Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.03.00
Překlad CZ/SK
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

Novinky

Bio-Nexus; pro digitalizaci pracovních postupů

Bio-Nexus; pro digitalizaci pracovních postupů
16. 02. 2017 – Společnost DataSpring nově dodává na český trh software izraelské společnosti Bio-Nexus. Ten je určen firmám a institucím věnujícím se rizikovým činnostem a působícím v sektorech, ve kterých v případě chyby hrozí ztráty lidských životů. V současnosti už DataSpring svým klientům nabízí produkty Bio-Nexus zaměřené na podporu činnosti zdravotnických záchranných týmů.

Nový software od společnosti Bio-Nexus může i zachraňovat životy

Izraelská společnost Bio-Nexus je jedním z lídrů v oblasti elektronizace a digitalizace pracovních postupů (workflow). Zaměřuje se celkem na tři oblasti podnikání: letectví, záchranné zdravotnické složky, včetně těch armádních, a spedici, logistiku a údržbu.

„Moderní nástroje, jež nabízíme ve spolupráci s Bio-Nexus, pomáhají zefektivnit procesy v odvětvích, ve kterých se běžně pracuje pod tlakem a kde se maximální důraz klade na správnost všech procesů. Výrazně navíc šetří náklady. Například u leteckých společností se díky nim zvyšuje efektivita v průměru o 5 %. U velkých subjektů to znamená úspory v řádech milionů dolarů. Každá minuta, kterou se letadla zbytečně zdrží na zemi, totiž něco stojí,“ říká Zdeněk Honek, obchodní ředitel společnosti DataSpring.

Včasné spojení s nemocnicí usnadní práci záchranářů

DataSpring nabízí také produkty určené k zefektivnění procesů záchranných zdravotnických týmů. Platforma Bio-Nexus Medical zvyšuje díky mobilním pracovním stanicím (chytrý telefon nebo tablet) akceschopnost záchranářů, pomáhá zefektivnit předávání informací o pacientech a umožňuje koordinaci všech článků zdravotního systému bez zbytečného papírování. Záchranáři využívají mobilní řešení, díky němuž lze sdílet a nahrávat obraz a zvuk z místa zásahu anebo se spojit s cílovou nemocnicí ještě před příjezdem záchranářů.
„Obrovskou výhodou je nejen možnost přizpůsobit tyto systémy na míru konkrétní společnosti, ale i hardwarová nenáročnost, která je v souladu s běžnou vybaveností týmů. Systém funguje na smartphonech s operačními systémy Android i iOS, noteboocích i tabletech. Je navíc uživatelsky srozumitelný a funguje také offline,“ vysvětluje Zdeněk Honek.

Následovat budou letectví a logistika

Kromě systémů určených primárně pro zdravotnictví bude DataSpring nabízet také software pro mobilní stanice společností zaměřených na letecký průmysl, spedici, logistiku a údržbu. Mobilní platforma Aero-Nexus je určena pracovním četám letecké provozní údržby a poskytovatelům služeb MRO (maintenance, repair, operations). Řešení je navržené pro zajištění základních potřeb leteckých společností. Eviduje a archivuje se vše, od detailních informací o všech činnostech na konkrétním letadle až po přehled o stavu celé flotily a personálu potřebného pro její provoz.

Nejedná se přitom o technologickou „vychytávku“, která by sloužila pouze pro vnitřní chod dotyčných společností. Efekt jejího nasazení můžeme pocítit všichni, systém totiž přímo ovlivní počet včasných odletů a snížením ročních nákladů na údržbu se může podílet i na tvorbě cen letenek.
Platforma Care-Nexus nabízí moderní řešení prostředí provozní údržby, kdy s nasazením mobilních pracovních stanic snižuje využívání papírové dokumentace. Díky využívání moderních IT technologií navíc zlepšuje znalosti a dovednosti technických pracovníků nejen v oblasti spedice a logistiky. Další výhodou je uživatelsky příjemná obsluha spolu s jednoduchou spoluprací s aktuálními systémy. Platforma je kompatibilní s jakýmkoli hardwarem (všemi chytrými telefony a tablety).

DataSpring
DataSpring je nejrychleji rostouc
í technologickou společností v České republice (dle Deloitte Fast 50). Poskytuje širokou škálu ICT a cloudových služeb (IaaS, PaaS, BaaS, MSSQLaaS, VAaaS) z vlastního datového centra, které získalo prestižní mezinárodní certifikaci na úrovni Tier III. DataSpring realizuje projekty v oblasti Business Inteligence, optimalizace a měření procesů. Nabízí také vývoj SW a aplikací na míru potřebám klienta. Společnost je držitelem certifikace Systému řízení bezpečnosti informací (ISMS) ISO/IEC 27001:2013. Obě tyto certifikace zaručují vysokou úroveň dostupnosti služeb a jejich kvality. DataSpring v současnosti zaměstnává 90 profesionálů.  • Připravili: Klára Pirochová. Rosťa JančarGalerie

Image #303
Kvido 16.02.2017 08:29 1,814 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Užívatelské polia
v PHP-Fusion 9
2019 23 Balin50
20-04-2019 15:40
ban užívateľa
v PHP-Fusion 9
1870 3 Balin50
16-04-2019 08:54
9.03.10
v PHP-Fusion 9
441 13 Balin50
16-04-2019 08:44
Registrácia - token
v PHP-Fusion 9
228 8 Balin50
15-04-2019 16:40
Chyba inštalácie
v PHP-Fusion 9
1016 12 RobiNN
10-04-2019 13:41
Videa
v Administrace obsahu
429 5 Balin50
10-04-2019 10:48
Instalace na Ubuntu serveru
v PHP-Fusion 9
2323 11 jany
03-04-2019 16:23
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.