Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.03.00
Překlad CZ/SK
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

Novinky

Lenovo; nová generace tabletů TAB 3

Praha – Společnost Lenovo představila na veletrhu MWC ve španělské Barceloně nové přírůstky do svého portfolia tabletů. Mezi novinky patří například Lenovo TAB 3 10 Business, vhodný pro obchodní účely využívající operační systém Android 6.0, či dvojice rodinných tabletů TAB 3 7 a TAB 3 8.

Praha – Společnost Lenovo představila na veletrhu MWC ve španělské Barceloně nové přírůstky do svého portfolia tabletů. Mezi novinky patří například Lenovo TAB 3 10 Business, vhodný pro obchodní účely využívající operační systém Android 6.0, či dvojice rodinných tabletů TAB 3 7 a TAB 3 8.

10palcový tablet TAB 3 10 Business kombinuje hardwarové a softwarové vybavení pro profesionály spolu s výkonem a všestranností operačního systému Android 6.0. Díky plné podpoře programu Android for Work je TAB 3 10 Business optimalizován pro podnikové využití. Je také odolnější než většina tabletů a díky ochranné vrstvě P2i odpuzující vodu a panelu Gorilla Glass odolnému proti poškrábání je tablet chráněn proti poškození zevnitř i zvenčí. Tablety TAB 3 7 a TAB 3 8 jsou navrženy pro rodinné použití díky většímu množství uživatelských profilů a technologii adaptivního displeje.

Profesionální tablet TAB 3 10 Business byl navržen pro použití ve firmách, kterým přináší výkon a všestrannost operačního systému Android 6.0 s řadou optimalizací pro profesionální práci. Tablet nabízí plnou podporu programu Android for Work a může se také pochlubit širokou škálou zabezpečení a šifrování pro maximální ochranu uživatelských dat. Lenovo TAB 3 10 Business je ideální pro uživatele, kteří jsou často na cestách a potřebují zařízení vhodné do vytížených provozů i konferenčních místností.

Řada firem dnes přistupuje k zařazení tabletů s operačním systémem Android do svého každodenního fungování s cílem zvýšení zaměstnanecké produktivity. Lenovo proto vytvořilo tablet TAB 3 10 Business se softwarem a hardwarem přizpůsobeným pro profesionální využití.
Tablet je vybaven platformou Android for Work, která poskytuje specializované profily pro obchodní data spolu s vyšší bezpečností a ovladatelností. Tablet také podporuje profesionální řešení pro výuku, point-of-sale a e-Health management. Lenovo TAB 3 10 Business splňuje i nároky svých uživatelů na dlouhou životnost. Díky ochranné vrstvě P2i je tělo zařízení odolné vůči prachu a stříkající vodě, zatímco panel Gorilla Glass 3 zamezí poškrábání displeje.

Pro maximální zabezpečení tabletu i dat v něm uložených disponuje TAB 3 10 Business řadou hardwarových a softwarových bezpečnostních prvků a šifrovacích řešení. K nim patří například systém síťové ochrany či geotechnologie, které umožní zařízení vysledovat nebo zablokovat v případě potřeby. Systémová správa se může také pochlubit dálkovým ovládáním, tichou instalací aplikací a možností uzamčení hardwaru i softwaru.

Dostatečný výkon pro rychlý chod náročných aplikací a multitasking více programů zajistí čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,3 GHz. Profesionálové mohou zůstat prakticky kdykoliv a kdekoliv online díky baterii s až 12hodinovou výdrží a sadou funkcí pro cestování, mezi které patří například port USB on-the-go pro snadné připojení externí paměti, čtečky paměťových karet či
Y-a T- konektorů. Díky podpoře Y- USB konektoru mohou uživatelé například k zařízení připojit tiskárnu a současně tablet bez problémů nabít. Pro maximální online konektivitu nabízí tablet také bezkontaktní technologii NFC, duální WiFi (2,4 GHz a 5 GHz) připojení a volitelné vysokorychlostní připojení LTE (4G).

Kromě kvalitního obrazu na 10palcovém Full HD IPS displeji nabídne Lenovo TAB 3 10 Business také duální reproduktory s technologií Dolby Atmos. Tablet je vybaven 8Mpx zadním fotoaparátem s automatickým ostřením a předním 5Mpx fotoaparátem, takže se stane skvělým společníkem při konferenčních hovorech, skenování čárových kódů pro evidenci skladových zásob či při pořizování fotografií.

Tablety nové generace TAB 3 7 a TAB 3 8 přináší možnost vytvoření více profilů, díky které mohou uživatelé v rodině používat jedno zařízení, aniž by zároveň sdíleli svoje specifické aplikace, e-mailovou komunikaci nebo uživatelské prostředí. S ohledem na nejmenší uživatele nabízí tablety přednastavený dětský režim s možností bezpečného prohlížení internetu a možností omezení přístupu na tablet ve vybraných časech či dnech v týdnu.

Oba modely přichází s technologií adaptivního displeje, který filtruje modré světlo a snižuje tak zatížení očí malých uživatelů při práci s tabletem. Zařízení dokáže nastavit zvukové a obrazové vlastnosti podle typu multimediálního obsahu, se kterým uživatel aktuálně pracuje. Tablet také umí detekovat míru osvětlení okolního prostředí pomocí senzorů a v závislosti na tomto faktoru upravit barvy a jas obrazovky.
Lenovo TAB 3 7 a TAB 3 8 jsou všestrannými tablety s nejnovějšími čtyřjádrovými procesory s frekvencí 1,0 GHz, 2Mpx předním a 5Mpx zadním fotoaparátem a zvukovým výstupem podpořeným technologií Dolby Atmos. Oba modely je možné pořídit s volitelnou podporou LTE (4G) pro extrémně rychlé připojení k internetu doma i na cestách.

TAB 3 7: Rodinný tablet do kapsy
Kompaktní barevný tablet Lenovo TAB 3 7 přináší jasný 7palcový IPS displej a je určen především pro aktivní životní styl mladých uživatelů, kteří rádi tráví čas venku. Voděodolná ochranná vrstva jim umožňuje vzít tablet téměř kamkoliv bez obav z poškození při náhodném pocákání nebo polití.

TAB 3 8: Rovnováha mezi přenositelností a funkčností
S 8palcovým HD IPS displejem a dvojicí předních reproduktorů s technologií Dolby Atmos je tablet Lenovo TAB 3 8 perfektním multimediálním společníkem v domácnosti i na cestách, který se hodí pro všechny členy rodiny. Stejně jako TAB 3 7 poskytuje i tento model bezpečný webový prohlížeč, omezení přístupu a kontrolu nastavení obrazovky v dětském režimu.

Lenovo TAB 3 10 Business bude na českém trhu dostupný od července, jeho cena zatím nebyla stanovena.
Tablety Lenovo TAB 3 7 a TAB 3 8 budou dostupné od června, cena nebyla zatím stanovena.  • Připravila: Poláčková Ivana
  • PC-politika.cz

  • !function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0],p=/^http:/.test(d.location)?'http':'https';if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+'://platform.twitter.com/widgets.js';fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document, 'script', 'twitter-wjs');

Kvido 01.03.2016 05:39 514 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Banner
v Administrace obsahu
60 0 Balin50
21-03-2019 11:31
Ako skryt welcome spravu pre prihlasenych
v Pomoc
79 2 jany
19-03-2019 22:06
Užívatelské polia
v PHP-Fusion 9
357 19 Balin50
19-03-2019 18:00
Vlastné stránky
v PHP-Fusion 9
129 3 Balin50
18-03-2019 21:15
Tvorba Theme - ( Bootstrap )
v PHP-Fusion 9
177 5 RobiNN
17-03-2019 21:45
Chyba databáze
v PHP-Fusion 8
4138 12 RobiNN
14-03-2019 12:29
SEO ako to funguje
v PHP-Fusion 9
422 2 Balin50
10-03-2019 08:44