PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Technologie

AITOM vyvíjel web pro aplikaci Tapito

AITOM vyvíjel web pro aplikaci Tapito
Praha - Digitální agentura AITOM se podílela na vývoji webu Tapito, ryze české aplikace pro čtení zpráv a článků z novin i časopisů, která na trhu existuje již více než rok. Aplikace se na počátku léta dočkala celé řady nových funkcí. Spolu s uvedením nové verze vznikly díky AITOMu také nové webové stránky.

U vývoje webu pro Tapito byla důležitá především rychlost. Stránky musely být hotové společně s dokončením vývoje nových funkcí aplikace. AITOM proto vytvořil webovou prezentaci v podobě microsite, která jednoduše a přehledně představí výhody aplikace a intuitivně vede uživatele ke konverzi, v tomto případě stažení aplikace.

„Webové stránky www.tapito.cz jsme vyvíjeli podle nejnovějších webových standardů a při kódování jsme se soustředili na co nejmenší datovou velikost,“ říká vedoucí vývojového týmu v AITOMu Tomáš Odl. Stránky je tak možné pohodlně prohlížet i v telefonu s méně kvalitním připojením k Internetu.

"Spolupráce s AITOM je skvělá. Velmi kladně hodnotím proklientský přístup, rychlé reakce na požadavky, profesionalitu a to, že při své práci prokazují kreativitu a intelekt. Svým přístupem mi dokázali, že jsou spolehlivým partnerem, kterého se nebojím doporučit,” říká Tomáš Malíř, Founder & CEO Tapito.

Aplikace Tapito umožňuje sledovat zprávy z různých serverů na jednom místě - denní zprávy, blogy, magazíny, o cokoli má uživatel zájem. Má oslovit mladé lidi, u vývoje webu bylo tedy zásadní přizpůsobit tomu i grafickou podobu - některé prvky jsou proto dynamické a hýbou se. Stránky jsou responzivní a přizpůsobené pro všechna zařízení.

Webové stránky tapito.cz nominovaly AITOM a TapMedia na cenu WebTop100 v kategorii Microsite.

O aplikaci Tapito
Tapito umožňuje čtení nejnovějších zpráv, zajímavých magazínů nebo blogů z celého českého internetu na jednom místě, v jedné aplikaci.

Ve srovnání s jinými aplikacemi nabízí svým uživatelům výrazný benefit – chytrý algoritmus, který uživateli zobrazuje jen ty nejzajímavější články z témat, které ho opravdu zajímají přímo každému na míru a dále také odstraňuje obsahové duplicity, takže šetří spoustu času.

Unikátní funkcí aplikace Tapito je pak možnost zobrazení článků přímo na zamykací obrazovce. Obsahu je možné uložit do oblíbených a číst v off-line podobě.  • Připravila: Eliška Čermáková
  • PC-politika.cz
  • Stupeň znalosti - expert


25.08.2016 19:46 467 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
FAQ chyba
v Administrace obsahu
1 0 Balin50
22-09-2018 22:15
Vývoj - ako pokračuje
v PHP-Fusion 9.0.3
72 1 Kvido
18-09-2018 12:59
Blogs na HP [Vyřešeno]
v PHP-Fusion 9.0
89 2 Kvido
15-09-2018 17:12
Tenisový portál [Vyřešeno]
v Obecná diskuse
171 3 jany
08-09-2018 08:06
Prihlásenie [Vyřešeno]
v Administrace systému
152 7 Balin50
05-09-2018 15:36
FAQ formátovanie [Vyřešeno]
v Administrace obsahu
223 8 RobiNN
05-09-2018 15:09
Token [Vyřešeno]
v Administrace systému
164 1 RobiNN
05-09-2018 15:05
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Shoutbox
Chcete-li odeslat zprávu, musíte se přihlásit.
Kvido
před 18 dny
Jj. Zbytečné moc ne, pač tu u jejich reg. e-mailem nepustím zahraniční, nejčastěji ru., com., org.
RobiNN
před 18 dny
Kvido spammerov musíš vymazať a zablokovať ich IP. Inak je to zbytočne.
Kvido
před 18 dny
Protože se ve Fóru objevilo několik SPAMů, je nyní registrace nových členů zapnuta přes e-mail a povolení hlavního administratora.
RobiNN
před 1 měsícem
4 témy sú v základnej inštalácii (na 4. téme robím) Ďalšie sú tu https://github.co...ion/Themes a tu https://github.co...ion-Themes
F
před 1 měsícem
Kdy bude více vzhledů, módů a všeho možného do php fusion 9? :-)