PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Technologie

K videokonferencím Cisco se připojí i uživatelé Skype

Praha - Společnost Cisco představila vůbec první produkt na trhu, který dokáže propojit firemní nástroje pro videokonference všech velkých výrobců. Cisco Meeting Server umožňuje vytvořit jednu virtuální místnost, kam se mohou připojit uživatelé nástrojů Cisco, Skype for Business, Polycom, Avaya a dalších. Vygenerovaný odkaz umožňuje dostat se k virtuálnímu meetingu i přes iPhone. Cisco Meeting Server je prvním důležitým produktem týmu, který vzešel z letošní akvizice společnosti Acano firmou Cisco.

Za novým produktem stojí tým, který vznikl zkombinováním dlouholetých odborníků společnosti Cisco s novými experty, kteří přišli v souvislosti s akvizicí společnosti Acano z konce letošního ledna. Představená novinka nemá sloužit pouze k propojení nástrojů pro spolupráci společnosti Cisco se Skype for Business, ale ve virtuální místnosti se setkání mohou zúčastnit i uživatelé nástrojů od společností Polycom, Avaya a dalších. Připojit se lze přes mobilního klienta i WebRTC.

„Komunikace ve firmě, případně mezi různými firmami, často narážela na nekompatibilitu jednotlivých nástrojů. Několik členů mělo Cisco WebEx, další chtěli skypovat, část by nejraději komunikovala ze svého iPhonu a zbytek používal jiná řešení. My jsme se rozhodli, že tyto překážky odstraníme a každý se může připojit pouhým kliknutím na vygenerovaný link. Každý se připojí ze svého oblíbeného prostředí nebo platformy ke společnému jednání,“ říká Ivan Sýkora, produktový specialista společnosti Cisco.
Kromě již zmíněné výhody jednoduchého připojení ze všech platforem lze vyzdvihnout i další výhody řešení:
Stejný vzhled virtuální místnosti – nezáleží na tom, zda se uživatel dříve připojil z telefonu a poté z teleprezence, vzhled místnosti zůstává nezměněný a známý.
Efektivnější využití šířky pásma – v minulosti byl provoz videokonferencí poměrně nákladný. Cisco Meeting Server snižuje náklady tím, že optimalizuje šířku pásma mezi komunikujícími stranami.
Nižší náklady – Cisco Meeting Server je postaven tak, aby spolu s architekturou Cisco UCS umožnil flexibilnější přidávání serverů a snížil tak počáteční náklady.
Na velikosti nezáleží – produkt je určen jak malým společnostem s pouze několika uživateli, tak globálním firmám s desítkami tisíc uživatelů.
Jednoduchý model licencí – společnosti si mohou koupit služby, které potřebují již teď, ale mohou je přidat až v momentě, kdy se rozšíří.
  • Připravili: Řehák Jakub, Jančar Rosťa
  • PC-politika.cz
  • Stupeň znalosti - expert


24.08.2016 18:51 273 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Vývoj - ako pokračuje
v PHP-Fusion 9.0.3
43 1 Kvido
18-09-2018 12:59
Blogs na HP [Vyřešeno]
v PHP-Fusion 9.0
68 2 Kvido
15-09-2018 17:12
Tenisový portál [Vyřešeno]
v Obecná diskuse
163 3 jany
08-09-2018 08:06
Prihlásenie [Vyřešeno]
v Administrace systému
145 7 Balin50
05-09-2018 15:36
FAQ formátovanie [Vyřešeno]
v Administrace obsahu
215 8 RobiNN
05-09-2018 15:09
Token [Vyřešeno]
v Administrace systému
157 1 RobiNN
05-09-2018 15:05
Vzhled [Vyřešeno]
v Infuze, panely, vzhledy
205 2 RobiNN
05-09-2018 14:57
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Shoutbox
Chcete-li odeslat zprávu, musíte se přihlásit.
Kvido
před 15 dny
Jj. Zbytečné moc ne, pač tu u jejich reg. e-mailem nepustím zahraniční, nejčastěji ru., com., org.
RobiNN
před 16 dny
Kvido spammerov musíš vymazať a zablokovať ich IP. Inak je to zbytočne.
Kvido
před 16 dny
Protože se ve Fóru objevilo několik SPAMů, je nyní registrace nových členů zapnuta přes e-mail a povolení hlavního administratora.
RobiNN
před 1 měsícem
4 témy sú v základnej inštalácii (na 4. téme robím) Ďalšie sú tu https://github.co...ion/Themes a tu https://github.co...ion-Themes
F
před 1 měsícem
Kdy bude více vzhledů, módů a všeho možného do php fusion 9? :-)