PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Technologie

Bio-Nexus; pro digitalizaci pracovních postupů

Bio-Nexus; pro digitalizaci pracovních postupů
16. 02. 2017 – Společnost DataSpring nově dodává na český trh software izraelské společnosti Bio-Nexus. Ten je určen firmám a institucím věnujícím se rizikovým činnostem a působícím v sektorech, ve kterých v případě chyby hrozí ztráty lidských životů. V současnosti už DataSpring svým klientům nabízí produkty Bio-Nexus zaměřené na podporu činnosti zdravotnických záchranných týmů.

Nový software od společnosti Bio-Nexus může i zachraňovat životy

Izraelská společnost Bio-Nexus je jedním z lídrů v oblasti elektronizace a digitalizace pracovních postupů (workflow). Zaměřuje se celkem na tři oblasti podnikání: letectví, záchranné zdravotnické složky, včetně těch armádních, a spedici, logistiku a údržbu.

„Moderní nástroje, jež nabízíme ve spolupráci s Bio-Nexus, pomáhají zefektivnit procesy v odvětvích, ve kterých se běžně pracuje pod tlakem a kde se maximální důraz klade na správnost všech procesů. Výrazně navíc šetří náklady. Například u leteckých společností se díky nim zvyšuje efektivita v průměru o 5 %. U velkých subjektů to znamená úspory v řádech milionů dolarů. Každá minuta, kterou se letadla zbytečně zdrží na zemi, totiž něco stojí,“ říká Zdeněk Honek, obchodní ředitel společnosti DataSpring.

Včasné spojení s nemocnicí usnadní práci záchranářů

DataSpring nabízí také produkty určené k zefektivnění procesů záchranných zdravotnických týmů. Platforma Bio-Nexus Medical zvyšuje díky mobilním pracovním stanicím (chytrý telefon nebo tablet) akceschopnost záchranářů, pomáhá zefektivnit předávání informací o pacientech a umožňuje koordinaci všech článků zdravotního systému bez zbytečného papírování. Záchranáři využívají mobilní řešení, díky němuž lze sdílet a nahrávat obraz a zvuk z místa zásahu anebo se spojit s cílovou nemocnicí ještě před příjezdem záchranářů.
„Obrovskou výhodou je nejen možnost přizpůsobit tyto systémy na míru konkrétní společnosti, ale i hardwarová nenáročnost, která je v souladu s běžnou vybaveností týmů. Systém funguje na smartphonech s operačními systémy Android i iOS, noteboocích i tabletech. Je navíc uživatelsky srozumitelný a funguje také offline,“ vysvětluje Zdeněk Honek.

Následovat budou letectví a logistika

Kromě systémů určených primárně pro zdravotnictví bude DataSpring nabízet také software pro mobilní stanice společností zaměřených na letecký průmysl, spedici, logistiku a údržbu. Mobilní platforma Aero-Nexus je určena pracovním četám letecké provozní údržby a poskytovatelům služeb MRO (maintenance, repair, operations). Řešení je navržené pro zajištění základních potřeb leteckých společností. Eviduje a archivuje se vše, od detailních informací o všech činnostech na konkrétním letadle až po přehled o stavu celé flotily a personálu potřebného pro její provoz.

Nejedná se přitom o technologickou „vychytávku“, která by sloužila pouze pro vnitřní chod dotyčných společností. Efekt jejího nasazení můžeme pocítit všichni, systém totiž přímo ovlivní počet včasných odletů a snížením ročních nákladů na údržbu se může podílet i na tvorbě cen letenek.
Platforma Care-Nexus nabízí moderní řešení prostředí provozní údržby, kdy s nasazením mobilních pracovních stanic snižuje využívání papírové dokumentace. Díky využívání moderních IT technologií navíc zlepšuje znalosti a dovednosti technických pracovníků nejen v oblasti spedice a logistiky. Další výhodou je uživatelsky příjemná obsluha spolu s jednoduchou spoluprací s aktuálními systémy. Platforma je kompatibilní s jakýmkoli hardwarem (všemi chytrými telefony a tablety).

DataSpring
DataSpring je nejrychleji rostouc
í technologickou společností v České republice (dle Deloitte Fast 50). Poskytuje širokou škálu ICT a cloudových služeb (IaaS, PaaS, BaaS, MSSQLaaS, VAaaS) z vlastního datového centra, které získalo prestižní mezinárodní certifikaci na úrovni Tier III. DataSpring realizuje projekty v oblasti Business Inteligence, optimalizace a měření procesů. Nabízí také vývoj SW a aplikací na míru potřebám klienta. Společnost je držitelem certifikace Systému řízení bezpečnosti informací (ISMS) ISO/IEC 27001:2013. Obě tyto certifikace zaručují vysokou úroveň dostupnosti služeb a jejich kvality. DataSpring v současnosti zaměstnává 90 profesionálů.  • Připravili: Klára Pirochová. Rosťa JančarGalerie

16.02.2017 07:29 1,524 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
XML Sitemap pro video
v Infuze, panely, vzhledy
256 10 RobiNN
17-11-2018 17:44
Administrácia
v PHP-Fusion 9.0.3
111 11 Balin50
13-11-2018 14:40
9.00.04
v Obecná diskuse
168 4 RobiNN
27-10-2018 12:55
Novinky - video
v Administrace obsahu
286 8 Kvido
18-10-2018 16:17
Instalace na Ubuntu serveru
v PHP-Fusion 9.0
302 8 grootcz
11-10-2018 18:27
PHP 7 čeština
v PHP-Fusion 7
423 1 Kvido
28-09-2018 12:46
Vývoj - ako pokračuje
v PHP-Fusion 9.0.3
411 2 RobiNN
23-09-2018 12:37