Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.03.00
Překlad
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

Novinky

Fotografovali; smartphone Huawei P9

Společnost Huawei ve spolupráci s Leica Gallery Prague uspořádala unikátní fotografický projekt zaměřený na focení s duálním fotoaparátem smartphonu Huawei P9. Devatenáct profesionálů z oblasti fotografie fotilo v rámci Street Photo soutěže barevné a černobílé snímky na téma „kontrast“. Vybrané fotografie jsou od 15. 6. 2016 k vidění v rámci výstavy v prostorách Leica Gallery Prague. Autoři nejlepší barevné a černobílé fotografie byli oceněni smartphonem Huawei P9.

Společnost Huawei ve spolupráci s Leica Gallery Prague uspořádala unikátní fotografický projekt zaměřený na focení s duálním fotoaparátem smartphonu Huawei P9. Devatenáct profesionálů z oblasti fotografie fotilo v rámci Street Photo soutěže barevné a černobílé snímky na téma „kontrast“. Vybrané fotografie jsou od 15. 6. 2016 k vidění v rámci výstavy v prostorách Leica Gallery Prague. Autoři nejlepší barevné a černobílé fotografie byli oceněni smartphonem Huawei P9.

Ojedinělý fotografický projekt Huawei a Leica Gallery Prague
Idea lokální spolupráce Huawei a Leica Gallery Prague na unikátním fotografickém projektu navazuje na globální kooperaci Huawei s německou fotografickou společností Leica. Právě Leica se podílela na vývoji duálního fotoaparátu smartphonu Huawei P9.

Špičkoví fotografové, Huawei P9 a téma „kontrast“
Devatenácti fotografům a odborníkům z oblasti fotografie byl zapůjčen v rámci Street Photo soutěže smartphone Huawei P9. Zúčastnění se sešli v prostorách Leica Gallery Prague a po seznámení s fotoaparátem chytrého telefonu měli dvě hodiny na vyfocení co nejlepší černobílé a barevné street fotografie v ulicích Prahy. Jako téma byl zvolen „kontrast“. Projektu se zúčastnili například spisovatel, novinář a fotograf Ondřej Neff, profesionální fotografové Honza Sakař, Ivica Šúrová, Adriana Cahová, Rishabh Kaul, Michaela Pospíšilová-Králová, šéfredaktoři médií zaměřených na fotografii: Petr Žák, Rudolf Stáhlich, Tomáš Hlíva a řada dalších

Autoři nejlepší barevné a černobílé fotografie byli ocenění Huawei P9
Každý z účastníků soutěže po nafocení vybral jednu černobílou a jednu barevnou fotografii, s kterými se chtěl soutěže účastnit. Následně dvě nezávislé poroty složené ze zástupců Huawei a Leica Gallery Prague vybraly každá pět nejlepších barevných a pět nejlepších černobílých fotografií, z nichž vzešli vítězové každé z kategorií – ti získali jako výhru právě smartphone Huawei P9.

Výstava soutěžních fotografií od 15. června v Leica Gallery Prague
Vybrané barevné a černobílé fotografie pořízené v rámci fotografické soutěže jsou od 15. června 2016 k vidění v kavárně Leica Gallery Prague (Školská 28, Praha 1). Výstava potrvá do 21. června 2016.
„Já jsem moc ráda, že Leica Gallery Prague měla možnost připojit se ke společnosti Huawei a k jejímu uvedení nového výrobku na trh. Už jenom z toho důvodu, že spojení fotografie a fotografické galerie je jednoznačně to, jakým způsobem by fotografie jako výsledný produkt měla být prezentována,“ uvedla Míla Dubská, ředitelka Leica Gallery Prague.

Užití fotografií je podmíněno zveřejněním fotografie v originálním formátu, nesmí být použit výřez, ani žádná jiná úprava. Velikosti fotografií mohou být proporčně zmenšeny.

Seznam účastníků:
Adriana Cahová Aneta Krubnerová
Tereza Beranová Jan Kunc (Simon)
Jakub Fišer Ondřej Neff
Tomáš Hlíva Jan Palatka
Stanislav Honzík Honza Sakař
Michal Horáček Lenka Smolinská
Michal Houdek Rudolf Stáhlich
Rishabh Kaul Ivica Šúrová
Michaela Pospíšilová-Králová Petr Vocelka,
Petr Žák

Pro více informací o produktech Huawei navštivte consumer.huawei.com/cz nebo huaweidevice.cz

YouTube: www.youtube.com/user/HuaweiDeviceCZSK

O Huawei Consumer Business Group
Společnost Huawei je předním světovým dodavatelem řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT). V roce 2014 se společnost Huawei umístila na třetím místě v celosvětových dodávkách chytrých telefonů. S 16 výzkumnými a vývojovými centry, mimo jiné v Německu, Švédsku, Spojených státech, Francii, Itálii, Rusku, Indii a Číně se výrobky a služby Huawei používají ve více než 170 zemích a slouží více než třetině světové populace. Spotřebitelská divize Huawei Consumer BG je jednou ze tří hlavních divizí společnosti Huawei. Nabízí řadu výrobků, mezi něž patří mobilní telefony, tablety, mobilní širokopásmová zařízení (MBCool a zařízení pro domácnost. S více než 20 lety bohatých zkušeností v sektoru informačních a komunikačních technologií (ICT), širokou globální sítí, rozsáhlými globálními obchodními operacemi a sítí partnerů, je cílem Huawei Consumer BG přinášet nejnovější technologie spotřebitelům, nabízet celou škálu možností a vytvářet mimořádné zážitky a realizovat sny pro lidi na celém světě.

O Leica Gallery Prague
Leica Gallery Prague, o.p.s. působí na poli umění od roku 2002 a soustředí se výhradně na fotografickou tvorbu. Kromě prezentace světových umělců je galerie zaměřena hlavně na vystavování a podporu současné české a slovenské fotografie v Česku a zahraničí. Vedle výstavních prostor ve Školské ulici na Praze 1 provozuje Leica Gallery Prague také galerijní kavárnu s knihkupectvím zaměřeným na fotografické publikace z tuzemské i zahraniční produkce.
Cílem galerie je zvyšování povědomí o fotografii mezi širokou veřejností. Ve Školské ulici je k vidění ročně šest až sedm výstav, které jsou provázeny rozmanitým doprovodným programem, jako jsou pravidelné besedy s osobnostmi oboru fotografie, komentované prohlídky, lektorské programy pro studenty a různé typy workshopů. Na prezentaci českých a slovenských fotografů spolupracuje Leica Gallery Prague také s řadou zahraničních galerijních subjektů. V srpnu 2012 se galerie stala oficiální součástí světové sítě Leica galerií s dalšími zastoupeními v různých světových metropolích, od Frankfurtu, Salzburgu nebo Paříže až po New York nebo Tokio. Tato nadnárodní síť čítá v současné době 9 galerií.  • Připravil: Vyoral Tomáš
  • PC-politika.cz

  • !function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0],p=/^http:/.test(d.location)?'http':'https';if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+'://platform.twitter.com/widgets.js';fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document, 'script', 'twitter-wjs');

Kvido 17.06.2016 03:37 466 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Stránka bola aktualizovaná na 9.03.00
v Obecná diskuse
9 0 RobiNN
16-02-2019 13:24
FAQ
v PHP-Fusion 9
357 4 Balin50
12-02-2019 09:55
Vlastný panel - editacia
v Administrace obsahu
128 0 Balin50
12-02-2019 09:52
Zoznam členov
v PHP-Fusion 9
357 3 RobiNN
11-02-2019 23:05
Fórum - nové vlákno
v Administrace obsahu
164 1 RobiNN
11-02-2019 23:00
Panely
v PHP-Fusion 9
286 6 RobiNN
10-02-2019 20:27
Tvorba obsahu - Vlastní stránka
v PHP-Fusion 9
406 8 RobiNN
10-02-2019 20:23