PHP-Fusion
PHP-Fusion je lehký open source redakční systém (CMS) napsaný v PHP. PHP-Fusion využívá databázi MySQL na ukládání obsahu vašich stránek a obsahuje jednoduchý, ale komplexní a kompletní administrativní systém na správu vašich stránek. PHP-Fusion obsahuje nejběžnější funkce, které byste očekávali v mnoha dalších CMS systémech.
Icon Aktuální verze: 9.0 - 27.4. 2017
Stáhnout
Language Překlad
Stáhnout

Technologie

AOC monitory jsou většinou usporné

Praha – Energeticky efektivní a udržitelné technologie jsou v dnešní době vnímány nejen jako dobré pro naši planetu, ale zároveň výhodné i pro uživatele, kteří jejich provozem ušetří náklady na spotřebovanou elektrickou energii. Například koupí úsporného monitoru. Vzhledem k veliké různorodosti certifikací a ekologicky úsporným funkcím, které nyní různé monitory nabízejí, mají uživatelé potíže s určením skutečné zodpovědnosti k životnímu prostředí. Pro ulehčení této situace, nabídne AOC letos uživatelům přehled vybraných ekologických certifikátů a úsporných funkcí monitorů, aby si uměli lépe vybrat vhodný monitor dle jejich preferencí.

Praha – Energeticky efektivní a udržitelné technologie jsou v dnešní době vnímány nejen jako dobré pro naši planetu, ale zároveň výhodné i pro uživatele, kteří jejich provozem ušetří náklady na spotřebovanou elektrickou energii. Například koupí úsporného monitoru. Vzhledem k veliké různorodosti certifikací a ekologicky úsporným funkcím, které nyní různé monitory nabízejí, mají uživatelé potíže s určením skutečné zodpovědnosti k životnímu prostředí. Pro ulehčení této situace, nabídne AOC letos uživatelům přehled vybraných ekologických certifikátů a úsporných funkcí monitorů, aby si uměli lépe vybrat vhodný monitor dle jejich preferencí.

Nízká spotřeba, nulový vypínač, certifikováno významnými eko štítky: většina AOC monitorů, jako je I2475PXQU, je šetrná k životnímu prostředí a nákladům na energii.

EnergyStar 6.0 – Nízká spotřeba energie
Vedle několika mezinárodních a regionálních ekologických certifikátů se uživatelé nejspíš setkají se štítky EnergyStar, TCO a EPEAT. Certifikační značka EnergyStar 6.0 primárně poskytuje informace ohledně spotřeby energie a efektivnosti monitoru. Například vyžaduje, aby se monitor po delší době nečinnosti automaticky přepnul do úsporného režimu. Všechny současné AOC monitory tento certifikát získaly. EnergyStar 6.0 rovněž určuje úroveň spotřeby energie pro monitory v úsporném režimu. Ta musí být nižší než 0,5 W. Koupě monitoru s nejnovější certifikací EnergyStar 6.0 je zárukou snížení spotřeby elektrické energie a může přinést i dlouhodobé úspory nákladů.

TCO 6.0 a EPEAT – Záruka udržitelnosti životního cyklu
Monitory se štítkem TCO 6.0 a EPEAT splňují řadu kritérií, která přesahují pouze úroveň spotřeby energie. Oba certifikáty vyžadují, aby byly monitory vyráběny společensky zodpovědným způsobem za použití ekologických materiálů. Monitory značené oběma certifikáty by měly mít dlouhou životnost. Přispívají tak nejen ke snížení elektronického odpadu, ale jsou i trvalou investicí pro uživatele. Štítek TCO 6.0 také znamená, že monitory splňují další náležitosti, jako jsou vysoká obrazová kvalita nebo bohatá škála ergonomických nastavení. Certifikát EPEAT vyžaduje, aby byly vlivy monitoru na životní prostředí posuzovány během celého životního cyklu produktu. Toho je dosaženo kombinací povinných a volitelných kritérií: např. použití alespoň 90% recyklovatelného balení. Od toho, kolik kritérií monitory splňují, se odvíjí hodnocení „Bronzový”, „Stříbrný” a „Zlatý”.

Energeticky úsporné funkce
Většina AOC monitorů nejen že získala všechny důležité certifikace, navíc obsahuje i další funkce, které pomáhají uživatelům pracovat ještě úspornějším způsobem. Některé modely se mohou například pochlubit vestavěným nulovým vypínačem, který uživatelům umožňuje monitor zcela vypnout. Všechny AOC monitory jsou vybaveny Eco módem, jenž uživatelům umožňuje optimalizovat spotřebu energie. Vybrané modely z řady Pro pak spotřebují v úsporném režimu méně než 0,1 W elektrické energie. Navíc software pro správu napájení e-Saver od AOC dovolí uživatelům nastavit časový interval, po kterém se monitor v rámci úspory energie automaticky vypne.  • Připravil: Marek Hadra
  • PC-politika.cz


23.02.2016 10:45 235 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Host
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Blog
v PHP - Fusion 9.1
21 2 Balin50
23-01-2018 20:03
ban užívateľa
v PHP - Fusion 9.1
152 2 Balin50
23-01-2018 19:00
Ban
v PHP - Fusion 9.1
99 2 Balin50
23-01-2018 18:58
Fotogaléria
v PHP - Fusion 9.1
122 2 Balin50
23-01-2018 18:55
video infusion
v Bugy a chyby
799 17 RobiNN
23-01-2018 18:08
chyby
v PHP - Fusion 9.1
85 1 RobiNN
23-01-2018 17:54
Přihlásit se
Ještě nejste členem? Klikněte zde zaregistrovat se.
TECHNOLOGIE
Nejčtenější
7 dnů 14 dnů 30 dnů
>Jak to žije (13); rok 2018 (255x)

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Ubytování v apartmánech v Praze

SMS zdarma do všesch sítí