PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Technologie

Hoox; zabezpečená komunikace

Hoox; zabezpečená komunikace
18. 03. 2017 – Společnost Atos uvedla prostřednictvím své technologické značky Bull na trh Hoox for business. Jde o první řešení, které nabídne zabezpečenou komunikaci napříč celým komunikačním řetězcem – od smartphonů přes aplikace až po infrastrukturu. Hoox for business zajistí komplexní ochranu důvěrných a strategických dat pro všechny profesionály v soukromém sektoru i ve veřejné sféře.

Atos uvádí Hoox for business, bezpečné komunikační řešení pro profesionály. Součástí je i zabezpečený smartphone.

Zvláště v dnešní době, kdy ochrana osobních údajů a otázka zabezpečení citlivých dat nabývá na významu, je podobný koncept zabezpečení mobilní datové komunikace více než aktuální. Napříč odvětvími je o problematiku zabezpečené komunikace stále větší zájem a toto řešení umožňuje jednotlivcům komunikovat v bezpečném prostředí a v souladu s existujícími regulacemi.

Hoox for business zahrnuje novou řadu vysoce zabezpečených smartphonů, specifické bezpečnostní funkce nebo služby pro správu a autentifikaci aplikací. Pro větší společnosti, bezpečnostní složky a státní správu je zde možnost kompletní správy a zabezpečení mobilní datové komunikace a především plná kontrola nad aplikační výbavou smartphonů, která je zásadní při řešení bezpečnostní politiky.

Zabudované nástroje pro bezpečnou spolupráci včetně jedinečné konferenční funkce
Komunikační nástroje jsou integrované s nativními aplikacemi. Intuitivní řešení jednoduché na používání zajišťuje vysokou efektivitu prostřednictvím bezpečného používání všech klíčových funkcí smartphonu stejně jako dalších funkcí určených pro spolupráci – hlasové konference pro více uživatelů, skupinového odesílání zpráv nebo hlasové schránky. To vše je zabezpečené.
Vlastní bezpečný obchod s aplikacemi
Komunikační infrastruktura Hoox for business obsahuje soukromý aplikační obchod pro každou organizaci. Tento prostor umožňuje dělit se o byznysové i obecné aplikace. Všechny jsou předtím otestované Atosem. To zajistí, že organizace se mohou spolehnout na bezpečnost aplikací, které jejich zaměstnanci využívají.


Zcela nová řada smartphonů
Nové smartphony Hoox s Androidem pokrývají potřeby i těch nejnáročnějších uživatelů. Díky end-to-end bezpečnosti řešení (terminál, USB porty, Wi-Fi, Bluetooth, komunikace, data, aplikace) nabízí Hoox for business komplexní ochranu proti zachycení komunikace a průniku, a to dokonce i v případě ztráty či krádeže telefonu.
Ochranu a údržbu Hoox for business zabezpečují evropští experti Atosu. Řešení je dostupné buďto ve formě služby anebo jako on-premise řešení, které zajistí úplnou kontrolu nad daty organizace.
O řešeních Hoox pro bezpečnou komunikaci
Mezinárodní organizace a stejně tak i klienti v sektoru obrany či v soukromé sféře využívají bezpečné smartphony Hoox od roku 2012. Řešení Hoox, která stavějí na zkušenostech Atosu v harwarové i softwarové bezpečnosti, splňují specifická kritéria těchto sektorů. Příkladem může být řada řešení „NATO RESTRICTED“.
Řešení Hoox for business jsou již na trhu k dispozici

Profil společnosti Atos
Společnost Atos SE (Societas Europaea) je lídrem v oboru digitální transformace, má zhruba
100 000 zaměstnanců v 72 zemích a její roční tržby dosahují přibližně 12 miliard euro. Skupina má zákazníky po celém světě a je evropským lídrem v oblastech Big Data, kybernetické bezpečnosti, Digital Workplace, poskytuje cloudové služby, správu infrastruktury i dat, řešení Business & Platform a prostřednictvím Worldonline, evropského lídra v oboru plateb, i transakční služby. Společnost pomáhá klientům v různých sektorech, jako jsou obrana, finanční služby, zdravotnictví, výroba, média, služby, veřejný sektor, maloobchod, telekomunikace a doprava, uskutečňovat digitální transformaci díky svým novátorským technologiím, znalostem digitálních aplikací
i průmyslových oborů. Společnost Atos je celosvětovým IT partnerem olympijských
a paralympijských her a její akcie jsou obchodovány na pařížské burze Euronext Paris. Atos působí pod obchodními jmény Atos, Atos Consulting, Atos Worldgrid, Bull, Canopy, Unify a Worldline.
https://www.ceskamiss.cz
 • PC-politika.cz • Galerie

  18.03.2017 16:24 803 0 komentářů

  0 komentářů

  Zanechat komentář

  Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
  Nejnovější témata fóra
    Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
  Novinky - video
  v Administrace obsahu
  142 8 Kvido
  18-10-2018 17:17
  Instalace na Ubuntu serveru
  v PHP-Fusion 9.0
  163 8 grootcz
  11-10-2018 19:27
  PHP 7 čeština
  v PHP-Fusion 7
  240 1 Kvido
  28-09-2018 13:46
  Vývoj - ako pokračuje
  v PHP-Fusion 9.0.3
  256 2 RobiNN
  23-09-2018 13:37
  FAQ chyba
  v Administrace obsahu
  190 1 RobiNN
  23-09-2018 13:35
  Blogs na HP [Vyřešeno]
  v PHP-Fusion 9.0
  237 2 Kvido
  15-09-2018 17:12
  Tenisový portál [Vyřešeno]
  v Obecná diskuse
  346 3 jany
  08-09-2018 08:06
  Přihlášení
  Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
  Shoutbox
  Chcete-li odeslat zprávu, musíte se přihlásit.
  Nebyly odeslány žádné zprávy.
  Nejčtenější blogy