PHP-Fusion
PHP-Fusion je lehký open source redakční systém (CMS) napsaný v PHP. PHP-Fusion využívá databázi MySQL na ukládání obsahu vašich stránek a obsahuje jednoduchý, ale komplexní a kompletní administrativní systém na správu vašich stránek. PHP-Fusion obsahuje nejběžnější funkce, které byste očekávali v mnoha dalších CMS systémech.
Icon Aktuální verze: 9.0 - 27.4. 2017
Stáhnout
Language Překlad
Stáhnout

Technologie

Magnetická ložiska; ocenění v Německu

Aplikace ABS pro magnetická ložiska získala cenu v kategorii „Best digital Catalogue“. Vývojová agentura přihlásila tuto aplikaci do soutěže německého specializovaného časopisu „Elektro Technik“, která je vyhlašována každoročně.

Aplikace ABS pro magnetická ložiska získala cenu v kategorii „Best digital Catalogue“. Vývojová agentura přihlásila tuto aplikaci do soutěže německého specializovaného časopisu „Elektro Technik“, která je vyhlašována každoročně.

Organizátor soutěže, Vogel Business Media, je jeden z největších německých vydavatelů odborných tiskovin a časopisů, který vydává více než 100 odborných titulů. Vydavatelství pořádá každý rok soutěž „Automation App Award“ v rámci norimberského veletrhu SPS ICP Drives.
Předseda poroty o aplikaci ABS prohlásil: „Tato aplikace srozumitelně vysvětluje funkci magnetických ložisek. Simuluje vlastnosti ložisek a lze ji využít jako vynikající nástroj podpory prodeje přímo u zákazníka. Aplikace poskytuje prostřednictvím integrované simulace vysokou hodnotu, a tedy si právem zasloužila cenu v této kategorii.

Samotnou aplikaci, která se jmenuje ABS, lze stáhnout z Appstore. Tato aplikace je součástí aplikace PM Motors pro iPad, která je zařazena v nabídce obchodů SKF a Apple. Aplikace byla rovněž představena v loňském roce ve filmu BZTV, který předvedl řešení pro provzdušňovací ventilátory pro OEM (výrobce originálních dílů) a koncového uživatele. Film můžete shlédnout na následujícím odkazu:
Jak fungují magnetická ložiska?

Aktivní magnetická ložiska pracují bez povrchového kontaktu a tím je zcela eliminováno tření a fyzické opotřebení. Elektromagnety generují síly pro udržení hřídele v ideální pozici jak axiálním tak radiálním směrem, čímž umožňují bezkontaktní otáčení. Řídicí systém aktivně monitoruje a průběžně upravuje proud v elektromagnetu pro udržení polohy hřídele. Jejich extrémní přesnost a stabilita je činí vhodnými pro mnohem širší rozmezí pracovních teplot, než konvenční ložiska.

Použití systému magnetických ložisek umožňuje provoz bez olejového mazání, chladicího systému, převodovky (vysokootáčkový motor s plynulou regulací otáček je spojen přímo s kompresorem) i bez zařízení pro bezdemontážní diagnostiku při současné úspoře zastavěné plochy. Není tedy nutné počítat s náhradními díly pro zařízení umístěná mimo vlastní systém, což navíc zvyšuje provozní spolehlivost zařízení.   • Připravil: Motyčková Eliška, Jančar Rosťa
  • PC-politika.cz


20.05.2016 14:55 597 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Host
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
chyba v súkromných správach
v Administrace obsahu
311 8 Balin50
11-01-2018 20:38
vkladanie videa do infusie
v Administrace obsahu
131 2 Balin50
11-01-2018 17:33
chyba Locale.inc a news.php...
v PHP - Fusion 9.1
247 0 Balin50
09-01-2018 09:07
video infusion
v Bugy a chyby
269 6 Balin50
08-01-2018 15:31
Nejnovější PHPF 9.1 na test...
v PHP - Fusion 9.1
176 1 Balin50
08-01-2018 12:06
pokus o zmazanie vlákna vo ...
v Administrace obsahu
227 2 Balin50
06-01-2018 13:54
Přihlásit se
Ještě nejste členem? Klikněte zde zaregistrovat se.

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Ubytování v apartmánech v Praze

SMS zdarma do všesch sítí