PHP-Fusion
PHP-Fusion je lehký open source redakční systém (CMS) napsaný v PHP. PHP-Fusion využívá databázi MySQL na ukládání obsahu vašich stránek a obsahuje jednoduchý, ale komplexní a kompletní administrativní systém na správu vašich stránek. PHP-Fusion obsahuje nejběžnější funkce, které byste očekávali v mnoha dalších CMS systémech.
Icon Aktuální verze: 9.0 - 27.4. 2017
Stáhnout
Language Překlad
Stáhnout

Technologie

Lenovo představuje svoje doposud nejlepší tablety určené pro zábavu

Společnost Lenovo představila na letošním mezinárodním veletrhu IFA v Berlíně nejnovější přírůstky do rodiny populárních tabletů řady YOGA. Jsou jimi YOGA Tab 3 Pro, navržený jako video tablet a modely YOGA Tab 3, které kladou důraz na všestranné použití v práci i pro zábavu. Nové modely si zachovaly charakteristický vícerežimový design a zároveň nabízí ty nejlepší multimediální zážitky ve své třídě.


Společnost Lenovo představila na letošním mezinárodním veletrhu IFA v Berlíně nejnovější přírůstky do rodiny populárních tabletů řady YOGA. Jsou jimi YOGA Tab 3 Pro, navržený jako video tablet a modely YOGA Tab 3, které kladou důraz na všestranné použití v práci i pro zábavu. Nové modely si zachovaly charakteristický vícerežimový design a zároveň nabízí ty nejlepší multimediální zážitky ve své třídě.

Prémiový YOGA Tab 3 Pro se může pochlubit 10palcovým QHD (2560 x 1600) displejem a vestavěným 70palcovým projektorem, čtyřmi výkonnými čelními reproduktory JBL pro sytý zvuk a poprvé v historii i virtualizační technologií Dolby Atmos, která vytváří pocit zvuku pohybujícího ve všech třech rozměrech okolo posluchače. Tablet je dodáván s aplikací Netflix, která poskytuje personalizovaná doporučení a obsah přímo z domovské obrazovky ve vysoce kvalitním optimalizovaném HD rozlišení. YOGA Tab 3 Pro přichází také s audio dekodérem Dolby Digital Plus, který vytvoří dojem pohlcujícího zvuku z přehrávaného HD obsahu služby Netflix.

Modely YOGA Tab 3 v 8palcovém a 10palcovém provedení jsou skvělými společníky pro zábavu. Lákají totiž své uživatele novým otočným fotoaparátem s ovládáním pomocí gest, což je ideální pro pořizování fotografií a videí z téměř libovolného úhlu. Tablety YOGA mají jednu z největších kapacit baterie na trhu, takže uživatelé mohou bez problémů sledovat své oblíbené pořady a zůstat ve spojení prostřednictvím volitelné podpory vysokorychlostního připojení LTE (4G).

Zážitek ze sledování hollywoodských trháků, hraní videoher a procházení webu se na YOGA Tab 3 Pro zvyšuje díky jeho nové 70palcové „obrazovce“. Tablet se chlubí optimalizovaným umístěním projektoru, který je pro snadnější promítání snímků v životní velikosti nebo projekci filmů na zeď či strop nově otočný o 180 stupňů. Se svým rozlišení 299 pixelů na palec má vestavěný 10,1palcový QHD (2560×1600) displej podstatně ostřejší obraz a sytější barvy díky technologii Smart Display.

Uživatelé tabletu se mohou ponořit do filmového zvuku i bez sluchátek prostřednictvím výkonného vestavěného soundbaru JBL a technologie Dolby Atmos, kterou YOGA Tab 3 Pro přináší jako první tablet na trhu. Pro dosažení ještě zřetelnějšího a hlasitějšího výstupu je soundbar také osazen čtyřmi čelními reproduktory, které jsou jemně vyladěné pomocí technologie Wolfson Master Hi¬ Fi.

Elegantní YOGA Tab 3 Pro je pečlivě sestaven z kombinace prvotřídního hliníku a imitace kůže při zachování ultratenkého designu. Tablet je odolný proti stříkající vodě a perfektně vyvážený pro nekompromisní uchopení. Svou všestranností a dlouhou výdrží baterie vyniká mezi ostatními tablety na trhu a zároveň poskytuje maximální výkon, který uživatelé potřebují pro celodenní používání tabletu.

YOGA Tab 3 Pro také od konce října představí nejnovější verzi aplikace Smart Window 2.0 pro lepší multitasking, se kterou mohou uživatelé zvládnout více věcí ještě rychleji. Aplikace bude dostupná k volnému updatu od 30. října. YOGA Tab 3 Pro také umožní provozovat aplikace na pozadí, stejně jako mít dvě okna v popředí, s dodatečným benefitem rozložení aplikací na obrazovce podobně jako na displeji telefonu. Díky tomu se všechny ikony snadno vejdou na jedinou obrazovku.

YOGA Tab 3, který je k dispozici v 8palcovém a 10palcovém provedení, je nejlepším přenosným tabletem s dlouhou výdrží baterie a podporou vysokorychlostního připojení LTE (4G), které uživatelům umožní zůstat ve spojení kdekoliv a kdykoliv. Oba modely jsou vybaveny HD (1280×800) displejem a díky dvojici čelních reproduktorů s vestavěným systémem Dolby Atmos jsou předurčeny ke sledování filmů a videoklipů ve velmi vysoké zvukové kvalitě. Váží přitom pouhých 466 gramů.

Prostřednictvím fotoaparátu otočného o 180 stupňů mohou uživatelé pořizovat kreativní selfie snímky a fotografie ze dříve nemožných úhlů a perspektiv. Vestavěné ovládání pomocí gest rovněž oproti dřívějšku výrazně zjednodušuje dokonalou kompozici záběru. S baterií s nejvyšší kapacitou ve své třídě mají tyto tablety také ohromující celodenní výdrž.
Připravil: rjancar
PC-politika.cz
Zdroj: Internet17.09.2015 05:00 232 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Host
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
vlastné stránky
v PHP - Fusion 9.1
114 6 Balin50
24-03-2018 16:56
chyby po upgrade
v PHP - Fusion 9.1
89 2 Balin50
20-03-2018 11:53
Jak to žije (14), fórum
v PHP - Fusion 9.1
90 8 Balin50
20-03-2018 09:33
update a chyby
v PHP - Fusion 9.1
260 3 RobiNN
19-03-2018 08:37
Obrazky v Downloads
v PHP - Fusion 9.1
407 3 RobiNN
19-03-2018 08:34
bb tagy v comments
v PHP - Fusion 9.0
67 1 RobiNN
19-03-2018 08:30