PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Technologie

Magnetická ložiska; ocenění v Německu

Aplikace ABS pro magnetická ložiska získala cenu v kategorii „Best digital Catalogue“. Vývojová agentura přihlásila tuto aplikaci do soutěže německého specializovaného časopisu „Elektro Technik“, která je vyhlašována každoročně.

Aplikace ABS pro magnetická ložiska získala cenu v kategorii „Best digital Catalogue“. Vývojová agentura přihlásila tuto aplikaci do soutěže německého specializovaného časopisu „Elektro Technik“, která je vyhlašována každoročně.

Organizátor soutěže, Vogel Business Media, je jeden z největších německých vydavatelů odborných tiskovin a časopisů, který vydává více než 100 odborných titulů. Vydavatelství pořádá každý rok soutěž „Automation App Award“ v rámci norimberského veletrhu SPS ICP Drives.
Předseda poroty o aplikaci ABS prohlásil: „Tato aplikace srozumitelně vysvětluje funkci magnetických ložisek. Simuluje vlastnosti ložisek a lze ji využít jako vynikající nástroj podpory prodeje přímo u zákazníka. Aplikace poskytuje prostřednictvím integrované simulace vysokou hodnotu, a tedy si právem zasloužila cenu v této kategorii.

Samotnou aplikaci, která se jmenuje ABS, lze stáhnout z Appstore. Tato aplikace je součástí aplikace PM Motors pro iPad, která je zařazena v nabídce obchodů SKF a Apple. Aplikace byla rovněž představena v loňském roce ve filmu BZTV, který předvedl řešení pro provzdušňovací ventilátory pro OEM (výrobce originálních dílů) a koncového uživatele. Film můžete shlédnout na následujícím odkazu:
Jak fungují magnetická ložiska?

Aktivní magnetická ložiska pracují bez povrchového kontaktu a tím je zcela eliminováno tření a fyzické opotřebení. Elektromagnety generují síly pro udržení hřídele v ideální pozici jak axiálním tak radiálním směrem, čímž umožňují bezkontaktní otáčení. Řídicí systém aktivně monitoruje a průběžně upravuje proud v elektromagnetu pro udržení polohy hřídele. Jejich extrémní přesnost a stabilita je činí vhodnými pro mnohem širší rozmezí pracovních teplot, než konvenční ložiska.

Použití systému magnetických ložisek umožňuje provoz bez olejového mazání, chladicího systému, převodovky (vysokootáčkový motor s plynulou regulací otáček je spojen přímo s kompresorem) i bez zařízení pro bezdemontážní diagnostiku při současné úspoře zastavěné plochy. Není tedy nutné počítat s náhradními díly pro zařízení umístěná mimo vlastní systém, což navíc zvyšuje provozní spolehlivost zařízení.   • Připravil: Motyčková Eliška, Jančar Rosťa
  • PC-politika.cz


20.05.2016 15:55 843 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Vývoj - ako pokračuje
v PHP-Fusion 9.0.3
57 1 Kvido
18-09-2018 12:59
Blogs na HP [Vyřešeno]
v PHP-Fusion 9.0
77 2 Kvido
15-09-2018 17:12
Tenisový portál [Vyřešeno]
v Obecná diskuse
167 3 jany
08-09-2018 08:06
Prihlásenie [Vyřešeno]
v Administrace systému
149 7 Balin50
05-09-2018 15:36
FAQ formátovanie [Vyřešeno]
v Administrace obsahu
218 8 RobiNN
05-09-2018 15:09
Token [Vyřešeno]
v Administrace systému
160 1 RobiNN
05-09-2018 15:05
Vzhled [Vyřešeno]
v Infuze, panely, vzhledy
209 2 RobiNN
05-09-2018 14:57
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Shoutbox
Chcete-li odeslat zprávu, musíte se přihlásit.
Kvido
před 16 dny
Jj. Zbytečné moc ne, pač tu u jejich reg. e-mailem nepustím zahraniční, nejčastěji ru., com., org.
RobiNN
před 16 dny
Kvido spammerov musíš vymazať a zablokovať ich IP. Inak je to zbytočne.
Kvido
před 17 dny
Protože se ve Fóru objevilo několik SPAMů, je nyní registrace nových členů zapnuta přes e-mail a povolení hlavního administratora.
RobiNN
před 1 měsícem
4 témy sú v základnej inštalácii (na 4. téme robím) Ďalšie sú tu https://github.co...ion/Themes a tu https://github.co...ion-Themes
F
před 1 měsícem
Kdy bude více vzhledů, módů a všeho možného do php fusion 9? :-)