PHP-Fusion
PHP-Fusion je lehký open source redakční systém (CMS) napsaný v PHP. PHP-Fusion využívá databázi MySQL na ukládání obsahu vašich stránek a obsahuje jednoduchý, ale komplexní a kompletní administrativní systém na správu vašich stránek. PHP-Fusion obsahuje nejběžnější funkce, které byste očekávali v mnoha dalších CMS systémech.
Icon Aktuální verze: 9.0 - 27.4. 2017
Stáhnout
Language Překlad
Stáhnout

Technologie

Hoox; zabezpečená komunikace

Hoox; zabezpečená komunikace
18. 03. 2017 – Společnost Atos uvedla prostřednictvím své technologické značky Bull na trh Hoox for business. Jde o první řešení, které nabídne zabezpečenou komunikaci napříč celým komunikačním řetězcem – od smartphonů přes aplikace až po infrastrukturu. Hoox for business zajistí komplexní ochranu důvěrných a strategických dat pro všechny profesionály v soukromém sektoru i ve veřejné sféře.

Atos uvádí Hoox for business, bezpečné komunikační řešení pro profesionály. Součástí je i zabezpečený smartphone.

Zvláště v dnešní době, kdy ochrana osobních údajů a otázka zabezpečení citlivých dat nabývá na významu, je podobný koncept zabezpečení mobilní datové komunikace více než aktuální. Napříč odvětvími je o problematiku zabezpečené komunikace stále větší zájem a toto řešení umožňuje jednotlivcům komunikovat v bezpečném prostředí a v souladu s existujícími regulacemi.

Hoox for business zahrnuje novou řadu vysoce zabezpečených smartphonů, specifické bezpečnostní funkce nebo služby pro správu a autentifikaci aplikací. Pro větší společnosti, bezpečnostní složky a státní správu je zde možnost kompletní správy a zabezpečení mobilní datové komunikace a především plná kontrola nad aplikační výbavou smartphonů, která je zásadní při řešení bezpečnostní politiky.

Zabudované nástroje pro bezpečnou spolupráci včetně jedinečné konferenční funkce
Komunikační nástroje jsou integrované s nativními aplikacemi. Intuitivní řešení jednoduché na používání zajišťuje vysokou efektivitu prostřednictvím bezpečného používání všech klíčových funkcí smartphonu stejně jako dalších funkcí určených pro spolupráci – hlasové konference pro více uživatelů, skupinového odesílání zpráv nebo hlasové schránky. To vše je zabezpečené.
Vlastní bezpečný obchod s aplikacemi
Komunikační infrastruktura Hoox for business obsahuje soukromý aplikační obchod pro každou organizaci. Tento prostor umožňuje dělit se o byznysové i obecné aplikace. Všechny jsou předtím otestované Atosem. To zajistí, že organizace se mohou spolehnout na bezpečnost aplikací, které jejich zaměstnanci využívají.


Zcela nová řada smartphonů
Nové smartphony Hoox s Androidem pokrývají potřeby i těch nejnáročnějších uživatelů. Díky end-to-end bezpečnosti řešení (terminál, USB porty, Wi-Fi, Bluetooth, komunikace, data, aplikace) nabízí Hoox for business komplexní ochranu proti zachycení komunikace a průniku, a to dokonce i v případě ztráty či krádeže telefonu.
Ochranu a údržbu Hoox for business zabezpečují evropští experti Atosu. Řešení je dostupné buďto ve formě služby anebo jako on-premise řešení, které zajistí úplnou kontrolu nad daty organizace.
O řešeních Hoox pro bezpečnou komunikaci
Mezinárodní organizace a stejně tak i klienti v sektoru obrany či v soukromé sféře využívají bezpečné smartphony Hoox od roku 2012. Řešení Hoox, která stavějí na zkušenostech Atosu v harwarové i softwarové bezpečnosti, splňují specifická kritéria těchto sektorů. Příkladem může být řada řešení „NATO RESTRICTED“.
Řešení Hoox for business jsou již na trhu k dispozici

Profil společnosti Atos
Společnost Atos SE (Societas Europaea) je lídrem v oboru digitální transformace, má zhruba
100 000 zaměstnanců v 72 zemích a její roční tržby dosahují přibližně 12 miliard euro. Skupina má zákazníky po celém světě a je evropským lídrem v oblastech Big Data, kybernetické bezpečnosti, Digital Workplace, poskytuje cloudové služby, správu infrastruktury i dat, řešení Business & Platform a prostřednictvím Worldonline, evropského lídra v oboru plateb, i transakční služby. Společnost pomáhá klientům v různých sektorech, jako jsou obrana, finanční služby, zdravotnictví, výroba, média, služby, veřejný sektor, maloobchod, telekomunikace a doprava, uskutečňovat digitální transformaci díky svým novátorským technologiím, znalostem digitálních aplikací
i průmyslových oborů. Společnost Atos je celosvětovým IT partnerem olympijských
a paralympijských her a její akcie jsou obchodovány na pařížské burze Euronext Paris. Atos působí pod obchodními jmény Atos, Atos Consulting, Atos Worldgrid, Bull, Canopy, Unify a Worldline.
https://www.ceskamiss.cz
 • PC-politika.cz • Galerie

  18.03.2017 15:24 329 0 komentářů

  0 komentářů

  Zanechat komentář

  Host
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
  Nejnovější témata fóra
    Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
  Blog
  v PHP - Fusion 9.1
  25 2 Balin50
  23-01-2018 20:03
  ban užívateľa
  v PHP - Fusion 9.1
  156 2 Balin50
  23-01-2018 19:00
  Ban
  v PHP - Fusion 9.1
  102 2 Balin50
  23-01-2018 18:58
  Fotogaléria
  v PHP - Fusion 9.1
  126 2 Balin50
  23-01-2018 18:55
  video infusion
  v Bugy a chyby
  866 17 RobiNN
  23-01-2018 18:08
  chyby
  v PHP - Fusion 9.1
  85 1 RobiNN
  23-01-2018 17:54
  Přihlásit se
  Ještě nejste členem? Klikněte zde zaregistrovat se.
  TECHNOLOGIE
  Nejčtenější
  7 dnů 14 dnů 30 dnů
  >Jak to žije (13); rok 2018 (257x)

  ZAJÍMAVÉ ODKAZY

  Ubytování v apartmánech v Praze

  SMS zdarma do všesch sítí