Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.03.00
Překlad CZ/SK
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

Novinky

Nové notebooky ThinkPad a počítače Lenovo rozšiřují možnost volby pro malé a střední podniky

Malé a střední podniky aktuálně hledají počítačová řešení, která by elimininovala zátěž IT manažerů a zvýšila efektivitu a spolupráci mezi zaměstnanci v kanceláři i na cestách. Firmy zároveň potřebují udržet firemní data v bezpečí a zajistit ochranu důležitých dat.
Společnost Lenovo proto představila své nejnovější portfolio notebooků a stolních počítačů určených speciálně pro malé a střední podniky.Malé a střední podniky aktuálně hledají počítačová řešení, která by elimininovala zátěž IT manažerů a zvýšila efektivitu a spolupráci mezi zaměstnanci v kanceláři i na cestách. Firmy zároveň potřebují udržet firemní data v bezpečí a zajistit ochranu důležitých dat.
Společnost Lenovo proto představila své nejnovější portfolio notebooků a stolních počítačů určených speciálně pro malé a střední podniky. Portfolio nabité nejnovějšími technologiemi a stylovým designem zahrnuje ThinkPad řady E, aktualizované řady notebooků Lenovo B a E a řadu desktopů S, včetně elegantních All¬ in¬ One počítačů.

Společnost Lenovo umožnila účastníkům berlínské konference IFA prohlédnout si novinky a zároveň se podívat, jak probíhá práce na třech nových výzkumných a technologických projektech.
Spolehlivý ThinkPad řady E je k dispozici s 14palcovým nebo 15,6palcovým antireflexním displejem a nabízí pozoruhodný výkon, výjimečnou mobilitu a vynikající funkce pro uživatele z malých firem, kteří hledají špičkovou technologii nabízející maximální užitečnost.
• Volitelné zabezpečení pomocí otisku prstu pro ochranu před vnějšími hrozbami a usnadnění přístupu k PC, které umožňuje uživatelům vytvářet složitější a bezpečná hesla spojená s jejich otisky prstů.
• Až devět hodin výdrže baterie pro prakticky celodenní práci mimo kancelář.
• Nejnovější generace procesorů Intel a AMD nabízejí až o 10 procent vyšší výkon a až 34% nárůst výkonu u integrované grafiky.
• Zkušení uživatelé uvítají volitelné začlenění vyhrazené grafiky, až 16 GB operační paměti a SSD úložiště pro zvýšení výkonnosti a efektivity.
• Flexibilní porty včetně tří USB3, jednoho HDMI a gigabitového ethernetu pro snadnější vzdálený přístup a správu v kanceláři.
• ThinkPad E560 je ve vybraných konfiguracích vybaven 3D kamerou Intel RealSense Technology. Se stále vzrůstajícím počtem 3D aplikací pro podporu kreativity, spolupráce a zabezpečení pomocí rozpoznávání obličeje jsou možnosti jejího využití prakticky neomezené.
• Notebooky ThinkPad řady E jsou také šetrnější k životnímu prostředí s Energy Star 6, celosvětovou certifikací EPEAT Gold a s dodržováním standardů GreenGuard.
Lenovo nabízí také široký výběr záručních upgradů, služeb a rozšířených možností podpory pro ochranu investic zákazníků, správu a snížení celkových nákladů na vlastnictví IT zařízení.


Nejnovější desktopy a notebooky společnosti Lenovo jsou vybaveny stylovým designem a funkcemi pro podniky, které hledají vynikající zařízení s funkcemi business třídy s cílem zajistit zabezpečené a efektivní pracovní prostředí.
Tyto aktualizované modely s nejnovějšími procesory Intel nebo AMD zahrnují ve vybraných modelech SSD a vyhrazenou grafiku, stejně jako WiFi a Bluetooth pro snadné připojení k bezdrátovým sítím a periferiím, což je ideální pro otevřené kanceláře nebo prostředí recepcí a maloobchodních prostor.
All¬ in¬ One počítače Lenovo řady S nabízejí elegantní a stylový design s všestranným výkonem za rozumnou cenu. Jsou k dispozici v širokém výběru velikostí, včetně 19,5palcových, 21,5palcových nebo 23palcových Full HD displejů s volitelnou dotykovou obrazovkou pro co nejlepší využití operačního systému Windows 10.
Desktopy nabízejí celou řadu velikostí displeje a konfigurací, a zahrnují výkonné bezpečnostní funkce, jako je Smart Protection USB a Lenovo Bluetooth Lock. Tower desktop Lenovo S200 a SFF (small form factor) S500 jsou ideálním řešením pro zákazníky, kteří hledají klasické desktopy s velkými možnostmi datového úložiště a upgradu. Kompaktní SFF S500 je všestranný a o 26 procent menší než typický počítač typu SFF.
Notebooky jsou k dispozici v mnoha konfiguracích a variantách, od těch nabitých funkcemi až po tenké a lehké modely s vysokým výkonem:
• Pro obchodní cestující, kteří vyžadují vyšší bezpečnost, nabízejí výkonné notebooky Lenovo E41 a E51 14palcový a 15,6palcový displej až do rozlišení Full HD, volitelné zabezpečení pomocí otisků prstů a rozsáhlou sadu kancelářských aplikací.
• Modely Lenovo B41 a B51 nabízejí vysokou užitnou hodnotu pro každodenní obchodní potřeby. Tyto překvapivě cenově dostupné notebooky, které jsou k dispozici v celé řadě konfigurací, mohou být sestaveny tak, aby vyhovovaly všem požadavkům uživatelů.
Připravil: rjancar
PC-politika.cz
Zdroj: Internet


{lang: 'cs'}
Kvido 22.09.2015 04:32 459 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Lost password
v Administrace uživatelů
86 7 Balin50
25-03-2019 19:52
Banner
v Administrace obsahu
101 2 Balin50
25-03-2019 17:42
Ako skryt welcome spravu pre prihlasenych
v Pomoc
113 2 jany
19-03-2019 22:06
Užívatelské polia
v PHP-Fusion 9
398 19 Balin50
19-03-2019 18:00
Vlastné stránky
v PHP-Fusion 9
169 3 Balin50
18-03-2019 21:15
Tvorba Theme - ( Bootstrap )
v PHP-Fusion 9
215 5 RobiNN
17-03-2019 21:45
Chyba databáze
v PHP-Fusion 8
4182 12 RobiNN
14-03-2019 12:29
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Nejčtenější novinky