Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.03.00
Překlad
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

Novinky

ALEF NULA vyhlašuje Hacker Challenge

ALEF NULA vyhlašuje Hacker Challenge
Praha - Při příležitosti konference ALEF Inspiration vyhlašuje společnost ALEF NULA soutěž pro všechny zájemce o kybernetickou bezpečnost. Na zabezpečený server je umístěn textový řetězec. První, komu se jej podaří získat nebo ten, kdo vyřeší problém nejoriginálnějším způsobem, získá odměnu 12 000 korun. Soutěž je zároveň šancí pro studenty vysokých škol, a nejen ty, získat zajímavou práci. Úspěšní účastníci se totiž mohou setkat se zástupci bezpečnostního týmu společnosti ALEF NULA, který hledá nové talenty.

Praha - Při příležitosti konference ALEF Inspiration vyhlašuje společnost ALEF NULA soutěž pro všechny zájemce o kybernetickou bezpečnost. Na zabezpečený server je umístěn textový řetězec. První, komu se jej podaří získat nebo ten, kdo vyřeší problém nejoriginálnějším způsobem, získá odměnu 12 000 korun. Soutěž je zároveň šancí pro studenty vysokých škol, a nejen ty, získat zajímavou práci. Úspěšní účastníci se totiž mohou setkat se zástupci bezpečnostního týmu společnosti ALEF NULA, který hledá nové talenty.

Nejúspěšnější bojovníci proti kybernetickému zločinu se často rekrutují z původních útočníků. Pro všechny zájemce o kybernetickou bezpečnost, kteří se jí chtějí do budoucna věnovat nebo si jen ověřit vlastní schopnosti, je tu nová výzva. Společnost ALEF NULA a její bezpečnostní tým vyhlašují soutěž Hacker Challenge. Soutěž bude probíhat od 11. března do půlnoci 24. března. Úkolem soutěžících je proniknout na zabezpečený server připojený k internetu, získat textový řetězec umístěný na serveru a zaslat ho e-mailem na adresu cz-marketing@alef.com společně s popisem metody a nástrojů, které „hacker“ využil. Myslíte si, že proti vám žádné bezpečnostní mechanismy neobstojí? Dokažte to!

Soutěž je pořádána při příležitosti konference ALEF Inspiration, která se koná 29. března 2016 v pražském Clarion Congress Hotelu. Na této konferenci budou také vyhlášeny výsledky. Finanční odměnu 12 000 korun si odnese účastník, kterému se jako prvnímu podaří získat textový řetězec ze souboru /etc/secret.file na serveru s IP adresou 193.239.0.14. Kromě toho ocení odborná porota složená ze zástupců bezpečnostního týmu společnosti ALEF NULA a dalších konzultantů nejoriginálnější řešení. Autor tohoto řešení bude oceněn finanční odměnou ve stejné výši. Po každém úspěšném průniku a o půlnoci každého dne soutěže bude cílový server uveden do výchozího nastavení a bude obnoveno veškeré zabezpečení.

V současnosti chybí na trhu práce právě lidé se znalostí IT bezpečnosti. Soutěž Hacker Challenge může být proto šancí i pro studenty českých vysokých škol a další zájemce o práci v oblasti kybernetické bezpečnosti. Všichni úspěšní řešitelé budou mít totiž možnost setkat se se zástupci bezpečnostního týmu společnosti ALEF NULA, který neustále hledá nové talenty, kteří pomohou vylepšovat bezpečnostní nabídku pro klienty ALEF NULA. Úspěšní řešitelé navíc získají možnost zúčastnit se i IT konference ALEF Inspiration, setkat se zde s dalšími odborníky z oboru informačních technologií a seznámit se s nejnovějšími trendy.

Konference ALEF Inspiration proběhne 29. března 2016 v Clarion Congress Hotel Praha. Konferenci moderuje šéfredaktor časopisu Inside Lukáš Erben a vystoupí na ní mimo jiné generální ředitel společnosti Cisco Michal Stachník, digitální architekt Zdeněk Hlavenka či generální ředitel KPMG Jan Krob. Odpolední program je pak věnován workshopům zaměřených na datová centra, kybernetickou bezpečnost, mobilní technologie a vzdálenou spolupráci. Pokud máte zájem o účast na konferenci, kontaktujte, prosím, organizační tým cz-marketing@alef.com. Více o konferenci se dočtete zde.

O ALEF NULA
ALEF je stabilním dodavatelem informačních technologií už od roku 1994. Dnes patří mezi největší a nejstabilnější distributory v České Republice, na Slovensku, Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku a Srbsku. Specializuje se na technologie společností Cisco a NetApp, se kterými má více než dvacetileté zkušenosti.  • Připravil: Řehák Jakub
  • PC-politika.cz
    Zdroj: ALEF Inspirace 2016

  • !function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0],p=/^http:/.test(d.location)?'http':'https';if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+'://platform.twitter.com/widgets.js';fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document, 'script', 'twitter-wjs');

Kvido 12.03.2016 08:37 122,396 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Stránka bola aktualizovaná na 9.03.00
v Obecná diskuse
9 0 RobiNN
16-02-2019 13:24
FAQ
v PHP-Fusion 9
357 4 Balin50
12-02-2019 09:55
Vlastný panel - editacia
v Administrace obsahu
127 0 Balin50
12-02-2019 09:52
Zoznam členov
v PHP-Fusion 9
356 3 RobiNN
11-02-2019 23:05
Fórum - nové vlákno
v Administrace obsahu
164 1 RobiNN
11-02-2019 23:00
Panely
v PHP-Fusion 9
286 6 RobiNN
10-02-2019 20:27
Tvorba obsahu - Vlastní stránka
v PHP-Fusion 9
405 8 RobiNN
10-02-2019 20:23