PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Technologie

Nové notebooky ThinkPad a počítače Lenovo rozšiřují možnost volby pro malé a střední podniky

Malé a střední podniky aktuálně hledají počítačová řešení, která by elimininovala zátěž IT manažerů a zvýšila efektivitu a spolupráci mezi zaměstnanci v kanceláři i na cestách. Firmy zároveň potřebují udržet firemní data v bezpečí a zajistit ochranu důležitých dat.
Společnost Lenovo proto představila své nejnovější portfolio notebooků a stolních počítačů určených speciálně pro malé a střední podniky.Malé a střední podniky aktuálně hledají počítačová řešení, která by elimininovala zátěž IT manažerů a zvýšila efektivitu a spolupráci mezi zaměstnanci v kanceláři i na cestách. Firmy zároveň potřebují udržet firemní data v bezpečí a zajistit ochranu důležitých dat.
Společnost Lenovo proto představila své nejnovější portfolio notebooků a stolních počítačů určených speciálně pro malé a střední podniky. Portfolio nabité nejnovějšími technologiemi a stylovým designem zahrnuje ThinkPad řady E, aktualizované řady notebooků Lenovo B a E a řadu desktopů S, včetně elegantních All¬ in¬ One počítačů.

Společnost Lenovo umožnila účastníkům berlínské konference IFA prohlédnout si novinky a zároveň se podívat, jak probíhá práce na třech nových výzkumných a technologických projektech.
Spolehlivý ThinkPad řady E je k dispozici s 14palcovým nebo 15,6palcovým antireflexním displejem a nabízí pozoruhodný výkon, výjimečnou mobilitu a vynikající funkce pro uživatele z malých firem, kteří hledají špičkovou technologii nabízející maximální užitečnost.
• Volitelné zabezpečení pomocí otisku prstu pro ochranu před vnějšími hrozbami a usnadnění přístupu k PC, které umožňuje uživatelům vytvářet složitější a bezpečná hesla spojená s jejich otisky prstů.
• Až devět hodin výdrže baterie pro prakticky celodenní práci mimo kancelář.
• Nejnovější generace procesorů Intel a AMD nabízejí až o 10 procent vyšší výkon a až 34% nárůst výkonu u integrované grafiky.
• Zkušení uživatelé uvítají volitelné začlenění vyhrazené grafiky, až 16 GB operační paměti a SSD úložiště pro zvýšení výkonnosti a efektivity.
• Flexibilní porty včetně tří USB3, jednoho HDMI a gigabitového ethernetu pro snadnější vzdálený přístup a správu v kanceláři.
• ThinkPad E560 je ve vybraných konfiguracích vybaven 3D kamerou Intel RealSense Technology. Se stále vzrůstajícím počtem 3D aplikací pro podporu kreativity, spolupráce a zabezpečení pomocí rozpoznávání obličeje jsou možnosti jejího využití prakticky neomezené.
• Notebooky ThinkPad řady E jsou také šetrnější k životnímu prostředí s Energy Star 6, celosvětovou certifikací EPEAT Gold a s dodržováním standardů GreenGuard.
Lenovo nabízí také široký výběr záručních upgradů, služeb a rozšířených možností podpory pro ochranu investic zákazníků, správu a snížení celkových nákladů na vlastnictví IT zařízení.


Nejnovější desktopy a notebooky společnosti Lenovo jsou vybaveny stylovým designem a funkcemi pro podniky, které hledají vynikající zařízení s funkcemi business třídy s cílem zajistit zabezpečené a efektivní pracovní prostředí.
Tyto aktualizované modely s nejnovějšími procesory Intel nebo AMD zahrnují ve vybraných modelech SSD a vyhrazenou grafiku, stejně jako WiFi a Bluetooth pro snadné připojení k bezdrátovým sítím a periferiím, což je ideální pro otevřené kanceláře nebo prostředí recepcí a maloobchodních prostor.
All¬ in¬ One počítače Lenovo řady S nabízejí elegantní a stylový design s všestranným výkonem za rozumnou cenu. Jsou k dispozici v širokém výběru velikostí, včetně 19,5palcových, 21,5palcových nebo 23palcových Full HD displejů s volitelnou dotykovou obrazovkou pro co nejlepší využití operačního systému Windows 10.
Desktopy nabízejí celou řadu velikostí displeje a konfigurací, a zahrnují výkonné bezpečnostní funkce, jako je Smart Protection USB a Lenovo Bluetooth Lock. Tower desktop Lenovo S200 a SFF (small form factor) S500 jsou ideálním řešením pro zákazníky, kteří hledají klasické desktopy s velkými možnostmi datového úložiště a upgradu. Kompaktní SFF S500 je všestranný a o 26 procent menší než typický počítač typu SFF.
Notebooky jsou k dispozici v mnoha konfiguracích a variantách, od těch nabitých funkcemi až po tenké a lehké modely s vysokým výkonem:
• Pro obchodní cestující, kteří vyžadují vyšší bezpečnost, nabízejí výkonné notebooky Lenovo E41 a E51 14palcový a 15,6palcový displej až do rozlišení Full HD, volitelné zabezpečení pomocí otisků prstů a rozsáhlou sadu kancelářských aplikací.
• Modely Lenovo B41 a B51 nabízejí vysokou užitnou hodnotu pro každodenní obchodní potřeby. Tyto překvapivě cenově dostupné notebooky, které jsou k dispozici v celé řadě konfigurací, mohou být sestaveny tak, aby vyhovovaly všem požadavkům uživatelů.
Připravil: rjancar
PC-politika.cz
Zdroj: Internet

22.09.2015 05:32 412 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Novinky - video
v Administrace obsahu
141 8 Kvido
18-10-2018 17:17
Instalace na Ubuntu serveru
v PHP-Fusion 9.0
163 8 grootcz
11-10-2018 19:27
PHP 7 čeština
v PHP-Fusion 7
240 1 Kvido
28-09-2018 13:46
Vývoj - ako pokračuje
v PHP-Fusion 9.0.3
254 2 RobiNN
23-09-2018 13:37
FAQ chyba
v Administrace obsahu
190 1 RobiNN
23-09-2018 13:35
Blogs na HP [Vyřešeno]
v PHP-Fusion 9.0
236 2 Kvido
15-09-2018 17:12
Tenisový portál [Vyřešeno]
v Obecná diskuse
346 3 jany
08-09-2018 08:06
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Shoutbox
Chcete-li odeslat zprávu, musíte se přihlásit.
Nebyly odeslány žádné zprávy.
Nejčtenější blogy