Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.03.00
Překlad
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

Novinky

K videokonferencím Cisco se připojí i uživatelé Skype

Praha - Společnost Cisco představila vůbec první produkt na trhu, který dokáže propojit firemní nástroje pro videokonference všech velkých výrobců. Cisco Meeting Server umožňuje vytvořit jednu virtuální místnost, kam se mohou připojit uživatelé nástrojů Cisco, Skype for Business, Polycom, Avaya a dalších. Vygenerovaný odkaz umožňuje dostat se k virtuálnímu meetingu i přes iPhone. Cisco Meeting Server je prvním důležitým produktem týmu, který vzešel z letošní akvizice společnosti Acano firmou Cisco.

Za novým produktem stojí tým, který vznikl zkombinováním dlouholetých odborníků společnosti Cisco s novými experty, kteří přišli v souvislosti s akvizicí společnosti Acano z konce letošního ledna. Představená novinka nemá sloužit pouze k propojení nástrojů pro spolupráci společnosti Cisco se Skype for Business, ale ve virtuální místnosti se setkání mohou zúčastnit i uživatelé nástrojů od společností Polycom, Avaya a dalších. Připojit se lze přes mobilního klienta i WebRTC.

„Komunikace ve firmě, případně mezi různými firmami, často narážela na nekompatibilitu jednotlivých nástrojů. Několik členů mělo Cisco WebEx, další chtěli skypovat, část by nejraději komunikovala ze svého iPhonu a zbytek používal jiná řešení. My jsme se rozhodli, že tyto překážky odstraníme a každý se může připojit pouhým kliknutím na vygenerovaný link. Každý se připojí ze svého oblíbeného prostředí nebo platformy ke společnému jednání,“ říká Ivan Sýkora, produktový specialista společnosti Cisco.
Kromě již zmíněné výhody jednoduchého připojení ze všech platforem lze vyzdvihnout i další výhody řešení:
Stejný vzhled virtuální místnosti – nezáleží na tom, zda se uživatel dříve připojil z telefonu a poté z teleprezence, vzhled místnosti zůstává nezměněný a známý.
Efektivnější využití šířky pásma – v minulosti byl provoz videokonferencí poměrně nákladný. Cisco Meeting Server snižuje náklady tím, že optimalizuje šířku pásma mezi komunikujícími stranami.
Nižší náklady – Cisco Meeting Server je postaven tak, aby spolu s architekturou Cisco UCS umožnil flexibilnější přidávání serverů a snížil tak počáteční náklady.
Na velikosti nezáleží – produkt je určen jak malým společnostem s pouze několika uživateli, tak globálním firmám s desítkami tisíc uživatelů.
Jednoduchý model licencí – společnosti si mohou koupit služby, které potřebují již teď, ale mohou je přidat až v momentě, kdy se rozšíří.
  • Připravili: Řehák Jakub, Jančar Rosťa
  • PC-politika.cz
  • Stupeň znalosti - expert

  • !function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0],p=/^http:/.test(d.location)?'http':'https';if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+'://platform.twitter.com/widgets.js';fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document, 'script', 'twitter-wjs');

Kvido 24.08.2016 17:51 311 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Fórum - reputacia
v PHP-Fusion 9
4 0 Balin50
17-02-2019 16:31
Stránka bola aktualizovaná na 9.03.00
v Obecná diskuse
30 0 RobiNN
16-02-2019 13:24
FAQ
v PHP-Fusion 9
372 4 Balin50
12-02-2019 09:55
Vlastný panel - editacia
v Administrace obsahu
144 0 Balin50
12-02-2019 09:52
Zoznam členov
v PHP-Fusion 9
367 3 RobiNN
11-02-2019 23:05
Fórum - nové vlákno
v Administrace obsahu
174 1 RobiNN
11-02-2019 23:00
Panely
v PHP-Fusion 9
305 6 RobiNN
10-02-2019 20:27