PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Technologie

Huawei, čínský Vogue a Fornasetti předvedli speciální edici Huawei hodinek

Spotřebitelská divize společnosti Huawei odhalila na slavnostním desátém výročí Vogue China v Miláně svou první speciální edici Huawei hodinek, které navrhl italský módní designer Barnaba Fornasetti. Hodinky byly určeny jako dárek pro hosty slavnostního večera. Tento dárek prezentuje spolupráci mezi Huawei, Vogue Čína a Fornasettim, která v sobě snoubí umění, design a moderní technologie.

Spotřebitelská divize společnosti Huawei odhalila na slavnostním desátém výročí Vogue China v Miláně svou první speciální edici Huawei hodinek, které navrhl italský módní designer Barnaba Fornasetti. Hodinky byly určeny jako dárek pro hosty slavnostního večera. Tento dárek prezentuje spolupráci mezi Huawei, Vogue Čína a Fornasettim, která v sobě snoubí umění, design a moderní technologie.

Fornasettim navržené hodinky umožňují uživatelům zůstat připojeni, ať jsou kdekoliv, díky oznámením o příchozích hovorech, textových zprávách nebo e-mailech. Exkluzivní design ciferníku obsahuje kultovní Fornasettiho motiv „Tema e Variazioni“, řemínek hodinek a krabička, v nichž jsou hodinky uloženy, mají klasickou zelenou barvu „Malachite“, typickou pro Fornasettiho práce. Na krabičce je rovněž zobrazen Fornasettiho motiv klíčové dírky. Tyto prémiové hodinky v sobě spojují nadčasový estetický design s chytrými technologiemi.

Speciální limitovaná edice hodinek je k dispozici pouze jako dar pro hosty slavnostního večera k 10tému výročí Vogue Čína, který je sponzorovaný společností Huawei. Událost uzavírala Fashion Week v Miláně. Akce se rovněž zúčastnil světově známý módní fotograf Mario Testino a top modelka Karlie Kloss a model Sean O´Pry, kteří se spolupodíleli na reklamní kampani pro Huawei Watch.

U příležitosti odhalení hodinek od Fornasettiho pro Vogue Čína spustila společnost Huawei platformu „Design Powered By Huawei“ http://consumer.huawei.com/design pro designéry a umělce, kteří zde mohou prezentovat svou kreativitu. Ať už se jedná o vlastní „skiny“ reálných produktů nebo návrhy a obrázky produktů budoucnosti, jako jsou chytré telefony nebo chytré hodinky.

Klasický design a estetika ve spojení s chytrými technologiemi
Všechny edice Huawei Watch hodinek jsou vyrobeny za použití nejmodernějších materiálů a vyznačují se kruhovým 1,4palcovým dotykovým AMOLED displejem se safírovým sklíčkem proti poškrábání (oblíbená volba u švýcarských výrobců hodinek) a rámečkem z nerezové oceli. Ciferník Huawei Watch měří v průměru 42 mm, což je u náramkových hodinek standardní rozměr. Díky možnosti stahování hudby pro offline poslech a bluetooth konektivitě s bezdrátovými sluchátky jsou hodinky vhodným společníkem při běhání. Snímač tepové frekvence přesně měří srdeční tep a šestiosý pohybový snímač může sledovat různé pohybové aktivity, jako například běžnou chůzi, běh nebo chůzi do schodů.

Fornasetti a jeho design
Značka Fornasetti, která sahá zpět do dvacátého století, byla založena Pierem Fornasettim, který byl znám jako „designér snů“. Pokud jde o dekorativní nápady, Fornasetti a jeho produkce nábytku a dalších dekorativních objektů je jedna z největších ve 20. století. Fornasettiho syn Barnaba navázal na Fornasettiho tradici a pokračuje ve výrobě a znovu nalézání Fornasettiho designu. S otcem sdílí jak skutečné umělecké vize, tak kořeny uměleckého řemesla.

Motiv „Tema e Variazioni“
Motiv „Tema e Variazioni“, který nalezneme na ciferníku Huawei hodinek je inspirován operní pěvkyní z 19. století Linou Cavalieri. Tento obrázek si Fornasetti vybral pro svůj umělecký archetyp kvůli jeho formální kráse. Linina tvář doplńuje nadčasový design Huawei hodinek a dále propojuje svět módy a technologií.

Barnaba Fornasetti o designu Huawei hodinek řekl: „Značka Fornasetti je postavena na oživení klasických designových vzorů a objektů, s tím, že jim dává nový účel a vždy se drží svého řemeslného přístupu. Tvář Liny je součást odkazu mého otce a posiluje jeho nadčasový design. A já jsem ho paradoxně zvolil pro zvěčnění na produktu, který čas hlídá.“
Glory Zhang, Chief Marketing Officer, Huawei Consumer Business Group, k Fornasettiho designu uvedla: „Spolupráce s Fornasettim je pro Huawei začátkem vzrušující cesty, která umožňuje propojení mezi inovativními technologiemi a uměním, designem a kulturou. Jedná se o první z mnoha zajímavých spoluprací v oblasti kultury, kam se chceme posunout jako inovátor spojený s uměním.“

Dostupnost a cena
Běžné Huawei Watch budou dostupné ve více než 20 zemích včetně České republiky, Slovenska, USA, Velké Británie, Argentiny, Austrálie, Brazílie, Kanady, Dánska, Finska, Francie, Německa, Hong Kongu, Itálie, Japonska, Norska, Filipín, Ruska, Singapuru, Jižní Koreji, Španělska, Švédska, Švýcarska a Spojených arabských emirátů. Huawei Watch se svým designem inspirovaly klasickými hodinkami švýcarského stylu. V České republice mají být dostupné v listopadu za 9 900 Kč včetně DPH ve stříbrné variantě s koženým páskem.

Technické specifikace běžných Huawei Watch
Displej: 1,4palcový AMOLED displej, rámeček 0,6 mm, rozlišení 400 x 400 pixelů a 286ppi, safírové sklíčko proti poškrábání
Tloušťka ciferníku: 11,3 mm
OS: Android 4.3 a vyšší, iOS8.2 a vyšší, podpora aktualizací OTA
Konektivita: Bluetooth 4.1 BLE, maximální dosah Bluetooth 10 m, WiFi
Paměť: 512 MB RAM + 4 GB Flash
Baterie: 300mAh, 1,5 dne výdrž (32 hodin activity a 8 hodin spánku), čas dobíjení 75 minut
Odolnost proti vodě: IP67
Senzory: gyroskop, akcelerometr, sensor srdeční činnosti (PPG), barometr
Funkce: oznámení (hovory, SMS zprávy, emaily, SNS, Google Hangout), hlasová interakce, Google now, mapy, sports and health, přehrávání hudby, aplikace z Google Play Store.

O Huawei Consumer Business Group
Společnost Huawei je předním světovým dodavatelem řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT). V roce 2014 se společnost Huawei umístila na třetím místě v celosvětových dodávkách chytrých telefonů. S 16 výzkumnými a vývojovými centry, mimo jiné v Německu, Švédsku, Spojených státech, Francii, Itálii, Rusku, Indii a Číně se výrobky a služby Huawei používají ve více než 170 zemích a slouží více než třetině světové populace. Spotřebitelská divize Huawei Consumer BG je jednou ze tří hlavních divizí společnosti Huawei. Nabízí řadu výrobků, mezi něž patří mobilní telefony, tablety, mobilní širokopásmová zařízení (MBChladný a domácí zařízení. S více než 20 lety bohatých zkušeností v sektoru informačních a komunikačních technologií (ICT), širokou globální sítí, rozsáhlými globálními obchodními operacemi a sítí partnerů, je cílem Huawei Consumer BG přinášet nejnovější technologie spotřebitelům, nabízet celou škálu možností a vytvářet mimořádné zážitky a realizovat sny pro lidi na celém světě.
Připravil: Tomáš Vyoral
PC-politika.cz
Zdroj: Internet


Balin50 05.10.2015 23:03 324 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Zdielanie novinky na FB
v PHP-Fusion 9.0.3
162 6 Balin50
07-12-2018 17:27
XML Sitemap pro video
v Infuze, panely, vzhledy
568 15 zizub
02-12-2018 22:29
Novinky - posunutie pripnut...
v PHP-Fusion 9.0.3
80 1 RobiNN
02-12-2018 19:05
FormatFactory
v Pomoc
141 2 Kvido
01-12-2018 10:18
Administrácia
v PHP-Fusion 9.0.3
375 11 Balin50
13-11-2018 14:40
9.00.04
v Obecná diskuse
372 4 RobiNN
27-10-2018 12:55
Novinky - video
v Administrace obsahu
518 8 Kvido
18-10-2018 16:17
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Shoutbox
Chcete-li odeslat zprávu, musíte se přihlásit.
RobiNN
před 14 dny
mimir na tieto veci je tu fórum...
M
před 14 dny
PHP 9.0 jak aktivovat registrovaného uživatele ?
C
před 26 dny
ahoj
Nejčtenější novinky
Žádné novinky
Žádné novinky
Žádné novinky