PHP-Fusion
PHP-Fusion je lehký open source redakční systém (CMS) napsaný v PHP. PHP-Fusion využívá databázi MySQL na ukládání obsahu vašich stránek a obsahuje jednoduchý, ale komplexní a kompletní administrativní systém na správu vašich stránek. PHP-Fusion obsahuje nejběžnější funkce, které byste očekávali v mnoha dalších CMS systémech.
Icon Aktuální verze: 9.0 - 27.4. 2017
Stáhnout
Language Překlad
Stáhnout

Technologie

AVIA v Přelouči opět ožívá

Přelouč - Před pár měsíci holding CZECHOSLOVAK GROUP koupil společnost AVIA, která se tak stala druhou tradiční automobilkou v portfoliu skupiny vedle kopřivnické Tatry. AVIA se nyní pilně připravuje na obnovení výroby středních nákladních automobilů. Nové vozy budou vyjíždět z výrobního podniku holdingu ve východočeské Přelouči.

Automobilka AVIA začne vyrábět nová vozidla v Přelouči


Holding CZECHOSLOVAK GROUP (CSG) majetkovým vstupem do automobilky AVIA potvrdil svou dlouhodobou strategii investovat do tradičních českých a slovenských značek, kterým dává novou perspektivu i pevné zázemí. AVIA, která několik let nevyráběla, se má stát dalším prosperujícím členem holdingu a zařadit se tak po bok úspěšné automobilky TATRA TRUCKS. Původní indický vlastník sice převedl výrobu nákladních vozidel do Indie, ale o výrobní kapacity firmy AVIA se staral i nadále, a společnost tak mohla poskytovat nezbytné servisní zázemí pro zákazníky. CSG tedy bude pokračovat v dobrých vztazích se zákazníky i partnery.

Automobilka se nyní připravuje na opětovné spuštění výroby vozidel modernizované řady D. „Na vozy se vrátí tradiční logo, které se používalo do doby, než firmu převzala indická skupina Ashok Leyland,“ řekl Petr Rusek, člen představenstva CSG. Automobilka by měla produkovat stovky vozidel, jak řekl majitel CSG Jaroslav Strnad: „V tuto chvíli počítáme s výrobou několika stovek vozů ročně, a pokud půjde vše dobře, mohli bychom se časem dostat třeba na hranici tisíc aut ročně.“

Výroba nových vozidel se ovšem přesune z pražských Letňan do Přelouče, kde má CSG své výrobní prostory, které jsou na výrobu lépe dimenzované. Areál v Letňanech odpovídá době svého vzniku, kdy se tam vyráběly tisíce vozů, je tedy příliš velký a ekonomicky nerentabilní. Navíc v Praze se nedostává kvalifikovaných pracovních sil, naprostá většina bývalých zaměstnanců společnosti AVIA již dlouhodobě působí na jiných pracovištích, jejich návrat tedy není možný. Podle Petra Ruska se výrobní sestavy a linka přestěhují do Přelouče do konce tohoto roku. O budoucnosti výrobního areálu v Letňanech ještě není rozhodnuto.

O holdingu CZECHOSLOVAK GROUP
CZECHOSLOVAK GROUP (zkráceně CSG) je holding navazující na tradici československého průmyslu, který podporuje a dále rozvíjí aktivity tradičních českých a slovenských společností v oblasti obranné i civilní průmyslové produkce. Jeho portfolio zahrnuje výrobu a prodej vojenských a speciálních vozidel, terénních nákladních automobilů, zbraní a zbraňových systémů, munice, strojírenských produktů pro automobilový, železniční a letecký průmysl či brzdových systémů pro kolejová vozidla, stejně jako silniční dopravní a logistické služby. Skupina klade silný důraz na kvalitu svých produktů a služeb a na exportní aktivity. S produkty společností holdingu se lze setkat na všech kontinentech a počet jeho zákazníků se stále rozrůstá. Podniky holdingu CZECHOSLOVAK GROUP v roce 2015 zaměstnávaly téměř 4000 osob a vygenerovaly tržby v hodnotě 12 mld. Kč.
  • Připravili: Čírtek Andrej, Jančar Rosťa
  • PC-politika.cz


30.08.2016 16:54 533 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Host
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
video infusion
v Bugy a chyby
328 7 zizub
17-01-2018 03:05
chyba v súkromných správach
v Administrace obsahu
331 8 Balin50
11-01-2018 20:38
vkladanie videa do infusie
v Administrace obsahu
149 2 Balin50
11-01-2018 17:33
chyba Locale.inc a news.php...
v PHP - Fusion 9.1
279 0 Balin50
09-01-2018 09:07
Nejnovější PHPF 9.1 na test...
v PHP - Fusion 9.1
204 1 Balin50
08-01-2018 12:06
pokus o zmazanie vlákna vo ...
v Administrace obsahu
244 2 Balin50
06-01-2018 13:54
Přihlásit se
Ještě nejste členem? Klikněte zde zaregistrovat se.

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Ubytování v apartmánech v Praze

SMS zdarma do všesch sítí