Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.03.00
Překlad CZ/SK
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

Novinky

Mastercard; další formy placení

Mastercard; další formy placení
Mastercard představuje v USA základ pro budoucnost obchodování - globální digitální platební službou Masterpass. Vylepšené řešení umožňuje, aby se spotřebitelé nemuseli v platebním procesu zajímat o víc než svoji důvěryhodnou banku, která jim zajistí rychlé, jednoduché a zabezpečené digitální platby prostřednictvím různých zařízení a kanálů. Nakupovat budou moci kdekoliv a kdykoliv - online, v aplikaci a nyní i v obchodech, kde lze platit bezkontaktně.

Mastercard představuje v USA základ pro budoucnost obchodování - globální digitální platební službou Masterpass. Vylepšené řešení umožňuje, aby se spotřebitelé nemuseli v platebním procesu zajímat o víc než svoji důvěryhodnou banku, která jim zajistí rychlé, jednoduché a zabezpečené digitální platby prostřednictvím různých zařízení a kanálů. Nakupovat budou moci kdekoliv a kdykoliv - online, v aplikaci a nyní i v obchodech, kde lze platit bezkontaktně.

Masterpass zjednodušuje každodenní platby
Masterpass zjednodušuje proces placení u širokého spektra obchodníků, od nákupu jízdenky na vlak do práce až po rozdělení útraty za stůl v restauraci nebo nákup potravin pomocí mobilního telefonu.

Zavádění rozšířených řešení Masterpass vydavateli karet v USA začne koncem tohoto měsíce. Do konce roku 2016 budou zahrnuty další trhy v Evropě a region Blízkého východu/Afriky. Postupné zavádění této služby v Severní Americe, Evropě, Latinské Americe a Karibiku, na Blízkém východě a v Africe, Asii a Tichomoří bude pokračovat až do roku 2017.

Masterpass je v současné době dostupný u stovek tisíců online obchodníků či v aplikacích. Odteď budou mít spotřebitelé možnost využívat Masterpass ve více než 5 milionech obchodních míst v 77 zemích světa, kde přijímají bezkontaktní platby. V USA bude služba nejdříve dostupná pro majitele zařízení s OS Android.

Masterpass na českém trhu
V České republice byla služba Masterpass představena v listopadu 2014. Do skupiny obchodníků, kteří na českém trhu poskytují Masterpass, se zapojila již řada klíčových společností a organizací, mezi nimiž lze zmínit např. České dráhy, Student Agency, Alza nebo Národní divadlo. V současné době je do programu zapojeno téměř 3 000 obchodníků v ČR a jejich počet se bude i nadále zvyšovat.

Masterpass lze využívat online či v aplikacích Českých drah Můj vlak, Student Agency Jízdenky a v aplikaci IDOS. Od letošního roku je ho navíc možné využít přímo v obchodech. Mastercard spolu se společností Globus představil inovativní řešení pro rychlou a efektivní platbu v hypermarketech. Pro platbu aplikací Masterpass mohou zákazníci využít šest platebních terminálů „Scan and Go“ anebo čtyři samoobslužné platební terminály „SelfCare Checkout“. Inovativní řešení lze využít i při sledování hokejových utkání týmu HC Dynamo Pardubice, kde si zákazník pohodlně objedná občerstvení a zaplatí svou objednávku tlačítkem Masterpass, a to přímo svým mobilním telefonem v aplikaci InCard Masterpass. Obsluha ihned obdrží na tablet zprávu s celkovou objednávkou a číslem skyboxu a potvrzením platby.
Přeměna identity značky
Digitalizace obchodních procesů a zvýšená konektivita spotřebitelů jsou hnací silou digitální transformace, která bude poskytovat bezproblémové platební možnosti. V souvislosti s touto transformací zavádí Mastercard změnu identity své značky - zjednodušená, modernizovaná a optimalizovaná podoba pro stále více se digitalizující svět. Identita značky začíná s novým logem a odehrává se v holistickém designu, jež přinese pokrokový, sofistikovaný a inkluzivní výraz značky na všech kontaktních místech po světě.

„Mastercard je jednou z těch jedinečných značek, které jsou okamžitě rozpoznatelné po celém světě," řekl Raja Rajamannar, ředitel marketingu a komunikace, Mastercard. A dodal: „Abychom uspěli v tomto novém digitálním světě, kde jde byznys vpřed rychleji než kdy předtím, chceme modernizovat a pozvednout značku do takového designu, který je jednoduchý a elegantní, stále avšak nesporně Mastercard.“

Upravená identita značky, včetně nejkomplexnějšího designu značky, který byl kdy představen globálně v rámci Mastercard, bude součástí všech produktů a komunikace Mastercard, počínaje Masterpass na konci tohoto měsíce a Mastercard na podzim.

O Masterpass
Vizí Masterpass je podporovat všechny formy obchodu s cílem řešit nejširší škálu obchodních zkušeností a potřeb spotřebitelů. Masterpass ukládá všechny informace o platbě, včetně údajů o kartě z Mastercard a jiných platebních sítí, informací o dopravě a platebních preferencí na jednom praktickém bezpečném místě. S Masterpass můžete zaplatit online nebo v aplikacích pouhým klepnutím na tlačítko Masterpass a následným ověřením při dokončování transakce. V obchodech stačí kliknout platit u obchodníků, jež umožňují bezkontaktní platby. Masterpass také využívá nejmodernější způsoby zabezpečení plateb, které jsou dnes k dispozici, včetně sítě tokenizace, která zajišťuje, že jsou informace chráněny.

Masterpass umožňuje emitentům navrhnout a vyvinout jejich vlastní značkové digitální platební řešení, které využívá Masterpass API a SDK, zatímco obchodníci mohou využít Masterpass API a SDK k tomu, aby šlo platit online nebo v rámci mobilních aplikací. Masterpass je v současné době dostupný na 33 trzích po celém světě. Do konce roku se plánuje expanze na další tři trhy.
  • Připravila: Dlabáčková Bára
  • PC-politika.cz

  • !function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0],p=/^http:/.test(d.location)?'http':'https';if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+'://platform.twitter.com/widgets.js';fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document, 'script', 'twitter-wjs');

Kvido 17.07.2016 14:30 1,775 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Úprava prekladu
v PHP-Fusion 9
219 1 RobiNN
01-09-2019 15:22
forum na https://www.phpfusion.cz/
v PHP-Fusion 9
700 1 RobiNN
02-08-2019 12:03
súkromné správy - mazanie
v PHP-Fusion 9
755 3 RobiNN
02-08-2019 12:02
pridanie Admina
v PHP-Fusion 9
686 1 RobiNN
02-08-2019 12:00
Farby uživateľov
v PHP-Fusion 9
789 1 RobiNN
02-08-2019 11:45
Feedback
v PHP-Fusion 9
1036 5 Balin50
22-06-2019 21:30
Administrácia adminov
v PHP-Fusion 9
893 1 RobiNN
22-06-2019 14:38
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.