PHP-Fusion
PHP-Fusion je lehký open source redakční systém (CMS) napsaný v PHP. PHP-Fusion využívá databázi MySQL na ukládání obsahu vašich stránek a obsahuje jednoduchý, ale komplexní a kompletní administrativní systém na správu vašich stránek. PHP-Fusion obsahuje nejběžnější funkce, které byste očekávali v mnoha dalších CMS systémech.
Icon Aktuální verze: 9.0 - 27.4. 2017
Stáhnout
Language Překlad
Stáhnout

Technologie

Kapela Lucie a fanoušci pomáhají neziskovým organizacím

Praha - Třemi narozeninovými koncerty se rozhodla kapela Lucie oslavit 30. výročí svého založení, a to v Plzni, Brně a Praze. Kromě nových písniček i starých hitovek na nich díky propojení s aplikací EPP - Pomáhej pohybem podpořila tři neziskové organizace. Svým tancem totiž fanoušci a zároveň uživatelé aplikace nasbírali body, díky nimž zajistili celkem 322 601 korun pro Nadační fond Šance onkoláčkům, společnost Podané ruce a Linku bezpečí.

Praha - Třemi narozeninovými koncerty se rozhodla kapela Lucie oslavit 30. výročí svého založení, a to v Plzni, Brně a Praze. Kromě nových písniček i starých hitovek na nich díky propojení s aplikací EPP - Pomáhej pohybem podpořila tři neziskové organizace. Svým tancem totiž fanoušci a zároveň uživatelé aplikace nasbírali body, díky nimž zajistili celkem 322 601 korun pro Nadační fond Šance onkoláčkům, společnost Podané ruce a Linku bezpečí.

V průběhu narozeninových koncertů pomohla kapela Lucie společně se svými fanoušky třem veřejně prospěšným projektům. Pražský koncert, který narozeninovou tour skupiny Lucie završil, vynesl 109 437 korun pro Linku bezpečí. „V současnosti se na Linku bezpečí denně obrací až 500 dětí a mladých lidí. V příštích letech nás navíc čeká prudký demografický nárůst klientů, na který se potřebujeme dopředu připravit. Výtěžek z koncertu nás tak podpoří v zásadním navýšení kapacity i kvality používaných technologií, díky kterým pomáháme dětem a mladým lidem po celé republice v komplikovaných situacích už více než dvacet let,“ řekla ředitelka Linky Bezpečí Ivana Šatrová.

Na plzeňském koncertu podpořili 108 292 korunami Nadační fond Šance onkoláčkům, jenž pomáhá dětem s vrozenými vadami, v onkologické léčbě či s jiným závažným onemocněním. Peníze, které pro něj fanoušci i členové kapely doslova vyskákali, rozdělí mezi dvě malé bojovnice. „Pro dvanáctiletou Anetku pořídíme z vytěženého příspěvku léky, zdravotní pomůcky a přípravky na podporu imunity. Můžeme z něj také pomoci k pořízení elektrického invalidního vozíku přizpůsobeného pro převážení spolu s umělou plicní ventilací pro čtyřletou Sofinku,“ uvedla Lenka Klasnová, ředitelka NF Šance onkoláčkům. Návštěvníci brněnského koncertu zase vytančili 104 872 korun pro společnost Podané ruce, jejímž dlouhodobým posláním je podpora především mladých lidí v tíživých životních situacích zejména prostřednictvím preventivních a intervenčních programů a pomoci při boji se závislostmi.

Celkem tak neziskové organizace z rukou členů kapely převzaly šeky na 322 601 korun, které jim pomohou v provozování jejich další činnosti. Úspěšné propojení hudebních narozeninových oslav a aktivní pomoci ocenila i ředitelka Nadace ČEZ Michaela Žemličková: „Moc si spolupráce a chuti členů skupiny Lucie pomáhat vážíme. Oslovují obrovské publikum, a tak je propojení fyzické aktivity a pomoci dobré věci ještě rychlejší a účinnější než kdy jindy. Společně se svými fanoušky podpořili vybrané projekty částkami přesahujícími sto tisíc korun, což je opravdu obdivuhodný výkon.“

Propojení aktivity a přítomné energie na narozeninových koncertech Skupiny Lucie s pomocí dobrým věcem bylo přitom velmi jednoduché. Stačilo, aby si členové Lucie i její fanoušci do svých mobilních telefonů nainstalovali mobilní aplikaci EPP Pomáhej pohybem a naplno se v průběhu koncertů bavili. „Slovy jedné z nejznámějších písní Lucie, čím více pohybů rukama nohama během koncertu všichni udělali, tím více bodů do aplikace nasbírali. K pomoci tak byly potřeba jen dobrá zábava a telefon,“ dodala Michaela Žemličková. Nadace ČEZ potom vytancované body převedla v samotný finanční příspěvek pro jednotlivé organizace.
  • Připravili: Schnepp Ota, Jančar Rosťa
  • PC-politika.cz


04.07.2016 07:41 316 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Host
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Fotogaléria
v PHP - Fusion 9.1
5 0 Balin50
19-01-2018 17:38
Ban
v PHP - Fusion 9.1
12 0 Balin50
19-01-2018 15:15
video infusion
v Bugy a chyby
523 13 RobiNN
18-01-2018 13:35
fusion 9
v PHP - Fusion 9.0
108 3 Balin50
17-01-2018 09:06
chyba v súkromných správach
v Administrace obsahu
401 8 Balin50
11-01-2018 20:38
vkladanie videa do infusie
v Administrace obsahu
190 2 Balin50
11-01-2018 17:33
Nejnovější videa
Přihlásit se
Ještě nejste členem? Klikněte zde zaregistrovat se.
TECHNOLOGIE
Nejčtenější
7 dnů 14 dnů 30 dnů
>Jak to žije (13); rok 2018 (211x)

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Ubytování v apartmánech v Praze

SMS zdarma do všesch sítí