PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
GitHub
Přidejte kódy
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

Technologie

Fotografovali; smartphone Huawei P9

Společnost Huawei ve spolupráci s Leica Gallery Prague uspořádala unikátní fotografický projekt zaměřený na focení s duálním fotoaparátem smartphonu Huawei P9. Devatenáct profesionálů z oblasti fotografie fotilo v rámci Street Photo soutěže barevné a černobílé snímky na téma „kontrast“. Vybrané fotografie jsou od 15. 6. 2016 k vidění v rámci výstavy v prostorách Leica Gallery Prague. Autoři nejlepší barevné a černobílé fotografie byli oceněni smartphonem Huawei P9.

Společnost Huawei ve spolupráci s Leica Gallery Prague uspořádala unikátní fotografický projekt zaměřený na focení s duálním fotoaparátem smartphonu Huawei P9. Devatenáct profesionálů z oblasti fotografie fotilo v rámci Street Photo soutěže barevné a černobílé snímky na téma „kontrast“. Vybrané fotografie jsou od 15. 6. 2016 k vidění v rámci výstavy v prostorách Leica Gallery Prague. Autoři nejlepší barevné a černobílé fotografie byli oceněni smartphonem Huawei P9.

Ojedinělý fotografický projekt Huawei a Leica Gallery Prague
Idea lokální spolupráce Huawei a Leica Gallery Prague na unikátním fotografickém projektu navazuje na globální kooperaci Huawei s německou fotografickou společností Leica. Právě Leica se podílela na vývoji duálního fotoaparátu smartphonu Huawei P9.

Špičkoví fotografové, Huawei P9 a téma „kontrast“
Devatenácti fotografům a odborníkům z oblasti fotografie byl zapůjčen v rámci Street Photo soutěže smartphone Huawei P9. Zúčastnění se sešli v prostorách Leica Gallery Prague a po seznámení s fotoaparátem chytrého telefonu měli dvě hodiny na vyfocení co nejlepší černobílé a barevné street fotografie v ulicích Prahy. Jako téma byl zvolen „kontrast“. Projektu se zúčastnili například spisovatel, novinář a fotograf Ondřej Neff, profesionální fotografové Honza Sakař, Ivica Šúrová, Adriana Cahová, Rishabh Kaul, Michaela Pospíšilová-Králová, šéfredaktoři médií zaměřených na fotografii: Petr Žák, Rudolf Stáhlich, Tomáš Hlíva a řada dalších

Autoři nejlepší barevné a černobílé fotografie byli ocenění Huawei P9
Každý z účastníků soutěže po nafocení vybral jednu černobílou a jednu barevnou fotografii, s kterými se chtěl soutěže účastnit. Následně dvě nezávislé poroty složené ze zástupců Huawei a Leica Gallery Prague vybraly každá pět nejlepších barevných a pět nejlepších černobílých fotografií, z nichž vzešli vítězové každé z kategorií – ti získali jako výhru právě smartphone Huawei P9.

Výstava soutěžních fotografií od 15. června v Leica Gallery Prague
Vybrané barevné a černobílé fotografie pořízené v rámci fotografické soutěže jsou od 15. června 2016 k vidění v kavárně Leica Gallery Prague (Školská 28, Praha 1). Výstava potrvá do 21. června 2016.
„Já jsem moc ráda, že Leica Gallery Prague měla možnost připojit se ke společnosti Huawei a k jejímu uvedení nového výrobku na trh. Už jenom z toho důvodu, že spojení fotografie a fotografické galerie je jednoznačně to, jakým způsobem by fotografie jako výsledný produkt měla být prezentována,“ uvedla Míla Dubská, ředitelka Leica Gallery Prague.

Užití fotografií je podmíněno zveřejněním fotografie v originálním formátu, nesmí být použit výřez, ani žádná jiná úprava. Velikosti fotografií mohou být proporčně zmenšeny.

Seznam účastníků:
Adriana Cahová Aneta Krubnerová
Tereza Beranová Jan Kunc (Simon)
Jakub Fišer Ondřej Neff
Tomáš Hlíva Jan Palatka
Stanislav Honzík Honza Sakař
Michal Horáček Lenka Smolinská
Michal Houdek Rudolf Stáhlich
Rishabh Kaul Ivica Šúrová
Michaela Pospíšilová-Králová Petr Vocelka,
Petr Žák

Pro více informací o produktech Huawei navštivte consumer.huawei.com/cz nebo huaweidevice.cz

YouTube: www.youtube.com/user/HuaweiDeviceCZSK

O Huawei Consumer Business Group
Společnost Huawei je předním světovým dodavatelem řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT). V roce 2014 se společnost Huawei umístila na třetím místě v celosvětových dodávkách chytrých telefonů. S 16 výzkumnými a vývojovými centry, mimo jiné v Německu, Švédsku, Spojených státech, Francii, Itálii, Rusku, Indii a Číně se výrobky a služby Huawei používají ve více než 170 zemích a slouží více než třetině světové populace. Spotřebitelská divize Huawei Consumer BG je jednou ze tří hlavních divizí společnosti Huawei. Nabízí řadu výrobků, mezi něž patří mobilní telefony, tablety, mobilní širokopásmová zařízení (MBCool a zařízení pro domácnost. S více než 20 lety bohatých zkušeností v sektoru informačních a komunikačních technologií (ICT), širokou globální sítí, rozsáhlými globálními obchodními operacemi a sítí partnerů, je cílem Huawei Consumer BG přinášet nejnovější technologie spotřebitelům, nabízet celou škálu možností a vytvářet mimořádné zážitky a realizovat sny pro lidi na celém světě.

O Leica Gallery Prague
Leica Gallery Prague, o.p.s. působí na poli umění od roku 2002 a soustředí se výhradně na fotografickou tvorbu. Kromě prezentace světových umělců je galerie zaměřena hlavně na vystavování a podporu současné české a slovenské fotografie v Česku a zahraničí. Vedle výstavních prostor ve Školské ulici na Praze 1 provozuje Leica Gallery Prague také galerijní kavárnu s knihkupectvím zaměřeným na fotografické publikace z tuzemské i zahraniční produkce.
Cílem galerie je zvyšování povědomí o fotografii mezi širokou veřejností. Ve Školské ulici je k vidění ročně šest až sedm výstav, které jsou provázeny rozmanitým doprovodným programem, jako jsou pravidelné besedy s osobnostmi oboru fotografie, komentované prohlídky, lektorské programy pro studenty a různé typy workshopů. Na prezentaci českých a slovenských fotografů spolupracuje Leica Gallery Prague také s řadou zahraničních galerijních subjektů. V srpnu 2012 se galerie stala oficiální součástí světové sítě Leica galerií s dalšími zastoupeními v různých světových metropolích, od Frankfurtu, Salzburgu nebo Paříže až po New York nebo Tokio. Tato nadnárodní síť čítá v současné době 9 galerií.  • Připravil: Vyoral Tomáš
  • PC-politika.cz


Kvido 17.06.2016 04:37 403 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
chyba menu v paneli
v PHP - Fusion 9.0.3
35 1 Kvido
26-05-2018 17:53
obrázky v news
v PHP - Fusion 9.0.3
80 2 Balin50
24-05-2018 13:40
Gist
v Administrace obsahu
95 2 Kvido
19-05-2018 07:12
Token
v PHP - Fusion 9.0.3
102 2 Balin50
18-05-2018 12:52
Chyba - DatabaseSetup.inc
v PHP - Fusion 9.0.3
80 3 RobiNN
17-05-2018 17:46
tagy vo fóre
v PHP - Fusion 9.0.3
67 0 Balin50
16-05-2018 19:42