Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.03.00
Překlad CZ/SK
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

Novinky

Microsoft ocenil Sodexo

Praha - Společnost Microsoft ČR v úterý 3. května ocenila cenou „Microsoft Awards 2016“ jedinečné a inovativní řešení elektronických stravenek Sodexo Gastro Pass CARD. Neustále se měnící údaje stovek tisíců zaměstnavatelů, zaměstnanců a partnerů jsou spravovány v tzv. „cloudu“ ve dvou datacentrech v Dublinu a Amsterdamu. Microsoft ocenil zejména zajištění bezpečnosti dat a zároveň bezproblémovou funkčnost včetně uživatelského portálu.

Praha - Společnost Microsoft ČR v úterý 3. května ocenila cenou „Microsoft Awards 2016“ jedinečné a inovativní řešení elektronických stravenek Sodexo Gastro Pass CARD. Neustále se měnící údaje stovek tisíců zaměstnavatelů, zaměstnanců a partnerů jsou spravovány v tzv. „cloudu“ ve dvou datacentrech v Dublinu a Amsterdamu. Microsoft ocenil zejména zajištění bezpečnosti dat a zároveň bezproblémovou funkčnost včetně uživatelského portálu.

Za správu unikátního systému elektronických stravenek Sodexo Gastro Pass CARD byla oceněna společnost Mainstream Technologies, s.r.o. Cenu obdržela za propojení terminálové platební sítě, správu aplikací a uživatelský portál. To vše v tzv. „cloudu“ na platformě Microsoft Azure“, neboli vzdáleném řešení správy elektronických dat.

„Elektronické stravenky Sodexo Gastro Pass CARD jsou dalším z příkladů, kdy moderní technologie pomáhají firmám zvyšovat efektivitu a snižovat náklady a zároveň podporují komfort a spokojenost na straně uživatelů. Navržené řešení je natolik inovativní a přínosné, že si ocenění Microsoft Awards 2016 v kategorii Datová platforma určitě zaslouží,“ říká Dalibor Kačmář, manažer divize Cloud + Enterprise, Microsoft.


Stěžejním požadavkem a nutností celého řešení bylo maximální zabezpečení a ochrana citlivých dat. „Z pohledu uživatelů z řad zaměstnavatelů, zaměstnanců a našich partnerů pak také okamžitá a nepřetržitá dostupnost,“ popisuje požadavky Sodexo Bedřich Krejčí, CIO Sodexo Benefity. „Vše se fyzicky nonstop odehrává ve dvou vzdálených datacentrech v Dublinu a Amsterdamu. Celý systém se v reálném čase přizpůsobuje aktuální zátěži. Zvládá zpracovat zhruba sto transakcí za sekundu a pružně reaguje na nečekanou zátěž, díky čemuž je správa pro koncové uživatele bezvýpadková,“ dodává.

Ředitel společnosti Mainstream Technologies Ladislav Šolc k získanému ocenění říká, že technologické řešení se osvědčilo i pro tak náročný systém, jakým je Sodexo Gastro Pass CARD. „Skutečnost, že jde právě o stravenky, které používají statisíce lidí, nám přináší vědomí, že se přímo podílíme na určitém usnadnění každodenního života díky technologiím a právě to je v širším pojetí smyslem naší práce,“ říká Ladislav Šolc

Elektronické stravenky Sodexo Gastro Pass CARD představují nejmodernější formu oblíbeného benefitu. Výrazně snižují objem administrativy, s kartou se platí snadno, rychle a bezpečně, jako běžnou platební kartou. Díky webovému rozhraní má uživatel přehled o stavu svého účtu, jednou z hlavních výhod je i možnost zaplatit přesnou částku. Sodexo Gastro Pass CARD je uživatelsky nejpřívětivější elektronická stravenka na českém trhu s nejsilnější partnerskou sítí.

Sodexo v České republice
Od roku 1992, tedy od doby, kdy Sodexo vstoupilo na český trh, poskytuje všech 2000 zaměstnanců skupiny v ČR služby, které zlepšují kvalitu každodenního života. Sodexo nabízí služby v oblastech zaměstnaneckých benefitů, motivačních programů a řešení pro veřejnou správu, ať už prostřednictvím poukázek a karet na stravování a volný čas, dárkových poukázek nebo systému na správu benefitů Cafeteria. Dále pak i služby v oblasti komplexních řešení služeb na míru u klienta (firemní restaurace a širokou škálu služeb facility managementu – správy budov, údržby mechanických zařízení a elektro, revizí, projekt managementu, úklidu a administrativních služeb).

Sodexo, světová jednička v řešeních pro kvalitu každodenního života
V Sodexo věříme, že kvalita každodenního života přispívá k rozvoji jednotlivců a zvyšuje výkonnost firem a organizací. S ohledem na tuto naši filozofii jsme se od doby našeho založení Pierrem Bellonem v roce 1966 postupně stali strategickým partnerem společností a institucí, které kladou důraz na výkonnost a tělesnou a duševní pohodu zaměstnanců. Všech 419.000 zaměstnanců skupiny Sodexo v 80 zemích sdílí společný zájem na poskytování kvalitních služeb a vytváří, řídí a dodává jedinečnou nabídku řešení motivace a služeb na míru.  • Připravili: Miřácká Lucie, Jančar Rosťa
  • PC-politika.cz

  • !function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0],p=/^http:/.test(d.location)?'http':'https';if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+'://platform.twitter.com/widgets.js';fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document, 'script', 'twitter-wjs');

Kvido 05.05.2016 14:16 1,079 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Lost password
v Administrace uživatelů
111 7 Balin50
25-03-2019 19:52
Banner
v Administrace obsahu
109 2 Balin50
25-03-2019 17:42
Ako skryt welcome spravu pre prihlasenych
v Pomoc
123 2 jany
19-03-2019 22:06
Užívatelské polia
v PHP-Fusion 9
408 19 Balin50
19-03-2019 18:00
Vlastné stránky
v PHP-Fusion 9
178 3 Balin50
18-03-2019 21:15
Tvorba Theme - ( Bootstrap )
v PHP-Fusion 9
225 5 RobiNN
17-03-2019 21:45
Chyba databáze
v PHP-Fusion 8
4191 12 RobiNN
14-03-2019 12:29
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Nejčtenější novinky