Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.03.00
Překlad CZ/SK
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

Novinky

Hoox; zabezpečená komunikace

Hoox; zabezpečená komunikace
18. 03. 2017 – Společnost Atos uvedla prostřednictvím své technologické značky Bull na trh Hoox for business. Jde o první řešení, které nabídne zabezpečenou komunikaci napříč celým komunikačním řetězcem – od smartphonů přes aplikace až po infrastrukturu. Hoox for business zajistí komplexní ochranu důvěrných a strategických dat pro všechny profesionály v soukromém sektoru i ve veřejné sféře.

Atos uvádí Hoox for business, bezpečné komunikační řešení pro profesionály. Součástí je i zabezpečený smartphone.

Zvláště v dnešní době, kdy ochrana osobních údajů a otázka zabezpečení citlivých dat nabývá na významu, je podobný koncept zabezpečení mobilní datové komunikace více než aktuální. Napříč odvětvími je o problematiku zabezpečené komunikace stále větší zájem a toto řešení umožňuje jednotlivcům komunikovat v bezpečném prostředí a v souladu s existujícími regulacemi.

Hoox for business zahrnuje novou řadu vysoce zabezpečených smartphonů, specifické bezpečnostní funkce nebo služby pro správu a autentifikaci aplikací. Pro větší společnosti, bezpečnostní složky a státní správu je zde možnost kompletní správy a zabezpečení mobilní datové komunikace a především plná kontrola nad aplikační výbavou smartphonů, která je zásadní při řešení bezpečnostní politiky.

Zabudované nástroje pro bezpečnou spolupráci včetně jedinečné konferenční funkce
Komunikační nástroje jsou integrované s nativními aplikacemi. Intuitivní řešení jednoduché na používání zajišťuje vysokou efektivitu prostřednictvím bezpečného používání všech klíčových funkcí smartphonu stejně jako dalších funkcí určených pro spolupráci – hlasové konference pro více uživatelů, skupinového odesílání zpráv nebo hlasové schránky. To vše je zabezpečené.
Vlastní bezpečný obchod s aplikacemi
Komunikační infrastruktura Hoox for business obsahuje soukromý aplikační obchod pro každou organizaci. Tento prostor umožňuje dělit se o byznysové i obecné aplikace. Všechny jsou předtím otestované Atosem. To zajistí, že organizace se mohou spolehnout na bezpečnost aplikací, které jejich zaměstnanci využívají.


Zcela nová řada smartphonů
Nové smartphony Hoox s Androidem pokrývají potřeby i těch nejnáročnějších uživatelů. Díky end-to-end bezpečnosti řešení (terminál, USB porty, Wi-Fi, Bluetooth, komunikace, data, aplikace) nabízí Hoox for business komplexní ochranu proti zachycení komunikace a průniku, a to dokonce i v případě ztráty či krádeže telefonu.
Ochranu a údržbu Hoox for business zabezpečují evropští experti Atosu. Řešení je dostupné buďto ve formě služby anebo jako on-premise řešení, které zajistí úplnou kontrolu nad daty organizace.
O řešeních Hoox pro bezpečnou komunikaci
Mezinárodní organizace a stejně tak i klienti v sektoru obrany či v soukromé sféře využívají bezpečné smartphony Hoox od roku 2012. Řešení Hoox, která stavějí na zkušenostech Atosu v harwarové i softwarové bezpečnosti, splňují specifická kritéria těchto sektorů. Příkladem může být řada řešení „NATO RESTRICTED“.
Řešení Hoox for business jsou již na trhu k dispozici

Profil společnosti Atos
Společnost Atos SE (Societas Europaea) je lídrem v oboru digitální transformace, má zhruba
100 000 zaměstnanců v 72 zemích a její roční tržby dosahují přibližně 12 miliard euro. Skupina má zákazníky po celém světě a je evropským lídrem v oblastech Big Data, kybernetické bezpečnosti, Digital Workplace, poskytuje cloudové služby, správu infrastruktury i dat, řešení Business & Platform a prostřednictvím Worldonline, evropského lídra v oboru plateb, i transakční služby. Společnost pomáhá klientům v různých sektorech, jako jsou obrana, finanční služby, zdravotnictví, výroba, média, služby, veřejný sektor, maloobchod, telekomunikace a doprava, uskutečňovat digitální transformaci díky svým novátorským technologiím, znalostem digitálních aplikací
i průmyslových oborů. Společnost Atos je celosvětovým IT partnerem olympijských
a paralympijských her a její akcie jsou obchodovány na pařížské burze Euronext Paris. Atos působí pod obchodními jmény Atos, Atos Consulting, Atos Worldgrid, Bull, Canopy, Unify a Worldline.
https://www.ceskamiss.cz
 • PC-politika.cz

 • !function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0],p=/^http:/.test(d.location)?'http':'https';if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+"://platform.twitter.com/widgets.js";fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,"script","twitter-wjs");

 • Galerie

  Image #353
  Kvido 18.03.2017 15:24 1,115 0 komentářů

  0 komentářů

  Zanechat komentář

  Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

  Nejnovější témata fóra
    Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
  Banner
  v Administrace obsahu
  16 0 Balin50
  21-03-2019 11:31
  Ako skryt welcome spravu pre prihlasenych
  v Pomoc
  43 2 jany
  19-03-2019 22:06
  Užívatelské polia
  v PHP-Fusion 9
  314 19 Balin50
  19-03-2019 18:00
  Vlastné stránky
  v PHP-Fusion 9
  90 3 Balin50
  18-03-2019 21:15
  Tvorba Theme - ( Bootstrap )
  v PHP-Fusion 9
  137 5 RobiNN
  17-03-2019 21:45
  Chyba databáze
  v PHP-Fusion 8
  4074 12 RobiNN
  14-03-2019 12:29
  SEO ako to funguje
  v PHP-Fusion 9
  372 2 Balin50
  10-03-2019 08:44