Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.03.00
Překlad
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

Novinky

Kingston; nová herní klávesnice HyperX Alloy

Kingston; nová herní klávesnice HyperX Alloy
09. 02. 2017 – HyperX®, divize společnosti Kingston® Technology Company, Inc., dnes oznámila uvedení své nové mechanické herní klávesnice HyperX Alloy™ FPS na český a slovenský trh. Plnohodnotná mechanická klávesnice se honosí tím, že zabírá na stole minimum místa a ponechává tak co nejvíce prostoru pro veliké pohyby myší. Klávesnice HyperX Alloy FPS je osazena mechanickými spínači Cherry® MX Blue, které poskytují hmatovou odezvu i výkonnost potřebné pro profesionální hraní eSports a umožní tak hráčům ze sebe vydat vše.

Herní klávesnice HyperX Alloy FPS je nyní dostupná v Čechách i na Slovensku

Nová herní klávesnice HyperX s minimalistickým vzhledem, bytelnou kovovou konstrukcí, FPS Cherry MX spínači a dynamickými efekty podsvícení navržená speciálně pro hráče!

Klávesnice HyperX Alloy FPS má rám postavený z pevné ocelové slitiny, osazený Cherry MX Blue spínači a podsvícený HyperX červeným LED světlem se šesti režimy podsvícení (včetně vlastního nastavení). Klávesnice má také vestavěný Game mode, který vypíná systémové klávesy (například windows key), aby se předešlo přerušení hry nechtěným zmáčknutím. Dále klávesnice podporuje 100% anti-ghosting systém a plný N-Key rollover, proto nezáleží, jaký počet kláves a v kterém pořadí zmáčknete, všechny budou zaznamenány bez chyby. Tato flexibilní a výkonná klávesnice má jako přidanou hodnotu jednoduše dostupný USB nabíjecí port, který je k nalezení na horní hraně klávesnice. HyperX Alloy FPS je také dodáván s náhradními klávesami WSAD a 1234 v červené barvě, má odpojitelný kabel k připojení do počítače a měkké pouzdro pro transport a uskladnění klávesnice při přesouvání - například na turnaje.

„Po rozsáhlém výzkumu a po stovkách hodin testů ve hrách jsme v HyperX vyvinuli zcela od základů mechanickou klávesnici, která vydrží i tu nejintenzivnější  hru. Z toho důvodu má klávesnice minimalistické rozměry, což je důležité zejména pro hráče FPS her. S pevným rámem z ocelové slitiny a Cherry MX Blue spínači je tato klávesnice stavěná až na 50 milionů úderů na každé tlačítko,“ říká Edward Baily, business manager HyperX. „Hráči FPS titulů jako CS:GO nebo Overwatch ocení její kompaktní a zároveň bytelný design. Rozložení klávesnice HyperX Alloy FPS dává hráčům více místa na stole pro složité pohyby myší.“

Jedním z eSport týmů, se kterými HyperX spolupracuje, je Echo Fox, vlastněný Rickem Foxem, bývalým hráčem profesionálního basketbalu za Los Angles Lakers. CS:GO hráč Sean “sG@res” Gares z Echo Fox otestoval novou klávesnici a řekl: „HyperX Alloy FPS je pro mě perfektní, protože má vynikající odezvu na Cherry MX Blue spínačích, je kompaktní a extrémně odolná. Vyhovoval mi také odpojitelný kabel pro připojení do počítače, protože jsem často na cestách, a vítám i USB konektor pro nabíjení telefonu.“

Značka HyperX intenzivně podporuje eSport a herní komunitu. Vyvíjí proto produkty určené specificky pro FPS hry – mimo jiné i HyperX Cloud Revolver headset, který má skvělý studiový zvuk a umožňuje hráčům lokalizovat protihráče pomocí prostorového zvuku, zvyšuje pohodlí a výkony ve hrách. Nová klávesnice HyperX Alloy FPS je oficiální klávesnicí Intel Extreme Masters a bude používaná v Intel Showcase herních událostí celé 11. sezóny. Alloy FPS doporučují také top herní organizace jako NaVi Gaming, Echo Fox a Hell Raisers.

Dostupnost a cena

HyperX Alloy FPS Gaming Keyboard (s doporučenou maloobchodní cenou 3199 Kč) je nyní dostupná v síti kamenných a internetových obchodů v Čechách a na Slovensku. Klávesnice se dodává se standartní dvouletou zárukou a přímou zákaznickou podporou od HyperX.

O divizi HyperX

HyperX je divizí společnosti Kingston Technology zaměřenou na vysoce výkonné produkty, mezi něž patří vysokorychlostní paměti DDR4 a DDR3, SSD disky, USB flash disky, náhlavní sady a podložky pod myši. Značka HyperX se zaměřuje na hráče, nadšence a ty, kdo své počítače přetaktovávají, a je na celém světě známá svou kvalitou, výkonem a úrovní inovace. Divize HyperX se věnuje oblasti tzv. eSports, kde sponzoruje více než 20 týmů na celém světě a je hlavním sponzorem soutěže Intel Extreme Masters. HyperX se účastní mnoha výstav, mezi něž patří například Brasil Game Show, China Joy, DreamHack, gamescom a PAX.
Podrobnější informace můžete získat na domovském webu divize HyperX.  • Připravil: Jiří OlšanskýGalerie

Image #273
Kvido 09.02.2017 00:02 2,295 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Stránka bola aktualizovaná na 9.03.00
v Obecná diskuse
28 0 RobiNN
16-02-2019 13:24
FAQ
v PHP-Fusion 9
371 4 Balin50
12-02-2019 09:55
Vlastný panel - editacia
v Administrace obsahu
143 0 Balin50
12-02-2019 09:52
Zoznam členov
v PHP-Fusion 9
366 3 RobiNN
11-02-2019 23:05
Fórum - nové vlákno
v Administrace obsahu
173 1 RobiNN
11-02-2019 23:00
Panely
v PHP-Fusion 9
302 6 RobiNN
10-02-2019 20:27
Tvorba obsahu - Vlastní stránka
v PHP-Fusion 9
418 8 RobiNN
10-02-2019 20:23