PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Technologie

Nové počítače Lenovo řady Y zvyšují úroveň herních zážitků

Nové desktopy IdeaCentre Y900 a Y700 nabízejí širokou škálu možností v elegantním designu plném ostrých hran těm hráčům, kteří požadují bezproblémový výkon s Windows 10 a nejnovější procesory Intel a zároveň chtějí mít možnost provést v budoucnu upgrade svého zařízení.

Nové desktopy IdeaCentre Y900 a Y700 nabízejí širokou škálu možností v elegantním designu plném ostrých hran těm hráčům, kteří požadují bezproblémový výkon s Windows 10 a nejnovější procesory Intel a zároveň chtějí mít možnost provést v budoucnu upgrade svého zařízení.
• Nový IdeaPad Y700 nabízí výkon a přenosnost pro hráče na cestách; spojuje nejnovější procesory Intel nebo AMD, diskrétní grafiku a volitelné dotykové ovládání nebo 3D kameru Intel RealSense (u 15palcového modelu).
• Pět nových způsobů, jak zlepšit herní zážitky zahrnuje: sluchátka Lenovo Y Gaming Surroud Sound Headset, klávesnici Lenovo Y Gaming Mechanical Keyboard, myš Lenovo Y Gaming Precision Mouse, ochranný obal Lenovo Y Gaming Active Backpack a podložku pod myš Lenovo Y Gaming Mouse Mat.
Společnost Lenovo představila na letošním veletrhu IFA trojici nových prémiových PC a příslušenství určené výhradně pro hráče - desktopy Lenovo IdeaCentre Y900 a Y700 a notebook IdeaPad Y700 s Windows 10. Rodina nových zařízení a příslušenství řady Y byla vytvořena pro hráče, kteří hledají výkonný a stylový přístroj, jenž dokáže držet krok s jejich životním stylem. Nové desktopy IdeaCentre Y900 a Y700 vyhlížejí stejně tak výjimečně, jak výjimečný je jejich výkon. Design plný ostrých hran s interními a externími červenými LED snadno upoutá pozornost, zatímco uvnitř se skrývá extrémní herní výkon a dostatečný prostor pro budoucí upgrade. Obchodníkům na cestách pak poskytuje nový IdeaPad Y700 mobilitu notebooku se spoustou sil pro přepínání mezi pracovními tabulkami a hrami náročnými na grafiku.

Nový IdeaCentre Y900 a Y700
Nová řada IdeaCentre Y vytvořená pro ostřílené hráče je doslova připravena k činům. Je vybavena až 6. generací procesorů Intel Quad Core i7 a možnostmi diskrétní grafiky. Modernizace obou IdeaCentre Y900 a Y700 je extrémně snadná, což je ideální pro ty, kteří si cení svého času, ale chtěli by své stroje neustále upgradovat. Nové desktopy se mohou pochlubit dostatečně velkým šasi na to, aby se do nich vešla základní deska formátu plného ATX, a podporují napájecí zdroje s výkonem až 1000 W. Nový IdeaCentre Y900 také podporuje až dvě grafické karty, vše snadno přístupné prostřednictvím tlačné páky, kterou se otevírá stylový poloprůhledný boční panel. Interní systém vedení kabelů udržuje kabely úhledně uspořádané na vnitřní straně. Další možnost pro upgrade představuje horní systém chlazení se dvěma prachovými filtry zvyšujícími spolehlivost 120mm a 140mm ventilátorů, které zajišťují tepelnou pohodu PC i v době maximálního herního vytížení.
Nový IdeaPad Y700
Lenovo vytvořilo nový IdeaPad Y700 pro mobilní hráče s důrazem na výkon a přenositelnost. Nový IdeaPad Y700 je zkonstruován pro solidní a zároveň cenově dostupné herní zážitky. Kombinuje mobilitu notebooku s výkonem nejnovějších procesorů Intel nebo AMD a diskrétní grafiky, aby jeho uživatel zůstal vtažený do hry. S výkonnými reproduktory, subwooferem JBL a volitelným 10bodovým vícedotykovým displejem nebo 3D kamerou Intel RealSense (u 15palcového notebooku) je nový IdeaPad Y700 předurčen pro naprosto pohlcující herní zážitek.
Nové příslušenství Lenovo řady Y
Společnost Lenovo vytvořila pro posílení herních zážitků také pětici uživatelských příslušenství:
• sluchátka Lenovo Y Gaming Surround Sound Headset: disponují virtuálním prostorovým zvukem 7.1, ovládacím boxem s možností rychlého ztišení a in¬ line nastavení hlasitosti a odnímatelným pasivním mikrofonem s omezením šumu; ergonomický návrh zahrnuje skládací a nastavitelné mušle sluchátek
• myš Lenovo Precision Gaming Mouse Y: zahrnuje přesné nastavitelné rychlosti, osm programovatelných tlačítek, čtyři úrovně nastavitelného DPI, pět úrovní nastavitelné váhy a ergonomický design navržený pro intenzivní hraní
• klávesnice Lenovo Y Gaming Mechanical Switch Keyboard: obsahuje podsvícený maticový klíč mechanických spínačů, šest přizpůsobitelných kláves pro makro záznam, pět nastavitelných úrovní jasu, výchozí klávesu pro ovládání sluchátek Lenovo Y Gaming Surround Sound Headset a odnímatelnou opěrku pro ruce
• ochranný obal Lenovo Y Gaming Backpack: vhodný pro až 17,3palcový notebook, zahrnuje polstrované kapsy, ochranný tvrdý obal a hrudní pás pro snadnou přenositelnost
• podložka pod myš Lenovo Y Gaming Mouse Mat: vysoká spolehlivost a voděodolnost
Připravil: rjancar
PC-politika.cz
Zdroj: Internet


21.09.2015 00:04 262 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Vývoj - ako pokračuje
v PHP-Fusion 9.0.3
46 1 Kvido
18-09-2018 12:59
Blogs na HP [Vyřešeno]
v PHP-Fusion 9.0
71 2 Kvido
15-09-2018 17:12
Tenisový portál [Vyřešeno]
v Obecná diskuse
163 3 jany
08-09-2018 08:06
Prihlásenie [Vyřešeno]
v Administrace systému
145 7 Balin50
05-09-2018 15:36
FAQ formátovanie [Vyřešeno]
v Administrace obsahu
215 8 RobiNN
05-09-2018 15:09
Token [Vyřešeno]
v Administrace systému
158 1 RobiNN
05-09-2018 15:05
Vzhled [Vyřešeno]
v Infuze, panely, vzhledy
205 2 RobiNN
05-09-2018 14:57
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Shoutbox
Chcete-li odeslat zprávu, musíte se přihlásit.
Kvido
před 16 dny
Jj. Zbytečné moc ne, pač tu u jejich reg. e-mailem nepustím zahraniční, nejčastěji ru., com., org.
RobiNN
před 16 dny
Kvido spammerov musíš vymazať a zablokovať ich IP. Inak je to zbytočne.
Kvido
před 16 dny
Protože se ve Fóru objevilo několik SPAMů, je nyní registrace nových členů zapnuta přes e-mail a povolení hlavního administratora.
RobiNN
před 1 měsícem
4 témy sú v základnej inštalácii (na 4. téme robím) Ďalšie sú tu https://github.co...ion/Themes a tu https://github.co...ion-Themes
F
před 1 měsícem
Kdy bude více vzhledů, módů a všeho možného do php fusion 9? :-)