PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
GitHub
Přidejte kódy
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

Technologie

ALEF NULA vyhlašuje Hacker Challenge

ALEF NULA vyhlašuje Hacker Challenge
Praha - Při příležitosti konference ALEF Inspiration vyhlašuje společnost ALEF NULA soutěž pro všechny zájemce o kybernetickou bezpečnost. Na zabezpečený server je umístěn textový řetězec. První, komu se jej podaří získat nebo ten, kdo vyřeší problém nejoriginálnějším způsobem, získá odměnu 12 000 korun. Soutěž je zároveň šancí pro studenty vysokých škol, a nejen ty, získat zajímavou práci. Úspěšní účastníci se totiž mohou setkat se zástupci bezpečnostního týmu společnosti ALEF NULA, který hledá nové talenty.

Praha - Při příležitosti konference ALEF Inspiration vyhlašuje společnost ALEF NULA soutěž pro všechny zájemce o kybernetickou bezpečnost. Na zabezpečený server je umístěn textový řetězec. První, komu se jej podaří získat nebo ten, kdo vyřeší problém nejoriginálnějším způsobem, získá odměnu 12 000 korun. Soutěž je zároveň šancí pro studenty vysokých škol, a nejen ty, získat zajímavou práci. Úspěšní účastníci se totiž mohou setkat se zástupci bezpečnostního týmu společnosti ALEF NULA, který hledá nové talenty.

Nejúspěšnější bojovníci proti kybernetickému zločinu se často rekrutují z původních útočníků. Pro všechny zájemce o kybernetickou bezpečnost, kteří se jí chtějí do budoucna věnovat nebo si jen ověřit vlastní schopnosti, je tu nová výzva. Společnost ALEF NULA a její bezpečnostní tým vyhlašují soutěž Hacker Challenge. Soutěž bude probíhat od 11. března do půlnoci 24. března. Úkolem soutěžících je proniknout na zabezpečený server připojený k internetu, získat textový řetězec umístěný na serveru a zaslat ho e-mailem na adresu cz-marketingalefcom společně s popisem metody a nástrojů, které „hacker“ využil. Myslíte si, že proti vám žádné bezpečnostní mechanismy neobstojí? Dokažte to!

Soutěž je pořádána při příležitosti konference ALEF Inspiration, která se koná 29. března 2016 v pražském Clarion Congress Hotelu. Na této konferenci budou také vyhlášeny výsledky. Finanční odměnu 12 000 korun si odnese účastník, kterému se jako prvnímu podaří získat textový řetězec ze souboru /etc/secret.file na serveru s IP adresou 193.239.0.14. Kromě toho ocení odborná porota složená ze zástupců bezpečnostního týmu společnosti ALEF NULA a dalších konzultantů nejoriginálnější řešení. Autor tohoto řešení bude oceněn finanční odměnou ve stejné výši. Po každém úspěšném průniku a o půlnoci každého dne soutěže bude cílový server uveden do výchozího nastavení a bude obnoveno veškeré zabezpečení.

V současnosti chybí na trhu práce právě lidé se znalostí IT bezpečnosti. Soutěž Hacker Challenge může být proto šancí i pro studenty českých vysokých škol a další zájemce o práci v oblasti kybernetické bezpečnosti. Všichni úspěšní řešitelé budou mít totiž možnost setkat se se zástupci bezpečnostního týmu společnosti ALEF NULA, který neustále hledá nové talenty, kteří pomohou vylepšovat bezpečnostní nabídku pro klienty ALEF NULA. Úspěšní řešitelé navíc získají možnost zúčastnit se i IT konference ALEF Inspiration, setkat se zde s dalšími odborníky z oboru informačních technologií a seznámit se s nejnovějšími trendy.

Konference ALEF Inspiration proběhne 29. března 2016 v Clarion Congress Hotel Praha. Konferenci moderuje šéfredaktor časopisu Inside Lukáš Erben a vystoupí na ní mimo jiné generální ředitel společnosti Cisco Michal Stachník, digitální architekt Zdeněk Hlavenka či generální ředitel KPMG Jan Krob. Odpolední program je pak věnován workshopům zaměřených na datová centra, kybernetickou bezpečnost, mobilní technologie a vzdálenou spolupráci. Pokud máte zájem o účast na konferenci, kontaktujte, prosím, organizační tým cz-marketingalefcom Více o konferenci se dočtete zde.

O ALEF NULA
ALEF je stabilním dodavatelem informačních technologií už od roku 1994. Dnes patří mezi největší a nejstabilnější distributory v České Republice, na Slovensku, Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku a Srbsku. Specializuje se na technologie společností Cisco a NetApp, se kterými má více než dvacetileté zkušenosti.  • Připravil: Řehák Jakub
  • PC-politika.cz
    Zdroj: ALEF Inspirace 2016


12.03.2016 09:37 122,214 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Host
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
chyba menu v paneli
v PHP - Fusion 9.0.3
54 1 Kvido
26-05-2018 17:53
obrázky v news
v PHP - Fusion 9.0.3
89 2 Balin50
24-05-2018 13:40
Gist
v Administrace obsahu
105 2 Kvido
19-05-2018 07:12
Token
v PHP - Fusion 9.0.3
110 2 Balin50
18-05-2018 12:52
Chyba - DatabaseSetup.inc
v PHP - Fusion 9.0.3
87 3 RobiNN
17-05-2018 17:46
tagy vo fóre
v PHP - Fusion 9.0.3
75 0 Balin50
16-05-2018 19:42