PHP-Fusion
PHP-Fusion je lehký open source redakční systém (CMS) napsaný v PHP. PHP-Fusion využívá databázi MySQL na ukládání obsahu vašich stránek a obsahuje jednoduchý, ale komplexní a kompletní administrativní systém na správu vašich stránek. PHP-Fusion obsahuje nejběžnější funkce, které byste očekávali v mnoha dalších CMS systémech.
Icon Aktuální verze: 9.0 - 27.4. 2017
Stáhnout
Language Překlad
Stáhnout

Technologie

Mastercard; další formy placení

Mastercard; další formy placení
Mastercard představuje v USA základ pro budoucnost obchodování - globální digitální platební službou Masterpass. Vylepšené řešení umožňuje, aby se spotřebitelé nemuseli v platebním procesu zajímat o víc než svoji důvěryhodnou banku, která jim zajistí rychlé, jednoduché a zabezpečené digitální platby prostřednictvím různých zařízení a kanálů. Nakupovat budou moci kdekoliv a kdykoliv - online, v aplikaci a nyní i v obchodech, kde lze platit bezkontaktně.

Mastercard představuje v USA základ pro budoucnost obchodování - globální digitální platební službou Masterpass. Vylepšené řešení umožňuje, aby se spotřebitelé nemuseli v platebním procesu zajímat o víc než svoji důvěryhodnou banku, která jim zajistí rychlé, jednoduché a zabezpečené digitální platby prostřednictvím různých zařízení a kanálů. Nakupovat budou moci kdekoliv a kdykoliv - online, v aplikaci a nyní i v obchodech, kde lze platit bezkontaktně.

Masterpass zjednodušuje každodenní platby
Masterpass zjednodušuje proces placení u širokého spektra obchodníků, od nákupu jízdenky na vlak do práce až po rozdělení útraty za stůl v restauraci nebo nákup potravin pomocí mobilního telefonu.

Zavádění rozšířených řešení Masterpass vydavateli karet v USA začne koncem tohoto měsíce. Do konce roku 2016 budou zahrnuty další trhy v Evropě a region Blízkého východu/Afriky. Postupné zavádění této služby v Severní Americe, Evropě, Latinské Americe a Karibiku, na Blízkém východě a v Africe, Asii a Tichomoří bude pokračovat až do roku 2017.

Masterpass je v současné době dostupný u stovek tisíců online obchodníků či v aplikacích. Odteď budou mít spotřebitelé možnost využívat Masterpass ve více než 5 milionech obchodních míst v 77 zemích světa, kde přijímají bezkontaktní platby. V USA bude služba nejdříve dostupná pro majitele zařízení s OS Android.

Masterpass na českém trhu
V České republice byla služba Masterpass představena v listopadu 2014. Do skupiny obchodníků, kteří na českém trhu poskytují Masterpass, se zapojila již řada klíčových společností a organizací, mezi nimiž lze zmínit např. České dráhy, Student Agency, Alza nebo Národní divadlo. V současné době je do programu zapojeno téměř 3 000 obchodníků v ČR a jejich počet se bude i nadále zvyšovat.

Masterpass lze využívat online či v aplikacích Českých drah Můj vlak, Student Agency Jízdenky a v aplikaci IDOS. Od letošního roku je ho navíc možné využít přímo v obchodech. Mastercard spolu se společností Globus představil inovativní řešení pro rychlou a efektivní platbu v hypermarketech. Pro platbu aplikací Masterpass mohou zákazníci využít šest platebních terminálů „Scan and Go“ anebo čtyři samoobslužné platební terminály „SelfCare Checkout“. Inovativní řešení lze využít i při sledování hokejových utkání týmu HC Dynamo Pardubice, kde si zákazník pohodlně objedná občerstvení a zaplatí svou objednávku tlačítkem Masterpass, a to přímo svým mobilním telefonem v aplikaci InCard Masterpass. Obsluha ihned obdrží na tablet zprávu s celkovou objednávkou a číslem skyboxu a potvrzením platby.
Přeměna identity značky
Digitalizace obchodních procesů a zvýšená konektivita spotřebitelů jsou hnací silou digitální transformace, která bude poskytovat bezproblémové platební možnosti. V souvislosti s touto transformací zavádí Mastercard změnu identity své značky - zjednodušená, modernizovaná a optimalizovaná podoba pro stále více se digitalizující svět. Identita značky začíná s novým logem a odehrává se v holistickém designu, jež přinese pokrokový, sofistikovaný a inkluzivní výraz značky na všech kontaktních místech po světě.

„Mastercard je jednou z těch jedinečných značek, které jsou okamžitě rozpoznatelné po celém světě," řekl Raja Rajamannar, ředitel marketingu a komunikace, Mastercard. A dodal: „Abychom uspěli v tomto novém digitálním světě, kde jde byznys vpřed rychleji než kdy předtím, chceme modernizovat a pozvednout značku do takového designu, který je jednoduchý a elegantní, stále avšak nesporně Mastercard.“

Upravená identita značky, včetně nejkomplexnějšího designu značky, který byl kdy představen globálně v rámci Mastercard, bude součástí všech produktů a komunikace Mastercard, počínaje Masterpass na konci tohoto měsíce a Mastercard na podzim.

O Masterpass
Vizí Masterpass je podporovat všechny formy obchodu s cílem řešit nejširší škálu obchodních zkušeností a potřeb spotřebitelů. Masterpass ukládá všechny informace o platbě, včetně údajů o kartě z Mastercard a jiných platebních sítí, informací o dopravě a platebních preferencí na jednom praktickém bezpečném místě. S Masterpass můžete zaplatit online nebo v aplikacích pouhým klepnutím na tlačítko Masterpass a následným ověřením při dokončování transakce. V obchodech stačí kliknout platit u obchodníků, jež umožňují bezkontaktní platby. Masterpass také využívá nejmodernější způsoby zabezpečení plateb, které jsou dnes k dispozici, včetně sítě tokenizace, která zajišťuje, že jsou informace chráněny.

Masterpass umožňuje emitentům navrhnout a vyvinout jejich vlastní značkové digitální platební řešení, které využívá Masterpass API a SDK, zatímco obchodníci mohou využít Masterpass API a SDK k tomu, aby šlo platit online nebo v rámci mobilních aplikací. Masterpass je v současné době dostupný na 33 trzích po celém světě. Do konce roku se plánuje expanze na další tři trhy.
  • Připravila: Dlabáčková Bára
  • PC-politika.cz


17.07.2016 13:30 395 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Host
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
video infusion
v Bugy a chyby
328 7 zizub
17-01-2018 03:05
chyba v súkromných správach
v Administrace obsahu
331 8 Balin50
11-01-2018 20:38
vkladanie videa do infusie
v Administrace obsahu
149 2 Balin50
11-01-2018 17:33
chyba Locale.inc a news.php...
v PHP - Fusion 9.1
279 0 Balin50
09-01-2018 09:07
Nejnovější PHPF 9.1 na test...
v PHP - Fusion 9.1
204 1 Balin50
08-01-2018 12:06
pokus o zmazanie vlákna vo ...
v Administrace obsahu
244 2 Balin50
06-01-2018 13:54
Přihlásit se
Ještě nejste členem? Klikněte zde zaregistrovat se.

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Ubytování v apartmánech v Praze

SMS zdarma do všesch sítí