PHP-Fusion
PHP-Fusion je lehký open source redakční systém (CMS) napsaný v PHP. PHP-Fusion využívá databázi MySQL na ukládání obsahu vašich stránek a obsahuje jednoduchý, ale komplexní a kompletní administrativní systém na správu vašich stránek. PHP-Fusion obsahuje nejběžnější funkce, které byste očekávali v mnoha dalších CMS systémech.
Icon Aktuální verze: 9.0 - 27.4. 2017
Stáhnout
Language Překlad
Stáhnout

Technologie

Být u monitoru fit

Společnost MMD v rámci Světového dne bezpečnosti a ochrany zdraví při práci upozorňuje na to, že správná volna monitoru může pomoci zlepšit zdraví a pohodu uživatelů v náročném pracovním prostředí.

Společnost MMD v rámci Světového dne bezpečnosti a ochrany zdraví při práci upozorňuje na to, že správná volna monitoru může pomoci zlepšit zdraví a pohodu uživatelů v náročném pracovním prostředí.

Vzhledem k tomu, že se blíží 28. duben jako Světový den bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, společnost MMD by ráda vyzdvihla pár jednoduchých tipů, které mohou využít všichni, kteří tráví u pracovního stolu dlouhé hodiny a rádi by zůstali fit.
Hlavním tématem letošního Světového dne bezpečnosti a ochrany zdraví při práci je stres v pracovním prostředí. Nejvíc k němu přispívá dnešní vysoké pracovní tempo a tlak.

Lidé mohou v průběhu života strávit až třetinu svého bdělého času v práci, takže snižování stresu je klíčové. V poslední době také vzrostlo povědomí o tom, že správná volba vhodného kancelářského vybavení zajistí i lepší pracovní pohodlí a šetří zdraví. MMD vyrábí monitory, které uživatelům tento výběr usnadňují. Dodržováním několika jednoduchých pravidel lidé mohou zůstat produktivní a zdraví, i když před obrazovkou stráví každodenně mnoho hodin.

S očima opatrně
Jestliže chcete předejít únavě vašich očí a zůstat soustředění, je důležité mít monitor, který minimalizuje zátěž zraku. Blikání obrazovky bude zhoršovat soustředění, a navíc bylo prokázáno, že dlouhodobé vystavení se modrému světlu, které monitory vyzařují, kazí oči. Mnohé z monitorů od MMD jsou vybaveny novou, šetrnou technologií SoftBlue, která zmírňuje možné dlouhodobé negativní účinky tohoto světla. Speciální LED technologie redukuje škodlivé vlnové délky až o 90 % a přitom zachovává celkovou věrnost barev i jas.

Svou roli při namáhání zraku hraje i rozlišení obrazovky a dobrou volbou jsou v tomto směru 5K monitory jako Philips 275P4VYKEB.
Seďte rovně. Správná pozice u monitoru minimalizuje bolesti zad. Lidé po celém světě jsou často nepřítomní v práci právě proto, že je bolí záda. Díky monitoru s nastavitelným podstavcem, jako je Philips SmartErgoBase, si uživatelé mohou monitor natočit, naklonit a výškově upravit tak, jak potřebují v rámci svého pohodlí. Výsledkem je lepší držení těla a menší riziko bolesti zad na konci dne. Vítaným vedlejším účinkem je, že díky podstavci je na stole méně kabelů, zato víc pracovního prostoru, a člověk se tak lépe soustředí na práci.

Soustřeďte se – a mějte čas na přestávky. S uklizeným pracovním stolem budete uvolnění, produktivní a hlavně zdravější. A větší monitor zvětší i vaše pracovní prostředí. Díky tomu, že je na obrazovce prostor pro více otevřených oken současně, zmizí rozptýlení v podobě neustálého otevírání a zavírání oken na liště a ubyde i posouvání. Také zde je rozlišení obrazovky klíčové. Pokud
jsou v kanceláři k dispozici pouze malé pracovní stoly, na které se monitory s velkou úhlopříčkou nevejdou, uživatelé mohou získat pocit z většího prostoru díky monitoru s vyšším rozlišením. Extra vertikální a horizontální body (jako u 27palcového monitoru Philips s UltraClear 5K) dovedou vytvořit efekt větší plochy. Lidé tak díky tomu, že jsou produktivnější, získají čas na pravidelné pauzy (popovídání si s kolegy nebo procházku na čerstvém vzduchu), které jsou velmi důležité. To vše v práci napomáhá uvolněnosti, produktivnosti a připravenosti na další výzvy.

O společnosti MMD
Společnost MMD byla založená v roce 2009 na základě licenčního ujednání mezi společností Philips a TPV. Společnost MMD je 100% vlastněna koncernem TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí na Tchaj-wanu. Centrála pro střední a východní Evropu sídlí v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchaj-wanu.  • Připravili: Hadra Marek, Jančar Rosťa
  • PC-politika.cz


20.04.2016 06:50 521 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Host
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
cron.php - chyba
v PHP - Fusion 9.1
18 0 Balin50
22-01-2018 15:09
video infusion
v Bugy a chyby
651 16 zizub
21-01-2018 23:06
ban užívateľa
v PHP - Fusion 9.1
40 0 Balin50
21-01-2018 11:29
chyby
v PHP - Fusion 9.1
61 0 Balin50
20-01-2018 21:36
Fotogaléria
v PHP - Fusion 9.1
85 0 Balin50
19-01-2018 17:38
Ban
v PHP - Fusion 9.1
75 0 Balin50
19-01-2018 15:15
Přihlásit se
Ještě nejste členem? Klikněte zde zaregistrovat se.
TECHNOLOGIE
Nejčtenější
7 dnů 14 dnů 30 dnů
>Jak to žije (13); rok 2018 (245x)

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Ubytování v apartmánech v Praze

SMS zdarma do všesch sítí