridní cloud

Společnost VMware na konferenci VMworld 2015 představila nové funkce své sjednocené platformy pro hybridní cloud. Nové služby veřejného cloudu a softwarově definovaná řešení umožní zákazníkům rychleji vytvářet aplikace, zlepšit bezpečnost IT, zrychlit obnovu po havárii a podpořit zaměstnance při vytváření skutečných obchodních hodnot.

Společnost VMware na konferenci VMworld 2015 představila nové funkce své sjednocené platformy pro hybridní cloud. Nové služby veřejného cloudu a softwarově definovaná řešení umožní zákazníkům rychleji vytvářet aplikace, zlepšit bezpečnost IT, zrychlit obnovu po havárii a podpořit zaměstnance při vytváření skutečných obchodních hodnot.

„Proměna digitálního podnikání vytváří nové příležitosti i nová rizika pro každé odvětí,“ řekl Raghu Raghuram, výkonný viceprezident a generální ředitel divize softwarově definovaných datových center ve společnosti VMware. „Pohonem této digitální transformace jsou aplikace. S naší strategií One Cloud, Any Application, Any Device™ (jeden cloud, jakákoli aplikace, libovolné zařízení) a naší sjednocenou platformou pro hybridní cloud podporujeme ve VMware novou generaci vedoucích hráčů v oboru, aby doručovali aplikace se stabilitou, bezpečností a spolehlivostí velkých organizací, a zároveň inovovali s pružností start-upu.“
Sjednocená platforma pro hybridní cloud od VMware umožňuje zákazníkům vytvářet jedno konzistentní prostředí založené na VMware vSphere napříč privátním i veřejným cloudem, a bezpečně tak vytvářet, provozovat i poskytovat jakoukoli tradiční nebo nativní cloudovou aplikaci. Sjednocená platforma pro hybridní cloud od VMware je založena na architektuře softwarově definovaného datového centra a nabízí zákazníkům otevřenost a možnost volby způsobu, jak vytvářet a řídit aplikace i cloudová prostředí na základě aktuálních potřeb.

VMware rozšiřuje portfolio služeb veřejného cloudu
VMware vCloud Air, veřejný cloud, který je součástí sjednocené platformy od VMware, umožňuje propojení datového centra a cloudu, takže všechny zdroje jsou přístupné a sdílené napříč hybridním cloudem. VMware vCloud Air zjednodušuje digitální procesy potřebné k využití hodnoty aplikací, a zároveň zajišťuje bezpečnost a výkon v souladu s požadavky organizací.

Nové a rozšířené služby vCloud Air zahrnují:
• Služby VMware vCloud Air Disaster Recovery – VMware nabízí unikátní přístup ke cloudovému obnovení po havárii (DR), které zahrnuje jedinou cloudovou řídící konzoli a cloudové služby, které zajistí sjednocenou ochranu pro všechny zdroje on- i off-premise. K novým funkcím patří:
o Disaster Recovery OnDemand: VMware přidává možnost platit pouze za reálně využité služby v rámci vCloud Air Disaster Recovery. Zákazníci paušálně zaplatí za každý chráněný virtuální stroj a množství úložné kapacity využité virtuálními stroji. Pokud probíhá DR test nebo dojde k DR události, zákazníci zaplatí pouze za výpočetní výkon využitý při provozu virtuálních strojů.

o Site Recovery Manager Air: Site Recovery Manager Air je nová nabídka z oblasti software jako služba, která poskytne zákazníkům využívajícím VMware vCloud Air Disaster Recovery pokročilé řešení pro správu designu, testování, exekuci a orchestraci plánů pro centralizovanou podnikovou kontinuitu a zotavení po havárii. VMware Site Recovery Manager Air umožní rychlé, spolehlivé a organizované obnovení aplikací využívajících více různých virtuálních strojů a datových center chráněných v rámci VMware vCloud Air.
• VMware vCloud Air Object Storage – VMware vCloud Air Object Storage obsahuje portfolio vysoce škálovatelných, spolehlivých a cenově efektivních služeb úložiště pro nestrukturovaná data. VMware vCloud Air Object Storage provozovaný na cloudové platformě společnosti Google je založen na řešení Google Cloud Storage a integrovaný v rámci vCloud Air OnDemand. VMware vCloud Air Object Storage provozovaný společností EMC je založen na EMC ViPR, nabízeném v rámci EMC Cloud Services a integrovaném v rámci vCloud Air OnDemand. VMware vCloud Air Object Storage lze snadno nastavit, poskytne výjimečnou odolnost a dostupnost, a redukuje potřebu ochrany dat díky zabudované redundanci. Výsledkem bude snadný přístup z libovolného zařízení, odkudkoli a kdykoli.
• VMware vCloud Air SQL – VMware vCloud Air SQL je nové řešení nabízející databázi formou služby, které poskytne snadný přístup ke škálovatelným relačním databázím založeným na cloudu. vCloud Air SQL je poskytován ve formě nákladově efektivního modelu, kdy zákazníci platí pouze za využité služby, a je vybudován na základě ověřené platformy vSphere. vCloud Air SQL bude podporovat hybridní datová řešení, která plynule a bezpečně rozšiřují místní databáze do cloudu. VMware vCloud Air SQL podpoří Microsoft SQL Server, s různými verzemi paměti, výpočetního výkonu a úložiště, a do budoucna by měl podporovat i další relační databáze.
Připravil: rjancar
PC-politika.cz
Zdroj: Internet


infoadmin 10.09.2015 06:39 189 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Host
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
мтб 1 4 многофункциональный...
v Bugy a chyby
11 1 Balin50
19-01-2018 21:46
Fotogaléria
v PHP - Fusion 9.1
22 0 Balin50
19-01-2018 17:38
Ban
v PHP - Fusion 9.1
21 0 Balin50
19-01-2018 15:15
video infusion
v Bugy a chyby
532 13 RobiNN
18-01-2018 13:35
fusion 9
v PHP - Fusion 9.0
108 3 Balin50
17-01-2018 09:06
chyba v súkromných správach
v Administrace obsahu
402 8 Balin50
11-01-2018 20:38
Nejnovější videa
Přihlásit se
Ještě nejste členem? Klikněte zde zaregistrovat se.
TECHNOLOGIE
Nejčtenější
7 dnů 14 dnů 30 dnů
>Jak to žije (13); rok 2018 (211x)

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Ubytování v apartmánech v Praze

SMS zdarma do všesch sítí