PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Technologie

Kingston; nová herní klávesnice HyperX Alloy

Kingston; nová herní klávesnice HyperX Alloy
09. 02. 2017 – HyperX®, divize společnosti Kingston® Technology Company, Inc., dnes oznámila uvedení své nové mechanické herní klávesnice HyperX Alloy™ FPS na český a slovenský trh. Plnohodnotná mechanická klávesnice se honosí tím, že zabírá na stole minimum místa a ponechává tak co nejvíce prostoru pro veliké pohyby myší. Klávesnice HyperX Alloy FPS je osazena mechanickými spínači Cherry® MX Blue, které poskytují hmatovou odezvu i výkonnost potřebné pro profesionální hraní eSports a umožní tak hráčům ze sebe vydat vše.

Herní klávesnice HyperX Alloy FPS je nyní dostupná v Čechách i na Slovensku

Nová herní klávesnice HyperX s minimalistickým vzhledem, bytelnou kovovou konstrukcí, FPS Cherry MX spínači a dynamickými efekty podsvícení navržená speciálně pro hráče!

Klávesnice HyperX Alloy FPS má rám postavený z pevné ocelové slitiny, osazený Cherry MX Blue spínači a podsvícený HyperX červeným LED světlem se šesti režimy podsvícení (včetně vlastního nastavení). Klávesnice má také vestavěný Game mode, který vypíná systémové klávesy (například windows key), aby se předešlo přerušení hry nechtěným zmáčknutím. Dále klávesnice podporuje 100% anti-ghosting systém a plný N-Key rollover, proto nezáleží, jaký počet kláves a v kterém pořadí zmáčknete, všechny budou zaznamenány bez chyby. Tato flexibilní a výkonná klávesnice má jako přidanou hodnotu jednoduše dostupný USB nabíjecí port, který je k nalezení na horní hraně klávesnice. HyperX Alloy FPS je také dodáván s náhradními klávesami WSAD a 1234 v červené barvě, má odpojitelný kabel k připojení do počítače a měkké pouzdro pro transport a uskladnění klávesnice při přesouvání - například na turnaje.

„Po rozsáhlém výzkumu a po stovkách hodin testů ve hrách jsme v HyperX vyvinuli zcela od základů mechanickou klávesnici, která vydrží i tu nejintenzivnější  hru. Z toho důvodu má klávesnice minimalistické rozměry, což je důležité zejména pro hráče FPS her. S pevným rámem z ocelové slitiny a Cherry MX Blue spínači je tato klávesnice stavěná až na 50 milionů úderů na každé tlačítko,“ říká Edward Baily, business manager HyperX. „Hráči FPS titulů jako CS:GO nebo Overwatch ocení její kompaktní a zároveň bytelný design. Rozložení klávesnice HyperX Alloy FPS dává hráčům více místa na stole pro složité pohyby myší.“

Jedním z eSport týmů, se kterými HyperX spolupracuje, je Echo Fox, vlastněný Rickem Foxem, bývalým hráčem profesionálního basketbalu za Los Angles Lakers. CS:GO hráč Sean “sGres” Gares z Echo Fox otestoval novou klávesnici a řekl: „HyperX Alloy FPS je pro mě perfektní, protože má vynikající odezvu na Cherry MX Blue spínačích, je kompaktní a extrémně odolná. Vyhovoval mi také odpojitelný kabel pro připojení do počítače, protože jsem často na cestách, a vítám i USB konektor pro nabíjení telefonu.“

Značka HyperX intenzivně podporuje eSport a herní komunitu. Vyvíjí proto produkty určené specificky pro FPS hry – mimo jiné i HyperX Cloud Revolver headset, který má skvělý studiový zvuk a umožňuje hráčům lokalizovat protihráče pomocí prostorového zvuku, zvyšuje pohodlí a výkony ve hrách. Nová klávesnice HyperX Alloy FPS je oficiální klávesnicí Intel Extreme Masters a bude používaná v Intel Showcase herních událostí celé 11. sezóny. Alloy FPS doporučují také top herní organizace jako NaVi Gaming, Echo Fox a Hell Raisers.

Dostupnost a cena

HyperX Alloy FPS Gaming Keyboard (s doporučenou maloobchodní cenou 3199 Kč) je nyní dostupná v síti kamenných a internetových obchodů v Čechách a na Slovensku. Klávesnice se dodává se standartní dvouletou zárukou a přímou zákaznickou podporou od HyperX.

O divizi HyperX

HyperX je divizí společnosti Kingston Technology zaměřenou na vysoce výkonné produkty, mezi něž patří vysokorychlostní paměti DDR4 a DDR3, SSD disky, USB flash disky, náhlavní sady a podložky pod myši. Značka HyperX se zaměřuje na hráče, nadšence a ty, kdo své počítače přetaktovávají, a je na celém světě známá svou kvalitou, výkonem a úrovní inovace. Divize HyperX se věnuje oblasti tzv. eSports, kde sponzoruje více než 20 týmů na celém světě a je hlavním sponzorem soutěže Intel Extreme Masters. HyperX se účastní mnoha výstav, mezi něž patří například Brasil Game Show, China Joy, DreamHack, gamescom a PAX.
Podrobnější informace můžete získat na domovském webu divize HyperX.  • Připravil: Jiří OlšanskýGalerie

Kvido 09.02.2017 01:02 2,221 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
FAQ chyba
v Administrace obsahu
6 0 Balin50
22-09-2018 22:15
Vývoj - ako pokračuje
v PHP-Fusion 9.0.3
73 1 Kvido
18-09-2018 12:59
Blogs na HP [Vyřešeno]
v PHP-Fusion 9.0
89 2 Kvido
15-09-2018 17:12
Tenisový portál [Vyřešeno]
v Obecná diskuse
171 3 jany
08-09-2018 08:06
Prihlásenie [Vyřešeno]
v Administrace systému
152 7 Balin50
05-09-2018 15:36
FAQ formátovanie [Vyřešeno]
v Administrace obsahu
223 8 RobiNN
05-09-2018 15:09
Token [Vyřešeno]
v Administrace systému
164 1 RobiNN
05-09-2018 15:05
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Shoutbox
Chcete-li odeslat zprávu, musíte se přihlásit.
Kvido
před 18 dny
Jj. Zbytečné moc ne, pač tu u jejich reg. e-mailem nepustím zahraniční, nejčastěji ru., com., org.
RobiNN
před 18 dny
Kvido spammerov musíš vymazať a zablokovať ich IP. Inak je to zbytočne.
Kvido
před 18 dny
Protože se ve Fóru objevilo několik SPAMů, je nyní registrace nových členů zapnuta přes e-mail a povolení hlavního administratora.
RobiNN
před 1 měsícem
4 témy sú v základnej inštalácii (na 4. téme robím) Ďalšie sú tu https://github.co...ion/Themes a tu https://github.co...ion-Themes
F
před 1 měsícem
Kdy bude více vzhledů, módů a všeho možného do php fusion 9? :-)