PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Technologie

Lenovo; nová generace tabletů TAB 3

Praha – Společnost Lenovo představila na veletrhu MWC ve španělské Barceloně nové přírůstky do svého portfolia tabletů. Mezi novinky patří například Lenovo TAB 3 10 Business, vhodný pro obchodní účely využívající operační systém Android 6.0, či dvojice rodinných tabletů TAB 3 7 a TAB 3 8.

Praha – Společnost Lenovo představila na veletrhu MWC ve španělské Barceloně nové přírůstky do svého portfolia tabletů. Mezi novinky patří například Lenovo TAB 3 10 Business, vhodný pro obchodní účely využívající operační systém Android 6.0, či dvojice rodinných tabletů TAB 3 7 a TAB 3 8.

10palcový tablet TAB 3 10 Business kombinuje hardwarové a softwarové vybavení pro profesionály spolu s výkonem a všestranností operačního systému Android 6.0. Díky plné podpoře programu Android for Work je TAB 3 10 Business optimalizován pro podnikové využití. Je také odolnější než většina tabletů a díky ochranné vrstvě P2i odpuzující vodu a panelu Gorilla Glass odolnému proti poškrábání je tablet chráněn proti poškození zevnitř i zvenčí. Tablety TAB 3 7 a TAB 3 8 jsou navrženy pro rodinné použití díky většímu množství uživatelských profilů a technologii adaptivního displeje.

Profesionální tablet TAB 3 10 Business byl navržen pro použití ve firmách, kterým přináší výkon a všestrannost operačního systému Android 6.0 s řadou optimalizací pro profesionální práci. Tablet nabízí plnou podporu programu Android for Work a může se také pochlubit širokou škálou zabezpečení a šifrování pro maximální ochranu uživatelských dat. Lenovo TAB 3 10 Business je ideální pro uživatele, kteří jsou často na cestách a potřebují zařízení vhodné do vytížených provozů i konferenčních místností.

Řada firem dnes přistupuje k zařazení tabletů s operačním systémem Android do svého každodenního fungování s cílem zvýšení zaměstnanecké produktivity. Lenovo proto vytvořilo tablet TAB 3 10 Business se softwarem a hardwarem přizpůsobeným pro profesionální využití.
Tablet je vybaven platformou Android for Work, která poskytuje specializované profily pro obchodní data spolu s vyšší bezpečností a ovladatelností. Tablet také podporuje profesionální řešení pro výuku, point-of-sale a e-Health management. Lenovo TAB 3 10 Business splňuje i nároky svých uživatelů na dlouhou životnost. Díky ochranné vrstvě P2i je tělo zařízení odolné vůči prachu a stříkající vodě, zatímco panel Gorilla Glass 3 zamezí poškrábání displeje.

Pro maximální zabezpečení tabletu i dat v něm uložených disponuje TAB 3 10 Business řadou hardwarových a softwarových bezpečnostních prvků a šifrovacích řešení. K nim patří například systém síťové ochrany či geotechnologie, které umožní zařízení vysledovat nebo zablokovat v případě potřeby. Systémová správa se může také pochlubit dálkovým ovládáním, tichou instalací aplikací a možností uzamčení hardwaru i softwaru.

Dostatečný výkon pro rychlý chod náročných aplikací a multitasking více programů zajistí čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,3 GHz. Profesionálové mohou zůstat prakticky kdykoliv a kdekoliv online díky baterii s až 12hodinovou výdrží a sadou funkcí pro cestování, mezi které patří například port USB on-the-go pro snadné připojení externí paměti, čtečky paměťových karet či
Y-a T- konektorů. Díky podpoře Y- USB konektoru mohou uživatelé například k zařízení připojit tiskárnu a současně tablet bez problémů nabít. Pro maximální online konektivitu nabízí tablet také bezkontaktní technologii NFC, duální WiFi (2,4 GHz a 5 GHz) připojení a volitelné vysokorychlostní připojení LTE (4G).

Kromě kvalitního obrazu na 10palcovém Full HD IPS displeji nabídne Lenovo TAB 3 10 Business také duální reproduktory s technologií Dolby Atmos. Tablet je vybaven 8Mpx zadním fotoaparátem s automatickým ostřením a předním 5Mpx fotoaparátem, takže se stane skvělým společníkem při konferenčních hovorech, skenování čárových kódů pro evidenci skladových zásob či při pořizování fotografií.

Tablety nové generace TAB 3 7 a TAB 3 8 přináší možnost vytvoření více profilů, díky které mohou uživatelé v rodině používat jedno zařízení, aniž by zároveň sdíleli svoje specifické aplikace, e-mailovou komunikaci nebo uživatelské prostředí. S ohledem na nejmenší uživatele nabízí tablety přednastavený dětský režim s možností bezpečného prohlížení internetu a možností omezení přístupu na tablet ve vybraných časech či dnech v týdnu.

Oba modely přichází s technologií adaptivního displeje, který filtruje modré světlo a snižuje tak zatížení očí malých uživatelů při práci s tabletem. Zařízení dokáže nastavit zvukové a obrazové vlastnosti podle typu multimediálního obsahu, se kterým uživatel aktuálně pracuje. Tablet také umí detekovat míru osvětlení okolního prostředí pomocí senzorů a v závislosti na tomto faktoru upravit barvy a jas obrazovky.
Lenovo TAB 3 7 a TAB 3 8 jsou všestrannými tablety s nejnovějšími čtyřjádrovými procesory s frekvencí 1,0 GHz, 2Mpx předním a 5Mpx zadním fotoaparátem a zvukovým výstupem podpořeným technologií Dolby Atmos. Oba modely je možné pořídit s volitelnou podporou LTE (4G) pro extrémně rychlé připojení k internetu doma i na cestách.

TAB 3 7: Rodinný tablet do kapsy
Kompaktní barevný tablet Lenovo TAB 3 7 přináší jasný 7palcový IPS displej a je určen především pro aktivní životní styl mladých uživatelů, kteří rádi tráví čas venku. Voděodolná ochranná vrstva jim umožňuje vzít tablet téměř kamkoliv bez obav z poškození při náhodném pocákání nebo polití.

TAB 3 8: Rovnováha mezi přenositelností a funkčností
S 8palcovým HD IPS displejem a dvojicí předních reproduktorů s technologií Dolby Atmos je tablet Lenovo TAB 3 8 perfektním multimediálním společníkem v domácnosti i na cestách, který se hodí pro všechny členy rodiny. Stejně jako TAB 3 7 poskytuje i tento model bezpečný webový prohlížeč, omezení přístupu a kontrolu nastavení obrazovky v dětském režimu.

Lenovo TAB 3 10 Business bude na českém trhu dostupný od července, jeho cena zatím nebyla stanovena.
Tablety Lenovo TAB 3 7 a TAB 3 8 budou dostupné od června, cena nebyla zatím stanovena.  • Připravila: Poláčková Ivana
  • PC-politika.cz


01.03.2016 06:39 477 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Novinky - video
v Administrace obsahu
168 8 Kvido
18-10-2018 17:17
Instalace na Ubuntu serveru
v PHP-Fusion 9.0
171 8 grootcz
11-10-2018 19:27
PHP 7 čeština
v PHP-Fusion 7
247 1 Kvido
28-09-2018 13:46
Vývoj - ako pokračuje
v PHP-Fusion 9.0.3
272 2 RobiNN
23-09-2018 13:37
FAQ chyba
v Administrace obsahu
202 1 RobiNN
23-09-2018 13:35
Blogs na HP [Vyřešeno]
v PHP-Fusion 9.0
250 2 Kvido
15-09-2018 17:12
Tenisový portál [Vyřešeno]
v Obecná diskuse
363 3 jany
08-09-2018 08:06
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Shoutbox
Chcete-li odeslat zprávu, musíte se přihlásit.
Nebyly odeslány žádné zprávy.
Nejčtenější blogy